Dnešní datum: 04. 10. 2023   
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Že by ?

09. 08. 2023

 

  


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z 04. 09. 2015 :Zastavit imigranty u hranic policejní střelbou?

07. 08. 2023

….A proč ne?

Evropští potomci hrdých a statečných předků, kteří kdysi dávno bývávali hrází proti Islámu, dnes soptí a brojí proti běžencům a imigrantům, ale neprávem! Jejich nespokojenost by měla směřovat spíše proti těm, kteří ty ilegální přistěhovalce podporují a vstup na naše území jim umožňují. Ti jen dělají to, co jim vlády evropských národů a politický kartel “USA-Brusel” dovolí. Tito imigranti se řídí přírodními zákony a vírou v Islám. Jejich víra je utvrzuje, že vše co existuje na světě patří jen Alláhovi a tím pádem také jeho vyznavačům, a ne nějakým bezvěrcům.

Přichází aby Evropu dobyli, tak jak už se o to v minulosti mnohokrát pokoušeli, a jak je pro dnešní časy nasměroval bývalý prezident Libye Zapomeňme na to, že by pro Evropany snad někdy pracovali, nebo jim byli za pomoc vděčni. Oni uvažují stejně jako židé v knize “Dvanáctero tuctův arkánu”, vydané v roce 1924, kde se píše: “Peníze a majetek bližního do posledního halíře náleží jen tobě. Poněvadž ti, kdož svůj majetek a peníze zadržují a nedali by je dobrovolně, jest třeba abys jich od nich dosáhl svým přičiněním a chytrostí."

Imigranti nás nevidí jako potomky chrabrých válečníků, kteří ubránili Evropu před nájezdy muslimů, oni nás vidí ve svých očích jako ustrašené, svými vládami zrazené, opuštěné slabochy, kteří nejsou schopni postavit se v tvrdém odporu jejich islámské invazi. Oni si také, na rozdíl od mnohých změkčilých Evropanů, uvědomují, že celá ta vlna přistěhovalectví je řízena a uměle vyvolána a snaží se toho využít ve svůj prospěch.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z roku 30. 12. 2015 : NĚKOLIK FAKTŮ O PUTINOVI aneb co se v mainstreamu nedočtete !

07. 08. 2023

· Putin za 12 let své vlády zvýšil rozpočet Ruska 12-krát, rozpočet na armádu 30-krát, hrubý domácí produkt 12-krát.

· Rusko se probojovalo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo.

· Zlaté státní rezervy zvětšil 48-krát.

· Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).

· Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5- krát. Průměrně důchody se zvýšily 14-krát.

· Svým postojem ubránil Sýrii.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KareKryl byl genius.On to všechno předpověděl.Ten-zažít dnešní dobu-ihned umře znova.

06. 08. 2023


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z 22. 09. 2014 : JSOU ČEŠI ZBABĚLÍ, PROLHANÍ A CELKOVĚ ZKURVENÍ ?

06. 08. 2023

 

“Nerad mluvím o celcích, ale ač se mi v poslední době zdá, že Češi evidentně jsou nějak zbabělí, prolhaní a celkově zkurvení, zde žiji přesto rád”, říká dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera spisovatel Emil Hakl v rozhovoru pro časopis Týden. Má pravdu? Nás zaujalo zjištění, že pokud se takto mluví o Češích, tvořících zatím stále ještě v České republice většinovou část společnosti, tak se nad takovým výrokem nikdo z Čechů nezarazí, že zkrátka je "ticho po pěšině". "

 

Politicky korektní politici, ředitelé různých výnosných neziskových a státních organizací, a i celý zatuchlý Havlův pelech přetékající pravdou a láskou, včetně všech bdělých orgánů bojujících proti rasizmu a extremismu, kolektivně k podobným výrokům překvapivě mlčí. A tak nás napadá otázka, co by se dělo, kdyby takto nějaký “pan spisovatel” hovořil o cikánech anebo o židech? Dovolil by si to časopis Týden otisknout, a jak by dopadl ? Nebo byla slova o Češích vypuštěna s vědomím, že se Čechům může kálet na hlavu bez nebezpečí postihu ?

 

Pokud si ale připomeneme nedávný odsuzující rozsudek exposlance Chalupy za slova o cikánech, která nebyla vulgární a ani zdaleka tak "otevřená" jako slova zmíněného pana spisovatele, nebo vrátíme-li se ve vzpomínkách k více jak roční vazbě Patrika Vondráka a jeho kolegyně za vylepování samolepek se slovy o národním odporu, ale třeba též soudní řízení patnácti mladých matek z Děčínska, které se údajně měly dopustit trestného činu tím, že při akci pořádané pro malé děti, měly figurky ze stavebnice zdvižené pravé ručičky, což prý mělo znázorňovat nacistický pozdrav, musíme si položit otázku: Nemá snad pan spisovatel nakonec pravdu ?

 

Který jiný národ mlčí nad trestáním těch, kteří vyřknou to, co si častokrát myslí většina jejich národa ? Který národ si nechá šlapat po hlavách tak, jako my Češi ? Za mořem, v Americe se postavili černoši za zastřeleného kluka, i když kradl, a jaký z toho byl mazec. To u nás si cikáni dokáží tvrdě prosazovat i to co často požadují i protiprávně. A my Češi jen mlčky přihlížíme, jak mnohdy nejlepší synové a dcery národa jsou zatýkáni a vězněni, většinou na základě naprosto bagatelních a nesmyslných důvodů. Vzpomeňte si také na Jana Palacha, i na studenty zastřelené za II. světové války v čase německé nacistické okupace. Životy byly zmařeny a velká část Českého národa mlčky přihlížela. Až když už bylo po nebezpečí, zmohli se lidé jen na pomníčky, k nimž se ale chodí klanět a před lidmi se ukazovat především ti, s nimiž mnozí občané opovrhují. Naši politicky korektní páni politici !

 

Lidé jsou často přirovnáváni k ovcím. Zřejmě oprávněně. Když budete zabíjet ovci uprostřed stáda, tak stádo bude bečet, ale ani nejsilnější beran na řezníka nezaútočí. Mají strach. A naši lidé se opravdu často chovají stejně jako ty ovce. Takže není nakonec pan spisovatel Emil Hakl jeden z toho mála hrdinů, kteří se nebojí po pravdě veřejně popsat stav věci ? Jsme opravdu zbabělí, prolhaní a celkově zkurvení, jak říká pan spisovatel ? Co myslíte, nebo to není pravda ?

 

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z 09. 07. 2015: ČÍM VĚTŠÍ HOVADO, TÍM VĚTŠÍ TETOVÁNÍ

06. 08. 2023

 

Text, který nám zaslal jeden z našich čtenářů.

Tato slova se běžně užívala v dobách nedávno minulých a patřila především potetovaným lidem vracejícím se z kriminálu. Ale i v kriminálu byli tito potetovaní lidé považováni v hierarchii vězňů za duševně jednoduší. Zajímalo mne, proč se dnes nechávají lidé tak často tetovat, aniž by prošli vězením. A zjistil jsem, že se až na pár výjimek dnešní potetovaní lidé kterých jsem se dotazoval proč se nechali tetovat, tak moc od svých potetovaných předchůdců neliší. Na moji otázku proč se nechali hrdí nositelé tetování tetovat, odpovídali mi slovy: "Líbí se mi to ... z nudy ... chci zdůraznit svoji osobnost ... chci dokázat že snesu bolest." Ale nejčastěji jsem slyšel odpověď, že to nosí "celebrity" a je to moderní. Je zřejmé, že pokud by si například některá mediálně známá "celebrita" na hlavu přilepila lejno a prohlásila, že je to na západě moderní, jistě by našla mnoho následovníků, kteří by se předháněli kdo má na hlavě to lejno větší.


Číst více... | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

V ČR se vyvinul nový živočišný druh: homo sapiens žlutomodrý chrochtavý

09. 07. 2023

  V ČR se vyvinul nový živočišný druh: homo sapiens žlutomodrý chrochtavý.

Jedná se o tvora snadno ovladatelného a manipulovatelného, názorově tíhnoucího k mainstreamu. Jakmile mu média naservírují nějakou zprávu, která koresponduje s jeho (nikterak neskrývanými) touhami, zvítězí u něho emoce, začíná chrochtat blahem, aniž by se zamýšlel nad tím, nakolik je to pravda nebo jen propaganda. Homo sapiens žlutomodrý chrochtavý se rád opájí pocitem vlastní důležitosti, že je součástí něčeho velkého, převratného. Projevuje se to například častým provoláváním hesel oslavujících cizí mocnost, jež je aktuálně součástí ozbrojeného konfliktu s mezinárodním přesahem. Ve Žlutomodrákovi chrochtavém takové jednání vyvolává pocit, že z tepla obýváku bojuje za světový mír. Žlutomodrák chrochtavý žije v přesvědčení, že jedině jeho názor je správný. Své názorové oponenty napadá a uráží, věcné argumentace ale obvykle není schopen. Místo toho často poukazuje na drobné nedostatky jedinců s opačným názorem (pravopisné chyby, překlepy).

Toto je stejně významný objev jako když , vědci z washingtonského vědeckého centra Smithsonian Institution oznámili existenci zvířete, které pojmenovali olinguito.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Martin Koller: Mobilizace českých občanů pro válku na Ukrajině? NE

07. 07. 2023


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Práce studenta gymnázia narozeného po roce 1989 a názor učitelky

07. 07. 2023

  Práce studenta gymnázia –… Zkus číst do konce… I názor učitelky ….

Student gymnázia, maturant, 20. 2. 2015: „Kdyby stát nevynakládal šílené částky na důchody důchodcům, nebo je aspoň danil, mohl by z těchto ušetřených peněz investovat do rekvalifikací nebo podpory zaměstnání. Důchodci jsou dnes nejlépe zajištěná nepracující třída, 90 % důchodců každopádně. Jdeš do obchodu, fronta důchodců, jdeš k lékaři, fronta důchodců, jedeš MHD, hafo důchodců, jenom běhají, samý stres, hrabou a hrabou, protivní, otravní, drzí, hulvátští, plivou a chrchlají po okolí, žádná hygiena, pořád brečí a důchody přes 20 táců. Děsí mě představa, že je budu muset jednou z platu podporovat. Budu využívat každou skulinku, jak si ulevit na daních a ty Kauflandové Dallasy boys and girls ne sanovat. Další skupina, asi 2/3 nezaměstnaných jsou totální lenivé(á) netáhla, kterým vyhovuje se povalovat doma a pobírat dávky a podpory. Jsou líní se stěhovat, prodat nemovitost, byt a koupit si jinde jiný, raději budou čekat s otevřenou hubou, až jim tam stát něco hodí, pak se oblíznou a zase s hubou otevřenou civí!!! Dále tito lidé ztratili absolutní sebereflexi, mj. co se hygieny týče, když za nimi někde stojíš, smrdí, potí se, neupravení, samé levné hadry, boty z tržnice, žádné deodoranty, v létě kardinální smrad, jinak pouze chlast, cigára, ovary, bůček, z kultury pouze TV NOVA a Blesk. Zaostalí a negramotní! Když sem přijedou mí známí z USA a Kanady, tak se doslova štítí, jak tato netáhlovská svoloč smrdí! A stydí se za to, že nás jejich země podporovaly v boji proti komunismu a jeho svržení. A jet v MHD s těmi upoceni, no za trest! Jsem si raději s přispěním otce koupil nový vůz než jezdit s lopatami. A přitom je práce dost.Už jako student si mohu vybírat např. mezi softwarovými firmami. Kdyby ty(ta) nepracující netáhla nebyla lenivá a vzdělávala se, nemusela by čekat na práci rukama a lopatou.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 1242 článků

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2576 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2409 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2341 hl.)
 
Neumím posoudit (2530 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16467
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!