Dnešní datum: 25. 04. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

DVAKRÁT MĚŘ A JEDNOU ŘEŽ !

01. 04. 2018

   Západní politici, a my s nimi ze solidarity(?), to děláme nejen obráceně., my dokonce ani neměříme, ale jen řežeme.  Na nedávná poučení jako bychom zapomněli. Cožpak našim politickým elévům a snad dokonce ani zkušeným matadorům již nic neříká zkušenost z Iráku, Libye, Sýrie a dalších států? S. Husajn má zbraně hromadného ničení, vykřikovali tehdy známí politici do celého světa, a může je vůči Západu použít. Již k tomu může dojít. A tak do Iráku západní koalice vrazila jako buldozer. A dodnes žádné zbraně hromadného ničení tam nenašla, ač všichni víme, jak přičinlivě se o to snažila. Ale vezmi chlup na dlani, když tam není. Že to stálo životy statisíce lidí a zničení infrastruktury státu, to jakoby nikoho dnes již ani nezajímalo. A poučení pro budoucnost? Snad jen to, že neustále opakovaná lež, ať již je fantasmagorická jakkoliv, se pro značnou část lidí stane snad až pravdou. Tedy i v budoucnosti se dá podobně postupovat.


Číst více... | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAS ŠPIONI ŘÁDÍ KOLEM NÁS

01. 04. 2018

 S protiruskou kartou se nyní dobře hraje ... Po protiruských sankcích přicházejí špioni. A s honem na špiony přichází i strach. Začínáme zase mluvit šeptem. Každý jiný názor, je skandalizován. Jsme známkováni. Na pódiích zní předem naučené role. Objevují se „jestřábi“, vyzývající k dalšímu protiruskému tažení. Vrací se studená válka. Válečná rétorika se stupňuje. Atomová hrozba je zlehčována …

   Každý neúspěch, či prohra, je zaviněn ruským zásahem. Před nedávnem si na ruské zasahování postěžoval také akademik Jiří Drahoš, prý mu chtěli ukrást vítězství v prezidentských volbách. Nakonec prohrál. Údajně pod ruským vlivem jsou ruce voličů nejen u nás, ale i po celém světě.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

HLAS Z DRUHÉ STRANY

28. 03. 2018

   Nečekaná zpráva britské premiérky Mayové o otravě bývalého ruského agenta Skripala, žijícího v exilovém ústraní v Anglii, neznámou látkou, a zejména pak premiérčino podezření, že za tím mohla stát Moskva, rozpoutala v našem tzv. Demokratickém světě přímo zběsilou vlnu politických a mediálních vášní. Ačkoliv ten náš „západní svět“ byl zrazu hned přesvědčen, že to bylo dílo Ruska a prezidenta Putina, dostaly se přes naše „bezpečnostní mediální přehrady“ přece jen nějaké ty „hlasy z druhé strany“. Jeden z nich, s titulkem „DEFINITIVNÍ ROZTRŽKA S RUSKEM BUDE VERDIKTEM NAD OSUDEM EVROPY“, jehož autorem byl jakýsi Peter Akopov, z 28.3.2018, jsme zachytili a rozhodli na své stránce zveřejnit. Jako protiváhu textů zdejších. A konečný názor si jistě udělají čtenáři sami.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZOUFALOST A BEZRADNOST ELIT EU

28. 03. 2018

Novinky 24.3.2018 - Václav Klaus ml.

   Na útocích zástupců primitivnější civilizace na náš západní svět není nejstrašnější brutalita nebo počet obětí. Nejstrašnější je zoufalost a bezradnost evropských elit. Představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl po náletech na Londýn především „otřesen“? A mektal by něco ve smyslu: „Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná ... Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit...“ A další by se přidávali: „Největší nebezpečí je teď nárůst xenofobie a protiněmeckých nálad mezi prostými Brity...“ Rektor Oxfordu by varoval: „Hlavně teď nezneužít studentské shromáždění na nějaké patriotické projevy a tupé národovectví...“ Státníky ale nemáme od toho, aby byli otřeseni, ale aby něco dělali.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PREZIDENTE PUTINE, GRATULUJEME

26. 03. 2018

   Prezident Putin zvítězil naprosto přesvědčivě, ale jeho vítězství ihned spustilo další lavinu nenávisti a vzteku jak mezi politiky v celé EU, tak v médiích. V ČR byli okamžitě do veřejnoprávní televize a rozhlasu zváni před kamery zaručeně spolehliví propagandisté a dezinformátoři, kteří začali okamžitě zpochybňovat průběh prezidentských voleb v Rusku, jejich regulérnost i výsledek jako takový. Přesvědčovali diváky a posluchače, že se opoziční kandidáti nedostali ve stejné míře prostor v médiích jako prezident Putin, nedisponovali stejnými finančními prostředky jako on, že bylo manipulováno s hlasovacími lístky a že hlavní konkurent Nevalný nemohl kandidovat pro svoji údajnou trestní činnost.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

POHÁDKA O SLEPIČCE A KOHOUTKOVI

19. 03. 2018

   Znáte tu pohádku o slepičce a kohoutkovi, jak se kohoutkovi v krku cosi vzpříčilo – „má nožky nahoře, bojí se, že umře…“, a ubohá slepička lítala od čerta k ďáblu, aby svého chudáka kohoutka zachránila…?

   Vloni, 2. října, podepsal ministr průmyslu a obchodu, socdemák Jiří Havlíček „Memorandum“, které umožnilo australské firmě „European Metals Holdings Ltd.“ těžbu a zpracování bohatého ložiska lithia na českém území, přičemž veškerý zisk by shrábla cizí firma a nám by, aby se neřeklo, hodili pár drobků. Jako český vlastenec k něčemu takovému přihlížím s hořkostí a s hněvem. Protože jsem byl – ostatně jako my všichni – svědkem v 90. letech, jak nám tehdejší vláda rozkradla státní majetek, který jsme jako národ vybudovali a díky tehdejší „revoluční“ vládě, konkrétně panu Klausovi a jeho melody boys, o něj přišli, takže nám zůstaly oči pro pláč. I když jsem občan s nulovým politickým významem, hnulo se ve mně svědomí – není přeci možné, aby se něco podobného opakovalo s ložiskem lithia, kterého je v zemi za více jak 3 biliony korun! A tak jsem 9.10. 2017 podal Trestní oznámení na ministra Havlíčka a jeho nadřízeného předsedu vlády Sobotku.


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

15. březen 1939 - DEN VRAŽDY NÁRODA

15. 03. 2018

   V ten den vtrhly do naší země hordy nacistického Wehrmachtu a naši zemi na dlouhých 6 let okupovaly. I to počasí bylo tenkrát smuteční. Na ulicích kterými kolony okupantů projížděly mlčky postávali se zaťatými pěstmi naši čeští občané. Ale byly tam i hloučky nadšeně hajlujících místních Němců …

   I když je to pro některé lidi tzv. dávno, neměli bychom na taková kritická data zapomínat. Abychom jednou nebyli překvapeni “opakováním historie”. Ale připomínání takových otřesných dat je jak se zdá pro některé naše  dnešní politiky nevhodné. Vždyť právě v předvečer výročí onoho pro naši zemi tak tragického dne místo historické vzpomínky organizují halasné demonstrace proti našemu řádně zvolenému prezidentovi. Ohavné !

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

STRACH O PLNÁ KORYTA

14. 03. 2018

   Herecká "šmíra", opěvující sama sebe a označující se za "elitu", ztratila poslední zbytky soudnosti a zneužila pořad udělování filmových cen “Český lev” k útokům proti prezidentu Zemanovi. Jako důvod ve svých kritických stanoviscích k jeho inauguračnímu projevu hlavní aktéři všech těch trapnosti farizejsky tvrdili, že mají obavy o svobodu slova a nezávislost veřejnoprávních médií.


Číst více... | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAZNĚLO VE SNĚMOVNĚ

14. 03. 2018

   Při mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny svolané z iniciativy opozice na 7.3.2018, v níž jediným bodem bylo odvolání odvolání Tomia Okamury z funkce místopředsedy Poslanecké sněmovny, zazněla mimo jiné také dále uvedená slova místopředsedy SPD Radima Fialy. Obsah dále uvedených slov poslance pokládáme za natolik důležitý, ře jsme se rozhodli zveřejnit jej na naší stránce. Názor na ta slova si jistě udělá každý čtenář sám.


Číst více... | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TVRDÁ SLOVA GENERÁLOVA

14. 03. 2018

   Generálmajor v záloze Hynek Blaško, krajský zastupitel „Strany práv občanů“ Středočeského kraje, se na svém facebookovém profilu rozhodným způsobem vyjádřil k tomu co se odehrálo v Poslanecké sněmovně 7.3.2018 kolem problému působení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka ve sněmovním výboru pro kontrolu GIPS.


Číst více... | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 718 článků

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2553 hl.)
 
Spíše Ano (1525 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1443 hl.)
 
Spíše Ne (1744 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1542 hl.)
 
Neumím posoudit (1613 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10420
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!