Dnešní datum: 31. 03. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

JOŽO RÁŽ a jeho postoj Rusko vs. USA

09. 03. 2020

„Já se bojím Ameriky, Rusů ne. Rusko považuji za jistotu,“ tak se slovenský zpěvák Jožo Ráž vypořádal s dalším pokusem 

„Ne,“ odpověděl frontman Elánu jednoznačně na dotaz, zda považuje Rusko za hrozbu, načež moderátor Martin Veselovský návodně kontroval: „Vy nepovažujete Rusko za hrozbu? V Česku je to dost aktuální téma. A proč ne?“ 

Jožo Ráž evidentně neměl s rozvinutím své odpovědi problém: „Já Rusko považuji za jistotu, za „zábezpeku“ toho, že tady máme ještě nějaký pokoj a mír, protože Rusko je dobře vyzbrojené a drží relativně stabilní situaci tady okolo a všichni jsou proti nim.“


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Utajená návštěva v ČR – média mlčí

09. 03. 2020

Koncem minulého týdne navštívila Prahu spolková zmocněnkyně pro migraci Aydan Özoguzová. Zůstala celé dva dny a opakovaně vydírala českou vládu, aby Česko přijalo migranty, se kterými si Německo neví rady a jejichž integraci nezvládá. Tato návštěva byla přípravou oficiální vizity Angely Merkelové, plánované ještě v průběhu jara. Je vidět, že německé vláda, jejímž jménem Özoguzová v Praze jednala, se již zcela neomaleně vměšuje do vnitřních záležitostí ČR, jen aby Merkelová mohla prezentovat 'úspěch' v přerozdělování migrantů.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Americká letecká základna v Mošnově !!!

26. 02. 2020

 V celé oblasti Mošnova se v poslední době renovují mosty a mostky i na zapadlých silnicích, a to za účelem zvýšení jejich nosnosti, i když nejde o vytěžované silniční tahy! Na letišti byl v posledních letech utlumován civilní letecký provoz, rušeny letecké civilní spoje, jako kdyby už je tam nikdo nechtěl a měly uvolnit prostor jinému využití letiště! Alexandr Vondra během svého nominačního projevu na volebním sjezdu ODS o minulém víkendu odpálil doslova bombu, která již zarezonovala i na velvyslanectví Ruské federace v Praze. Ve svém nominačním projevu na pozici předsedy ODS totiž v bodě č. 7 svého plánu navrhl [1], aby na letišti v Ostravě – Mošnově, kde dnes funguje civilní mezinárodní letiště Leoše Janáčka, byla vybudována americké letecká základna. Poláci už mají americkou raketovou základnu Fort Trump, takže Česká republika by mohla mít v Mošnově americkou leteckou základnu Trump Air Force Base.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Pozoruhodná kniha Stanislava Motla!!

26. 02. 2020

   Dostala se mi do rukou pozoruhodná kniha Stanislava Motla, která ve svém podtitulu má napsáno: O tom, jak jsme museli spojencům platit zlatem za to, že naši vojáci mohli po jejich boku umírat ve válce proti Hitlerovi. Tenhle podtitul mne zaujal, a proto jsem se dal do jejího čtení. A aby bylo jasno, kniha nebyla napsána za dob cenzury před rokem 1989, ale v roce 2003. Z knihy jsem si odnesl vedle mnoha poznatků i ten, že jsme byli nejen pro Sovětský svaz nevyčerpatelnou studnicí, ale že i Ti, ke kterým se vždy shlíželo jako k našim spojencům a vzorům, nebyli až zase takovými přáteli, jak by se na první pohled zdálo.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Výklad předsudečné nenávisti

20. 02. 2020

K rukám vážené paní Marie Benešové, ministryně spravedlnosti

Ministerstvo spravedlnosti ČR, Praha

v Plzni dne 16.9.2019

Věc: žádost o výklad předsudečné nenávisti a zásadní otázky k jejímu obsahu

Vážená paní ministryně,

dovoluji si tímto obrátit se na Vás se žádostí o pomoc ve věci výkladu zcela nového pojmu předsudečná nenávist, případně s ní souvisejících podpojmů nálepkování a politická korektnost. Neboť ony pojmy stále drastičtěji zasahují do životů statisíců občanů ČR, aniž by věděli, co přesně z hlediska zákona tyto novodobé právní kategorie znamenají.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Koho vlastně reprezentují naši europoslanci v Bruselu?

19. 02. 2020

Jaroslav Tichý

Mnozí z nás shlédli v posledních několika dnech zprávy o rezoluci přijaté Evropským parlamentem k zahájení 2. světové války. Shlédli též video s incidentem s vlaječkami členských států v EP v Bruselu, jakož i scénku na rozloučenou s britskými europoslanci v souvislosti s odchodem Velké Británie z EU. Stejně jako další konflikt místopředsedkyně Evropského parlamentu Dity Charanzové s europoslanci. Též kvůli vlaječkám členských států. Tato videa bez výjimky potvrdila to, co je pro skutečné cíle EU zcela signifikantní a co je naší veřejnosti vesměs známo. Již dávno, ač zdaleka ne všichni si to náležitě uvědomovali, ač ne všichni to chtěli slyšet či tomu uvěřit. A asi nejsem sám, kdo si přitom klade alespoň následující otázky:


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KDO, NEBO CO JE DŮLEŽITĚJŠÍ ?

19. 02. 2020

Z naší pošty.

   Lidé, nebo přeludy? To je otázka tak říkajíc “do pranice”. Na tuto otázku jsem narazil při poslechu čs. rozhlasové stanice “rádio plus”, kde paní redaktorka tahala z jednoho politologa názory na zvolení pana Křečka novým ombudsmanem. Předtím jsem se už s tímto “problémem” seznámil na sociálních sítích, kde různí lidé proti panu Křečkovi přímo běsnili a nenechali na něm ani “nit suchou”, a jiní, kterých však bylo pomálu, jeho zvolení naopak pochvalovali. Takže jsem byl zvědav, co se k tomu dozvím z veřejnoprávního “rádia plus”. A tam to bylo velice zajímavé.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Nám berou, posílají to množícím se Afričanům. Je to vykořisťování a genocida, přitvrdil Foldyna.

19. 02. 2020

ROZHOVOR Poslanec Jaroslav Foldyna, výrazná tvář sociální demokracie, nedávno oznámil, že uvažuje o odchodu ze strany. Členem ČSSD je Foldyna od prosince 1989. Poslanec se pro ParlamentníListy.cz podrobně rozmluvil, co mu na současné straně vadí. Důrazně pak odmítá, že by kritikou Člověka v tísni útočil na dobročinnost a mluví o „vykořisťování a genocidě“. Pane poslanče, na plénu Sněmovny jste nedávno řekl, že šéf Člověka v tísni Šimon Pánek rozesílal předsedům politických stran SMS zprávy, v nichž de facto vyhrožoval, že nemají dopustit zvolení pana Křečka ombudsmanem. Jak Pánek, tak předsedové stran to odmítli s tím, že je to lež. Omluvíte se?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ústava ČR - článek 17

19. 02. 2020


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NEDOTKNUTELNOST NA HLAVU POSTAVENÁ

19. 02. 2020

Z naší redakční pošty,

   Některé “polistopadové svobody”, jako je třeba “svoboda podnikání”, již svojí podivnou “neomezitelností” překračují všechny meze slušnosti. Příkladem může být situace, která se udála v Praze, kde taxikář, provozující tuto činnost individuálně v rámci alternativní přepravní firmy “Bolt”, vyhodil z auta brutálně nevidomou paní s jejím vodícím psem na vozovku ulice a ujel. Kolem napadené nevidomé staré paní, ležící bezmocně na vozovce, s vodícím psem pobíhajícím bezradně kolem, projelo několik aut a ani jedno nezastavilo. Jen nějaká náhodná svědkyně tu událost děj natočila a zavolala policii.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 981 článků

Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3192 hl.)
 
Spíše Ano (2034 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1877 hl.)
 
Spíše Ne (2183 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1868 hl.)
 
Neumím posoudit (1865 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13019
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!