Dnešní datum: 16. 06. 2024   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Stručně o straně „Národní prosperita“

16. 08. 2009

     Od registrace strany (22. 3. 1999) strana Národní Prosperita poukazuje na nebezpečí, které plyne ze špatného řízení státu lidmi, kteří buď úmyslně a nebo z jiných důvodů, vedou stát ke zbídačení a k neprosperitě. Strana Národní Prosperita pouze nepoukazuje na nedostatky, ale navrhuje i řešení a směr, kterým by se měl národ ubírat.  

     V době vlády Adolfa Hitlera nad Evropou řekl Hitler na adresu Čechů posměšně, že jsou jako cyklisté – dole po sobě šlapou a nahoře hrbí hřbet. Je třeba uznat, že tato smutná, ale docela trefná charakteristika pro většinu našeho národa platí i v dnešní době. A možná ještě více než kdy v minulosti. курсы ешко скачать

     My však patříme mezi ty, kteří se s touto charakteristikou našeho národa nehodlají smířit. Nechceme, aby se náš národ lokajsky hrbil před EU, ani před jakýmkoliv jiným státem. Nechceme rovněž, aby se náš národ hrbil před lidmi, kteří náš národ vedli a dál vedou do záhuby. Nechceme, aby kvůli násilné a bezohledné politice našich „vladařů“ lidé po sobě navzájem „šlapali“. Nejsme malým národem, jen ke své smůle máme špatné vládce. Připomeňme si, že bývala období, kdy jsme patřili, jak hospodářsky, tak vojensky, k nejvyspělejším národům světa. A dnes se bohužel stále více posunujeme mezi tak zvané rozvojové země. Díky našim neschopným, nebo ještě lépe všehoschopným politikům! ив роше каталог

     Chceme, aby náš národ prosperoval a proto se členové Národní prosperity již více než 10 let snaží šířit politickou osvětu a naději mezi našimi občany. Již před 11 lety jsme poukazovali na špatný směr řízení státu, na blížící se krizi, hrozbu korupce a rozkradení státu. A nezůstali jsme jen u varovných slov. Již tehdy jsme navrhovali reálná řešení, která by budoucímu zbídačení našeho národa zabránila. Naše varování a naše návrhy rozumných řešení byly po celá léta mediálně blokovány. Byli jsme mocensky umlčováni a činnost naší strany byla určitou dobu vládní mocí zcela neodůvodněně pozastavena. Ale nevzdali jsme to. A spoléháme na všechny Čechy, kteří nechtějí být jako ti Hitlerovi „cyklisté“, že naše snahy pochopí a pomohou nám je společně aktivně prosazovat.

     Hrdý národ, pořádek, řád, spravedlnost a prosperující Česká republika, to je náš cíl. Aby se naše Česká republika – domov Čechů, Moravanů a Slezanů i dalších národností, které budou společně a bez výjimek respektovat naše zákony, kulturu a víru, se opět stala váženou zemí. A příslušníkům jiných národů, pokud nebudou chtít respektovat naše zákony a naše kulturní tradice a budou přes moc prosazovat na našem území sebe a svoji kulturu a víru, můžeme nabídnout jen jediné – volnou cestu k návratu tam odkud přišli!

   Že prosazování multikulturní společnosti bylo a je velkou chybou, to již dnes vědí i lidé těch zemí, které ji zaváděly a prosazovaly – ve Francii, Anglii, Německu a přicházejí na to už i lidé dalších zemí. Jen našim politikům to stále ještě nedochází a dál se nás snaží fanaticky přesvědčovat, že jako malá země nejsme ničím a že jen v sjednocené multikulturní Evropě je naše lepší budoucnost. Ale my, členové Národní prosperity patříme mezi ty, kteří milují svoji vlast – Zemi Českou, domov náš a nehodláme se neustále slepě a poslušně podřizovat zvráceným přáním a vizím nějaké zrádné politické reprezentace.

     Chcete-li se o naší straně dozvědět více, nebo chcete-li vyslovit svůj názor k tomu co je zde uvedeno, případně nás kontaktovat, pište nám na náš mail: np.kontakt@seznam.cz ! Na solidní nám takto zaslané texty vám rádi odpovíme. Uvedete-li svoji poštovní adresu, zašleme Vám případně naše materiály poštou. 

NÁRODNÍ PROSPERITA

 
 


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (4052 hl.)
 
Spíše Ano (2721 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2563 hl.)
 
Spíše Ne (2843 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2506 hl.)
 
Neumím posoudit (2721 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 17406
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!