Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

HLE, CO VŠE MEZI LIDMI ZAZNÍVÁ …

24. 05. 2019

   Když se tak člověk pohybuje *dole mezi lidmi* tak často slyší věci které z ČT nezaznívají a nestačí se divit. Neboť z 90% to zní ve zcela jiném gardu, než jaký zastávají naše *veřejnoprávní média*. Ale zároveň člověku hlava připomíná *vlastní zkušenosti*, které napovídají: “Vždyť ti lidé mají venkoncem pravdu.” Třeba to, jak se kdysi říkalo “že konec světa přijde až Němci přestanou válčit a začnou kšeftovat, a když naopak Židé přestanou kšeftovat a začnou válčit”. A jeden si při vzpomínce na tu *starou předpověď* uvědomí, že už to ve světě našem začíná pomalu platit ...


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

CO DĚLAT S DRANCOVÁNÍM POLÍ, LUK A LESŮ

24. 05. 2019

   Jako strana jsme přesvědčeni, že je zapotřebí urychleně skoncovat s plýtváním zemědělskou půdou a drancováním lesů. Je zapotřebí ze hry vyloučit ty diletanty, kteří řídili tento stát od roku 1989 až po dnešek, neboť se starali především jen o svůj osobní prospěch. A nahradit je lidmi, kteří budou mít nejenom odborné znalosti, ale i zkušenosti, a bezesporu také dobré morální vlastnosti a dobrý vztah k naší vlasti. Otázkou je najdou-li se ještě vůbec takoví a budou-li ochotni napravovat všechny ty zrůdnosti, které tu za třicet let napáchali “takzvaní demokraté”.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NE VŠE, CO BÝVALO, BYLO ŠPATNÉ

24. 05. 2019

   Psychiatr prof. Cyril Höschl jednou prohlásil: “Nejvíce idiotů na km2 je díky hustotě zalidnění v Praze.” A my k tomu dodáváme: “ Bohužel je tomu tak, neboť jsou tam koncentrovány nejdůležitější úřady. ” Již víc jak dvacet let upozorňujeme na chyby v řízení státu a na nebezpečí z toho vyplývající. Zpočátku jsme s tímto názorem byli osamoceni, ale v současnosti se, díky bohu, anebo díky zhoršování stavu naší země, ozývají i další takové kritické hlasy. Již několik let se hodně hovoří o nedostatku dešťových srážek a o chybách v hospodaření s vodou. Proto se chceme v tomto článku zaměřit na nápravu tohoto stavu.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kapičky pravdy

10. 05. 2019

Výňatek z knihy Ing. Oldřicha Lukáše

Kapičky pravdy – průvodce pro přátele dobou zmatení pojmů

Kapitola 14. - Propaganda

S experty na odhalování propagandy se v tomto čase roztrhl bezedný pytel plný ubohostí a naprostých pitomostí. Náhoda? Začátkem května 2019 jsem se zájmem sledoval vystoupení hlav nejpomazanějších – Hamáčka, Jourové a Koudelky. Úplně mě dojalo varování těchto nadšených rusofobů, že Rusko zcela jistě zasáhne do našich eurovoleb, je jen otázkou kdy a jak. Sice žádného ruského agenta ani hackera neulovili, nejspíš ani nespatřili, ale oni to prostě vědí. Tak neochvějnou víru by jim mohla závidět i nejedna sekta. Za jejich péči o mé politické zdraví jim opravdu děkuji a těším se na další varování, třeba před invazí Marťanů.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROSÍM O ODPUŠTĚNÍ NAŠE DĚTI A VNUKY, ŽE JSME MIGRANTY ZNIČILI NAŠI CIVILIZACI

10. 05. 2019

Přišlo na náš e-mail

IMAD KARIM / MIRKA HAASOVÁ

Německý režisér a scenárista libanonského původu Imad Karim patří mezi nejostřejší kritiky islámu.

Pokusila jsem se přeložit co nejvěrněji jeho fb příspěvek…

Prosím dnes o odpuštění!

Stromy pláčí, budou po vás ponechány k vyžíznění. Kameny křičí, brzy se budou házet po ženách a homosexuálech. Řeky vysychají, budou se po vás přeměňovat ve stoky. Tito mladí muži nenaleznou ve většině případů vztah k Německu, k jeho stromům, kamenům a řekám, protože neměli vztah ani k vlastním stromům, vlastním kamenům a k vlastním řekám.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAPOMENUTÉ OSOBNOSTI

03. 05. 2019

   Obecně vzato každý národ má ve své minulosti nějaké “velké osobnosti” jejichž odkaz je zpravidla předáván z generace na generaci jako vzor. Alespoň tak tomu bývalo všude tam kde bylo rozumné státní uspořádání [režim] které si odkazu předků dokázalo vážit. Ale ne vždy tomu tak bylo. Pro některé autoritativní režimy se stalo typickým, že šmahem zavrhovaly a odsuzovaly vše, co bylo vytvořeno za režimu předešlého. A bohužel do takových “čistek” tyto režimy zahrnovaly především ty jedince z minulosti, kteří byli veřejnosti známi natolik, že v nich lidé viděli kladný vzor i pro novou současnost. 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ODKAZ PROF. SARTORIHO

03. 05. 2019

9. dubna 2017

  Tisková zpráva: Zemřel dvaadevadesátiletý prof. Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti. Profesor nejprestižnějších amerických universit Stanford, Yale, Harvard aj. Byl Kissingerovým přítelem, Obama byl jeho žákem, respektoval ho i Ronald Reagan o němž řekl: "Neměl vysoké vzdělání, ale úžasný politický talent a výjimečný praktický rozum". 

Připomeňme si nyní ve zkratce slova zesnulého prof. Sartoriho, která pronesl ještě před smrtí v rozhovoru s redakcí „il Giornale“ o islámu. Tento odkaz pana profesora není v žádném případě mrtvý!


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VZDĚLANOST nebo “ZDĚLANOST”?

16. 04. 2019

   Jak tak sledujeme, jak se vyvíjí vzdělanost v naší zemi, nestačíme žasnout. Je sice pravdou, že oproti stavu vzdělávání z roku tak 1960 jsme na tom neskonale líp, alespoň pokud o způsoby a prostředky, to popřít nelze. Ani to, že odborné vzdělání mnohých jednotlivců má dnes vysokou úroveň. Ale pokud jde o tzv. “všeobecné vzdělání”, které odjakživa dokreslovalo osobní společenské hodnoty člověka, radovat se bohužel nemůžeme. V této oblasti se se naše společnost už od roku 1960 vydala po spádové křivce “od dosaženého stavu k horšímu”. Zčásti se o to v průběhu zhruba třiceti let postaral režimní systém poznamenaný komunistickou ideologií, ale následně to zcela dorazil po roce 1989 nastoupivší nový “polistopadový režim”, který se na zrůdném “úpadku všeobecné vzdělanosti” podepsal s konečnou platností …


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRODLOUŽENÁ RUKA BRUSELU

16. 04. 2019

   Takovou prodlouženou rukou je bezesporu “Transparency International” (TI), mezinárodní nezisková nevládní organizace bojující proti korupci,  která tento nešvar mlhavě definuje slovy: “je to zneužití postavení k vlastnímu prospěchu”. Tato “mezinárodní nezisková organizace” s celosvětovou působností (!) byla vytvořena roku 1993 v Německu. Zplodil ji, spolu s několika dalšími “experty”, jeden bývalý vyšší funkcionář Světové banky. Dnes “TI” funguje jako sdružení ve více než 80-ti národních pobočkách, řízených mezinárodním sekretariátem sídlícím v Berlíně.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

O LISTOPADOVÉM KAPITALISMU

16. 04. 2019

/Z naší pošty/

   240 let tu prakticky nebyli bezdomovci. Císař Josef II nařídil stavět obecní pastoušky a obce měly povinnost v nich ubytovat každého, kdo neměl střechu nad hlavou. Existovaly pro všechny obyvatele "domovské listy", které byly vlastně poukazem na bydlení v pastoušce v rodné nebo určené obci. Po druhé světové válce pastoušky zanikly a jejich funkci převzaly podnikové ubytovny, lidově zvané "svobodárny". Jejich fungování jsem zažil na studentské brigádě v 70. letech. Jednak jsem zjistil, že na podnikové ubytovně, kde jsem dočasně bydlel, žije cca 30 % lidí, kteří u firmy nepracují a také jsem zažil, jak se tam lidé ubytovávali. Přišel invalidní důchodce, kterého po rozvodu manželka vykopla z bytu s nějakým lejstrem, asi od tehdejší sociálky, které strčil správci pod nos a on mu přidělil postel. Bydlel se mnou a s dalším brigádníkem.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 861 článků

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!