Dnešní datum: 19. 11. 2017   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Nigel Farage v Praze radí, následujte příkladu Brexitu

29. 09. 2017

23. ZÁŘÍ 2017 - LUBOŠ ZÁLOM naCFP

Včera navštívil Prahu britský politik, europoslanec za UKIP, Nigel Farage. Připomněl ve svém projevu českým euroskeptikům, že snaha na znovuzískání suverenity na bruselském politickém molochu má smysl.
Nigel Farage je jednoznačně nejviditelnějším symbolem odporu svobodně smýšlejících lidí proti růstu eurobyrokratické moci nad našimi životy. A připomíná, že, i když by si to tak mnozí přáli, jednou vstoupit do EU rozhodně neznamená, že s ní musíme jít na věčné časy a nikdy jinak. A že, navzdory tomu, co se nám bruselskou politickou aristokracií financovaná propaganda snaží vtlouct do hlavy, politikům EU nejde o nějaký svobodný trh, svobodný pohyb osob, nebo snad dokonce o mír na evropském kontinentě. Protože EU je jednoznačně politický, mocenský projekt, nikoliv projekt postavený čistě na ekonomických základech, klíčovým modem operandy jeho prominentních exponentů je bezohledné používání moci, za každou cenu, bez ohledu na realitu, na lidi, a nakonec i bez ohledu na nevyhnutelné následky.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Nikdy nepochoduj na Rus !

29. 09. 2017

24. ZÁŘÍ 2017 NA CFP – autor P.C.ROBERTS  | 

Sdílím obavu, že pýcha a arogance, sídlící dnes ve Washingtonu, jsou dostatečně silné na to, aby se světem skoncovaly. A že konflikt, který by tu zkázu mohl zažehnout, by mohla dodat nezodpovědná vláda Izraele. Kdyby byla prezidentkou USA zvolena Hillary, byli bychom pravděpodobně už dnes všichni mrtví. A Trump, který se stal zajatcem vojenskobezpečnostního komplexu, je ke konfliktu, který Hillary navrhovala, krok za krokem tlačen. Čímž se nebezpečí vypuknutí války nebezpečně přibližuje. Aspoň na chvíli, která by mu umožnila vzpomenout si co pýcha a arogance způsobily mocným vojenským silám Napoleona a Hitlera, by měl Washington odložit svou aroganci stranou. A povšimnout si válečné teorie, jak ji zveřejnil web Larchmonter: Její hlavní dvě zásady znějí takto: Za prvé Nikdy nepochoduj na Moskvu A za druhé: Nikdy nepochoduj na Moskvu !

-------------------

Poznámka NP: Historie již mnohokrát dokázala, že každý kdo si na Moskvu vyrazil, zle na to vždy doplatil.


Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Zpátky do jeskyně, aneb lidstvo úplně zblblo.

29. 09. 2017

23. ZÁŘÍ 2017 - LADISLAV KAŠUKA na CFP

Je to tak přátelé, kolo dějin se již netočí vpřed, jak tomu bylo po celá dlouhá tisíciletí, nýbrž nabralo neúprosný zpětný chod a lidstvo se vrací do temných časů rozpínajících se impérií a náboženských a etnických válek !!! Ještě před pár desetiletími se mohlo zdát, že je vše úplně v pořádku, lidstvo se sice pomalu, ale jistě ubíralo vpřed, otrokářství a teokracii vystřídal postupně feudalismus a absolutistické monarchie se měnili na konstituční. Pak přišla buržoasie a kapitalismus, kterou začal střídat socialismus vedoucí ke komunismu, až se to najednou všechno zvrtlo, něco zaskřípalo, kolo času se zastavilo a začalo se nejdříve pomalu, plíživě a nenápadně točit zpět...


Číst více... | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Volební podvody ve jménu demokracie již začaly

29. 09. 2017

23. ZÁŘÍ 2017 - DANIEL SOLIS v CFP

Jen málokdo si v této zemi ještě dělá iluze o tom, co je demokracie a co jsou vlastně svobodné volby. Demokracie je název zřízení, ve kterém si dělají ti, kteří jsou u moci, co se jim zlíbí jak s veřejným míněním, tak i s politickou reprezentací, kterou naučili, aby jim zobala z ruky. Kdokoliv tančí z řady, bude okamžitě zmizen v propadlišti dějin. Svobodu voleb můžeme vidět prakticky ve všech demokratických zemích jako svobodu, nakládat s hlasy voličů podle vlastní potřeby, či politické objednávky.


Číst více... | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

MÍŘÍ EVROPA K NEOKOLONIALISMU ?

29. 09. 2017

 V průběhu XVIII. a XIX. století začala řada evropských zemí expandovat na africký kontinent a tam uplatňovat svrchovanost svých národů nad tamním obyvatelstvem, tj. vytvářet svoje kolonie, především s cílem uchvátit tamější bohaté přírodní zdroje, které jim na vlastním evropském území chyběly. Svůj mocenský vliv v Africe začaly takto uplatňovat zejména západní evropské země, Británie, Dánsko, Francie, Itálie, Německo, Portugalsko [řazeno abecedně]. Jejich kolonizační úsilí v Africe udělala konec až II. světová válka. A v Africe se vytvořily nové státní celky, v nichž se vlády ujaly nové místní elity, které již během doby získaly v evropských zemích potřebné vzdělání.


Číst více... | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAJÍMAVÉ POJETÍ SOUČASNOSTI

29. 09. 2017

Paní Lenka Procházková říká: Historička paní Marie Neudorflová ve svém skvělém projevu mluvila o demokracii, která není. Po čtvrt století „usilovného budování“ opravdu z naší demokracie zbývá už jen viněta na vypité láhvi. Ti, kdož si z ní po léta přihýbali, pořád krouží jako vinné mušky kolem hrdla té láhve, aby vysáli i poslední hlt, co ještě zbyl na dně. Pak prázdnou láhev zahodí do kontejneru na tříděný odpad a zařadí se do fronty, aby od bruselských komisařů vyfasovali novou flašku s novým obsahem. I ona bude mít na skle přilepenou etiketu DEMOKRACIE, ale tekutina uvnitř bude smrdět jak ocet. Takových lahví mají v ústředním supermarketu, o kterém nedávno mluvil příručí pan Macron, připravené plné sklady. A song "totalita přešlapuje za našimi dveřmi" si zpívá o právech člověka. 


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Poslanecká sněmovna PČR je zachvácena psychózou nenávisti.

29. 09. 2017

Jiří Svoboda – 14. 05. 2017

   Poslanecká Sněmovna ohrožuje základní principy demokratického státu a svobodu občanské společnosti tím, že si v záchvatech strachu a zuřivosti přisvojuje moc, která Poslanecké sněmovně nepřísluší. Měla by být rozpuštěna dříve, než voličům zhnusí politiku víc, než jak se jí to úspěšně daří!


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kdyby lidé v roce 89 věděli ...

25. 09. 2017

pověsili by disidenty na lampy
21. ZÁŘÍ 2017 - Petr Hampl v PL
Češi jsou národem, který přišel s požadavkem svobody projevu už v roce 1420 a který raději čelil vyhlazovací válce, než by se vzdal ideálu svobody projevu,“ upozorňuje sociolog Petr Hampl. Současně ale říká, že když tradiční strany hovoří o svobodě, je tím myšlena pouze možnost korporací přeměnit lidi na své otroky. Hampl upozorňuje, že jsme přeceňovali nebezpečí komunismu, a podceňovali nebezpečí havlismu. „Myslím, že třeba Václav Klaus ten problém viděl celou dobu. Jenže říci v 90. letech, že havlovští intelektuálové představují větší hrozbu než komunistické mafie, to bylo nemyslitelné,“ uvedl Hampl.


Číst více... | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Stanislav Křeček v Parlamentních listech 21.9.2017

25. 09. 2017

PL: Určitá část české společnosti stále poměřuje dnešní život tím, jak se jí žilo před listopadem 89. Zejména lidé nad 50 let upozorňují na jevy jako korupce, nemožnost vymoci právo či bezpečnost. Dle sociologů na ně spíše dolehla nejistota v zaměstnání, zejména kolem ekonomické krize, zadluženost a exekuce, nízké mzdy či výdaje spojené s výchovou dětí. Kde je původ toho, že mnozí lidé mimo Prahu nepovažují tento režim za svůj?


Číst více... | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Bude odchod z EU a NATO realitou?

08. 09. 2017

   Představa, že volení zástupci lidu, poslanci, senátoři, vládní úředníci, dělají vše nejlepší pro blaho vlastních lidí a kultury, je doslova a do písmene iluzí! Političtí vůdci a zdebilizované masy, včetně mládeže, utvořily kooperující systém dekadence mravního rozkladu a humanitního šovinismu. Za dané situace a v přímém ohrožení vlastního státu, rodin a sociálně kulturního prostředí, jsou politické elity rakovinou a zhoubným nádorem. Představa, že tito lidé jsou schopni adekvátní reakce a tvrdé obrany zájmu vlastních lidí je mimo realitu. Je nepřijatelné, aby nám nadále vládli lidé, kteří nenávidí vlastní kulturu a svou vlast!


Číst více... | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 669 článků

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2406 hl.)
 
Spíše Ano (1453 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1377 hl.)
 
Spíše Ne (1679 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1477 hl.)
 
Neumím posoudit (1541 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9933
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!