Dnešní datum: 29. 11. 2023   
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Orbán a Carlson Tohle musíte slyšet

18. 09. 2023


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z roku 12. 10. 2012 ČECHY ČECHŮM?

14. 09. 2023

 ČECHY ČECHŮM ??

Toto heslo mi včera proletělo hlavou. A v poslední době se mi to stává nějak častěji a častěji. Manželka totiž byla nakupovat v zahraničním supermarketu a s vědomím, že se zima blíží, koupila tam mimo jiné i lahev rumu. Aby bylo doma něco na zahřátí. Sice by, jak ji znám, šla raději do obchodu čistě českého, ale v našem městě už bohužel nic takovém neexistuje. Vládnou tu jen zahraniční řetězce a Vietnamci! A co se nestalo. Když manželka přišla s nákupem domů, všiml jsem si, že na tom rumu je starý kolek a že se na něm nedá zjistit datum výroby. Takže jsem ten nejistý rum sebral a jel jej vrátit a vyměnit za rum řádně novým kolkem označený. Paní vedoucí ani moc neprotestovala. Sdělila mi jen, že "rodný list" alkoholu by snad mohli mít na ústředí, ale že mohu rum vrátit a dostanu zpět peníze. Slepotu jsem riskovat nechtěl a tak jsem si raději vzal nazpátek peníze. Ale pak se semlelo něco, co jsem nečekal. Pro úplnost nejprve musím připomenout, že předtím mi bylo paní vedoucí sděleno, že rum s novými kolky nemají. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem za sebou uviděl Vietnamce, který u pokladny vykládal z přeplněného vozíku mimo jiné i 15 lahví rumu a to rumu s novými kolky! Chtěl jsem okamžitě na paní vedoucí vysvětlení a dostalo se mi ho. Naprosto samozřejmě mi sdělila, že Vietnamci k nim jezdí na velké nákupy a pak zboží prodávají ve svých obchodech a restauracích. Proto jim, jako V I P zákazníkům, dodávají po prohibici přednostně alkohol s novými kolky. Takže podle té paní vedoucí pro naše české občany nejspíš stačí staré nejisté zásoby. A když se někdo ozve, tak jako já, vrátí mu jednoduše peníze. Inu jsme asi jen pokusní králici. České obchody většinou již nemáme, rozhodující průmysl patří již z velké většiny cizincům a už i mnohá zemědělská půda je v rukách bůh ví koho. Napadá mne, co ještě jako národ máme? Někteří lidé ve svých protestních průvodech rádi vyvolávají - Čechy Čechům. Zní to zoufale, ale planě! Ještě že to co se tu děje už nemůže vidět můj děd, který za naši svobodu a samostatnost bojoval v první světové válce a byl u vzniku naší první republiky. On a jeho kamarádi bojovali za vytvoření vlastní republiky a za sociální spravedlnost. Jak jsem ho poznal, dnes by mi řekl: „Co jste to za kretény, že jste si nechali sebrat a prošustrovat veškerý národní majetek a svoji svrchovanost jste bez boje pustili do cizích rukou. Zadlužili vás a vám nechali jen ty oči pro pláč. A vy jak trubci mlčíte a necháte si nadělat na hlavu. Co se to s vámi stalo? Styďte se!“


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z roku 05. 03. 2012

14. 09. 2023

CHYBĚJÍ NÁM STÁTNÍCI !

Začnu trochu neobvykle. S kouskem trpkého humoru, připomínajícího skutečnou příhodu, která se odehrála v časech hluboké totality na jedné pražské Vysoké škole. Kde do pracovny jednoho důstojného pana profesora, který tam právě s pány docenty a asistenty probíral organizační přípravu na studentské obhajoby diplomových prací, bez zaklepání vtrhl všemocný soudruh z "oddělení zvláštních úkolů", rozhlédl se po místnosti a na onoho překvapeného pana profesora vyhrkl svým typickým žargonem podivnou otázku: „Máte státnícy ?“ ..... a zase vypadl pryč. Aby se za chvíli vrátil s dvěma obrazy. S obrazem tehdejšího našeho prezidenta a obrazem nejvyššího představitele země sovětů! Oba hodil před pana profesora na stůl, důrazně připomenul „koukejte si tydle státnícy hned pověsit, je vás na to tady až dost, přijdu si to prověřit“ a vyrazil někam za „další kořistí“. To byla vzpomínka z dávných časů, kdy nám tu podle pokynů a také mnohdy podle svých často dosti omezených mentálních schopností, příslušníci našich komunistických nomenklatur, tedy politici! Kteří by na to, aby byli nazváni státníky, nedosáhli ani, kdyby stáli na vrcholku nejvyššího hasičského žebříku. Dá se říci, že skutečné státníky jsme tu od konce první republiky neviděli. A jak jsme na tom nyní? Vše ukazuje na to, že skoro ještě hůř než za té totality !


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

O hlednutí do minulosti článek z roku 18.07.2011 Hnůj nad zlato

14. 09. 2023

  Za 20 let vlády ODS, ČSSD a jejich parlamentních satelitů stává se i "poctivé" kravské lejno vzácností. Obchody jsou sice plné zboží a rovněž tržnice Asiatů, ale s opravdovou kvalitou se setkávám jen výjimečně. Platí to tak i o potravinách. Problém některých našich podnikatelů je často ten, že ve chvíli, kdy se jim začne dařit a zboží jde na odbyt, začnou služby a kvalitu zboží šidit. A některé zahraniční firmy si často pletou naši zemi s odkladištěm braku. Nebo je u nich mizerná kvalita standardem? Řekl jsem si, mám toho dost a začnu alespoň u potravin. Chtěl jsem pro svoji potřebu vysadit brambory, ale k tomu potřebuji kravský hnůj. Zjistil jsem, že hnůj je dražší nad zlato /a to je dnes hodně drahé/ a kdo hnůj má - neprodá. A proč?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek napsán 22.08.2019 .: Hitler a 21 srpen 1968.

17. 08. 2023

Kdysi Hitler prohlásil:

Národ, který se nebrání invazi cizích národů, sám uléhá do hrobu rozpadu a zapomnění. Český národ se po zradě "spojenců“ Anglie a Francie 1938, sic vyzbrojen a ochotný bojovat za svoji vlast byl zrazen i svými politiky údajně pro obavy z rozbombardování Prahy a civilních objetí. Důsledkem byla 6letá okupace a 350000 zavražděných československých spoluobčanů Německými vrahy a náš národ zůstal bez národní hrdosti. Poláci se sice Němcům neubránili, Němci Varšavu totálně rozbombardovali, ale Polský národ zůstal vzpřímený a hrdý na svoji minulost. Když nás okupovala " spojenecká vojska Varšavské smlouvy" 21 srpna 1968, složená s armád Bulharska, Maďarska, Polska, Německé demokratické republiky a Sovětského svazu, naše armáda ani nevyjela z kasáren a byli jsme obsazeni během dvou dní. Za dobu 20leté okupaci zemřelo 469 občanů Československa, většinou při dopravních nehodách s okupačními vozidly. Na odpor se stavěli jen běžní lidé stejně jako v roce 1938 a opět byli zrazeni politiky. Nyní máme opět staro-nové "spojence" složené z dřívějších zrádců Československých občanů, Anglie, Francie a z Němců, vrahů v době okupace a USA, kteří nám na konci války v roce 1944 a těsně před koncem války 1945 rozbombardovali většinu důležitých továren a zabili při bombardování tisíce Československých občanů. Nyní stojíme na prahu nového konfliktu, do kterého nás chtějí zatáhnout naši staronoví " spojenci" bývalý zrádci a vrahové a" bombarďáci" proti bývalým osvoboditelům a pozdějším okupantům Rusům.

Poučení: Nespoléhejme na "spojence" ale jen sami na sebe. Všichni naši "spojenci" ať z východu anebo západu nás vždy brali a berou jako svoji kolonii a nebudou nás brát jako suverénní stát, pokud se nedovedeme náležitě bránit. Buďme stejnými hrdými nacionalisty jako jsou Švýcaři, Židé a většina národů včetně těch, které jsou dnes označování za naše spojence. Jinak se naplní Hitlerovo proroctví.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kdo v roce 1968 z Politbyra ÚV KSSS hlasoval pro invazi do Československa??? Rus to nebyl ani jediný !!!

17. 08. 2023

 


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Přesně popsaný stav situace v našem státě Panem Petrem Hannigem předsedou strany Rozumných.

16. 08. 2023

Tma na konci tunelu

Obvyklá situace. Všechno je fajn, vše se daří a jednou člověk udělá chybu. Třeba malou, ale zásadní. Postupně se začíná bortit jedna věc za druhou. Myslím si, že mnohý ze čtenářů mi dá za pravdu, že současná vláda je ta nejhorší od dob, co si člověk pamatuje. A i od dob, co nebyl na světě a co si tudíž nepamatuje. Někde jsem četl, že Fialova vláda je nejhorší od roku 1945. Já si dokonce myslím, že je i horší než vlády protektorátní, které se alespoň snažily, byť moc toho nezmohly, zachraňovat naše lidi. Dokonce předseda protektorátní vlády Eliáš byl německými okupanty popraven, protože konal ve prospěch Čechů a Moravanů. Samozřejmě nepočítám v to charakterovou zrůdu, ministra Emanuela Moravce. Tato vláda se zadlužuje rekordním tempem. Ne ve prospěch našich občanů, ale ve prospěch cizích podnikatelských subjektů. Jak jinak lze vysvětlit nákup 24 amerických stíhaček F–35 za 120 miliard korun, když není na zákonnou valorizaci důchodů, když není na financování zdravotnictví a vysokých škol. Když vláda šetří, kde se dá. Ale vyhodit 120 miliard za něco, co vůbec nepotřebujeme a co nakonec ani není pro náš malý vzdušný prostor vhodné. Není to totiž nic jiného než políbení prstenu vrchnosti. Dosavadní stíhačky, švédské gripeny, byly pro náš vzdušný prostor způsobilejší. A teď čtu, že budoucí piloti i pozemní personál budou zavázáni doživotní mlčenlivostí. Tento vpravdě nezvyklý krok překvapuje jak bývalé šéfy letectva, tak bezpečnostní odborníky. U gripenů i jiných systémů, které jsou také tajné, to nebylo nutné. Piloti MiG 21 i gripenů museli mít prověrku na přísně tajné, ale žádnou mlčenlivost, navíc doživotní, podepisovat nemuseli. Za porušení mlčenlivosti může přijít trest odnětí svobody. Tento nákup něčeho, co vůbec ke své obraně nepotřebujeme, je nejenom drahý a český rozpočet nesmírně zatěžující, ale navíc i pro ty letce a pozemní personál velice nebezpečný.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Že by ?

09. 08. 2023

 

  


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ohlednutí do minulosti článek z 04. 09. 2015 :Zastavit imigranty u hranic policejní střelbou?

07. 08. 2023

….A proč ne?

Evropští potomci hrdých a statečných předků, kteří kdysi dávno bývávali hrází proti Islámu, dnes soptí a brojí proti běžencům a imigrantům, ale neprávem! Jejich nespokojenost by měla směřovat spíše proti těm, kteří ty ilegální přistěhovalce podporují a vstup na naše území jim umožňují. Ti jen dělají to, co jim vlády evropských národů a politický kartel “USA-Brusel” dovolí. Tito imigranti se řídí přírodními zákony a vírou v Islám. Jejich víra je utvrzuje, že vše co existuje na světě patří jen Alláhovi a tím pádem také jeho vyznavačům, a ne nějakým bezvěrcům.

Přichází aby Evropu dobyli, tak jak už se o to v minulosti mnohokrát pokoušeli, a jak je pro dnešní časy nasměroval bývalý prezident Libye Zapomeňme na to, že by pro Evropany snad někdy pracovali, nebo jim byli za pomoc vděčni. Oni uvažují stejně jako židé v knize “Dvanáctero tuctův arkánu”, vydané v roce 1924, kde se píše: “Peníze a majetek bližního do posledního halíře náleží jen tobě. Poněvadž ti, kdož svůj majetek a peníze zadržují a nedali by je dobrovolně, jest třeba abys jich od nich dosáhl svým přičiněním a chytrostí."

Imigranti nás nevidí jako potomky chrabrých válečníků, kteří ubránili Evropu před nájezdy muslimů, oni nás vidí ve svých očích jako ustrašené, svými vládami zrazené, opuštěné slabochy, kteří nejsou schopni postavit se v tvrdém odporu jejich islámské invazi. Oni si také, na rozdíl od mnohých změkčilých Evropanů, uvědomují, že celá ta vlna přistěhovalectví je řízena a uměle vyvolána a snaží se toho využít ve svůj prospěch.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 1250 článků

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3917 hl.)
 
Spíše Ano (2597 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2429 hl.)
 
Spíše Ne (2725 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2357 hl.)
 
Neumím posoudit (2556 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16581
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!