Dnešní datum: 29. 11. 2023   
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Ohlednutí do minulosti článek z roku 30. 12. 2015 : NĚKOLIK FAKTŮ O PUTINOVI aneb co se v mainstreamu nedočtete !

07. 08. 2023

· Putin za 12 let své vlády zvýšil rozpočet Ruska 12-krát, rozpočet na armádu 30-krát, hrubý domácí produkt 12-krát.

· Rusko se probojovalo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo.

· Zlaté státní rezervy zvětšil 48-krát.

· Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).

· Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5- krát. Průměrně důchody se zvýšily 14-krát.

· Svým postojem ubránil Sýrii.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KareKryl byl genius.On to všechno předpověděl.Ten-zažít dnešní dobu-ihned umře znova.

06. 08. 2023


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z 22. 09. 2014 : JSOU ČEŠI ZBABĚLÍ, PROLHANÍ A CELKOVĚ ZKURVENÍ ?

06. 08. 2023

 

“Nerad mluvím o celcích, ale ač se mi v poslední době zdá, že Češi evidentně jsou nějak zbabělí, prolhaní a celkově zkurvení, zde žiji přesto rád”, říká dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera spisovatel Emil Hakl v rozhovoru pro časopis Týden. Má pravdu? Nás zaujalo zjištění, že pokud se takto mluví o Češích, tvořících zatím stále ještě v České republice většinovou část společnosti, tak se nad takovým výrokem nikdo z Čechů nezarazí, že zkrátka je "ticho po pěšině". "

 

Politicky korektní politici, ředitelé různých výnosných neziskových a státních organizací, a i celý zatuchlý Havlův pelech přetékající pravdou a láskou, včetně všech bdělých orgánů bojujících proti rasizmu a extremismu, kolektivně k podobným výrokům překvapivě mlčí. A tak nás napadá otázka, co by se dělo, kdyby takto nějaký “pan spisovatel” hovořil o cikánech anebo o židech? Dovolil by si to časopis Týden otisknout, a jak by dopadl ? Nebo byla slova o Češích vypuštěna s vědomím, že se Čechům může kálet na hlavu bez nebezpečí postihu ?

 

Pokud si ale připomeneme nedávný odsuzující rozsudek exposlance Chalupy za slova o cikánech, která nebyla vulgární a ani zdaleka tak "otevřená" jako slova zmíněného pana spisovatele, nebo vrátíme-li se ve vzpomínkách k více jak roční vazbě Patrika Vondráka a jeho kolegyně za vylepování samolepek se slovy o národním odporu, ale třeba též soudní řízení patnácti mladých matek z Děčínska, které se údajně měly dopustit trestného činu tím, že při akci pořádané pro malé děti, měly figurky ze stavebnice zdvižené pravé ručičky, což prý mělo znázorňovat nacistický pozdrav, musíme si položit otázku: Nemá snad pan spisovatel nakonec pravdu ?

 

Který jiný národ mlčí nad trestáním těch, kteří vyřknou to, co si častokrát myslí většina jejich národa ? Který národ si nechá šlapat po hlavách tak, jako my Češi ? Za mořem, v Americe se postavili černoši za zastřeleného kluka, i když kradl, a jaký z toho byl mazec. To u nás si cikáni dokáží tvrdě prosazovat i to co často požadují i protiprávně. A my Češi jen mlčky přihlížíme, jak mnohdy nejlepší synové a dcery národa jsou zatýkáni a vězněni, většinou na základě naprosto bagatelních a nesmyslných důvodů. Vzpomeňte si také na Jana Palacha, i na studenty zastřelené za II. světové války v čase německé nacistické okupace. Životy byly zmařeny a velká část Českého národa mlčky přihlížela. Až když už bylo po nebezpečí, zmohli se lidé jen na pomníčky, k nimž se ale chodí klanět a před lidmi se ukazovat především ti, s nimiž mnozí občané opovrhují. Naši politicky korektní páni politici !

 

Lidé jsou často přirovnáváni k ovcím. Zřejmě oprávněně. Když budete zabíjet ovci uprostřed stáda, tak stádo bude bečet, ale ani nejsilnější beran na řezníka nezaútočí. Mají strach. A naši lidé se opravdu často chovají stejně jako ty ovce. Takže není nakonec pan spisovatel Emil Hakl jeden z toho mála hrdinů, kteří se nebojí po pravdě veřejně popsat stav věci ? Jsme opravdu zbabělí, prolhaní a celkově zkurvení, jak říká pan spisovatel ? Co myslíte, nebo to není pravda ?

 

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z 09. 07. 2015: ČÍM VĚTŠÍ HOVADO, TÍM VĚTŠÍ TETOVÁNÍ

06. 08. 2023

 

Text, který nám zaslal jeden z našich čtenářů.

Tato slova se běžně užívala v dobách nedávno minulých a patřila především potetovaným lidem vracejícím se z kriminálu. Ale i v kriminálu byli tito potetovaní lidé považováni v hierarchii vězňů za duševně jednoduší. Zajímalo mne, proč se dnes nechávají lidé tak často tetovat, aniž by prošli vězením. A zjistil jsem, že se až na pár výjimek dnešní potetovaní lidé kterých jsem se dotazoval proč se nechali tetovat, tak moc od svých potetovaných předchůdců neliší. Na moji otázku proč se nechali hrdí nositelé tetování tetovat, odpovídali mi slovy: "Líbí se mi to ... z nudy ... chci zdůraznit svoji osobnost ... chci dokázat že snesu bolest." Ale nejčastěji jsem slyšel odpověď, že to nosí "celebrity" a je to moderní. Je zřejmé, že pokud by si například některá mediálně známá "celebrita" na hlavu přilepila lejno a prohlásila, že je to na západě moderní, jistě by našla mnoho následovníků, kteří by se předháněli kdo má na hlavě to lejno větší.


Číst více... | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

V ČR se vyvinul nový živočišný druh: homo sapiens žlutomodrý chrochtavý

09. 07. 2023

  V ČR se vyvinul nový živočišný druh: homo sapiens žlutomodrý chrochtavý.

Jedná se o tvora snadno ovladatelného a manipulovatelného, názorově tíhnoucího k mainstreamu. Jakmile mu média naservírují nějakou zprávu, která koresponduje s jeho (nikterak neskrývanými) touhami, zvítězí u něho emoce, začíná chrochtat blahem, aniž by se zamýšlel nad tím, nakolik je to pravda nebo jen propaganda. Homo sapiens žlutomodrý chrochtavý se rád opájí pocitem vlastní důležitosti, že je součástí něčeho velkého, převratného. Projevuje se to například častým provoláváním hesel oslavujících cizí mocnost, jež je aktuálně součástí ozbrojeného konfliktu s mezinárodním přesahem. Ve Žlutomodrákovi chrochtavém takové jednání vyvolává pocit, že z tepla obýváku bojuje za světový mír. Žlutomodrák chrochtavý žije v přesvědčení, že jedině jeho názor je správný. Své názorové oponenty napadá a uráží, věcné argumentace ale obvykle není schopen. Místo toho často poukazuje na drobné nedostatky jedinců s opačným názorem (pravopisné chyby, překlepy).

Toto je stejně významný objev jako když , vědci z washingtonského vědeckého centra Smithsonian Institution oznámili existenci zvířete, které pojmenovali olinguito.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Martin Koller: Mobilizace českých občanů pro válku na Ukrajině? NE

07. 07. 2023


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Práce studenta gymnázia narozeného po roce 1989 a názor učitelky

07. 07. 2023

  Práce studenta gymnázia –… Zkus číst do konce… I názor učitelky ….

Student gymnázia, maturant, 20. 2. 2015: „Kdyby stát nevynakládal šílené částky na důchody důchodcům, nebo je aspoň danil, mohl by z těchto ušetřených peněz investovat do rekvalifikací nebo podpory zaměstnání. Důchodci jsou dnes nejlépe zajištěná nepracující třída, 90 % důchodců každopádně. Jdeš do obchodu, fronta důchodců, jdeš k lékaři, fronta důchodců, jedeš MHD, hafo důchodců, jenom běhají, samý stres, hrabou a hrabou, protivní, otravní, drzí, hulvátští, plivou a chrchlají po okolí, žádná hygiena, pořád brečí a důchody přes 20 táců. Děsí mě představa, že je budu muset jednou z platu podporovat. Budu využívat každou skulinku, jak si ulevit na daních a ty Kauflandové Dallasy boys and girls ne sanovat. Další skupina, asi 2/3 nezaměstnaných jsou totální lenivé(á) netáhla, kterým vyhovuje se povalovat doma a pobírat dávky a podpory. Jsou líní se stěhovat, prodat nemovitost, byt a koupit si jinde jiný, raději budou čekat s otevřenou hubou, až jim tam stát něco hodí, pak se oblíznou a zase s hubou otevřenou civí!!! Dále tito lidé ztratili absolutní sebereflexi, mj. co se hygieny týče, když za nimi někde stojíš, smrdí, potí se, neupravení, samé levné hadry, boty z tržnice, žádné deodoranty, v létě kardinální smrad, jinak pouze chlast, cigára, ovary, bůček, z kultury pouze TV NOVA a Blesk. Zaostalí a negramotní! Když sem přijedou mí známí z USA a Kanady, tak se doslova štítí, jak tato netáhlovská svoloč smrdí! A stydí se za to, že nás jejich země podporovaly v boji proti komunismu a jeho svržení. A jet v MHD s těmi upoceni, no za trest! Jsem si raději s přispěním otce koupil nový vůz než jezdit s lopatami. A přitom je práce dost.Už jako student si mohu vybírat např. mezi softwarovými firmami. Kdyby ty(ta) nepracující netáhla nebyla lenivá a vzdělávala se, nemusela by čekat na práci rukama a lopatou.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

06. 07. 2023

www.facebook.com/100008302850366/videos/2329426000677472

Film Jan Hus byl natočen 1954 a divák si sám může udělat úsudek, zda je příhodný i pro dnešní dobu. Jen nejsme pod jařmem Říma, ale Bruselu. Film je na indexu, v televizy nedostupný asi proto, že nemá ty správné Evropské Hodnoty. 

Děj se odehrává roku 1412 v Betlémské kapli naslouchají tisíce Pražanů kázáním Mistra Jana Husa, jenž otevřeně pranýřuje zlořád a nepravosti v církvi. V kapli je i královna Žofie, manželka českého krále Václava IV. Jeho kázání jsou mnohým trnem v oku. Papež Jan XXIII. vyhlašuje nejtěžší církevní klatbu nad Husem a nad Prahou, dokud v ní bude Hus přítomen. Hus se tedy uchyluje na Kozí Hrádek, kde však dále rozšiřuje své učení. Papež posílá poselství Václavu IV. a požaduje postavit Husa před církevní koncil v Kostnici. Hus se na tuto cestu vydává i přes varování jeho přátel... 

Režie: Otakar Vávra

Hrají a postavy: Zdeněk Štěpánek (Jan Hus / Jan Zizka), Karel Höger (Emperor Václav IV.), Vlasta Matulová (Queen Zofie), Ladislav Pešek (Miserere zany), Gustav Hilmar (Jan z Chlumu), Vítězslav Vejražka (Václav z Dubé) Scénář: Miloš Václav Kratochvíl, Otakar Vávra Země: Československo Rok výroby: 1954


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Stale Aktualní

10. 06. 2023

 


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 21-30 | předchozí | následující | Celkem 1250 článků

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3917 hl.)
 
Spíše Ano (2597 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2429 hl.)
 
Spíše Ne (2725 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2357 hl.)
 
Neumím posoudit (2556 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16581
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!