Dnešní datum: 18. 08. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Z ROKU 89 JE HROMADA HNOJE

22. 07. 2019

Generálmajor v.v.  Hynek Blaško

PL - 17.7.2019

   Generál Blaško v Parlamentních listech mluví o Havlovi a vyzývá: "Hledejte viníky !" Říká k tomu: "Odkaz toho, co mělo být motem roku 1989, šíbři obrátili v hromadu hnoje. Bohužel, komentuje přitom nemilosrdně posledních třicet let od pádu komunismu. Zločiny privatizace by však podle něj vyšetřeny být měly, ať už jsou promlčeny, nebo nikoliv. Je třeba znát viníky."


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VLASTIZRÁDCI OTEVŘELI DVEŘE SUDEŤÁKŮM...

22. 07. 2019

[Z naší došlé pošty.]

   Toto je skutečný vzkaz a symbol vyslaný českému národu! Sudetští Němci jásají a triumfují! Češi sami a dobrovolně, skrze své vlastní zrádcovské soudy, prolomili Benešovy dekrety! Povedlo se! Otevírá se tak cesta pro žaloby ze strany desítek tisíc potomků sudetských Němců. Den 18. červen 2019 vstoupí do dějin jako zrada českého národa! Rozhodnutím těchto (na obr.) soudců Okresního soudu v Hradci Králové (předseda senátu JUDr. Rutsch Jan) Je to nejen plivnutí do tváře českým obětem 2. sv. války, byly poplivány a pošlapány i oběti Heydrichiády. Skandálním rozhodnutím těchto soudců tak může být v ČR zahájeno vracení majetků sudetským Němcům! O peníze, přes všechny zástěrky, jde až na prvním místě.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SUDEŤÁCI BUDOU HRÁT PRIM?

22. 07. 2019

Zde navazujeme na článek „Vlastizrádci otevřeli dveře sudeťákům“:

    Co budou znamenat žaloby ze strany desítek tisíc potomků sudetských Němců? Co všechno bude muset Česká republika vrátit sudetským Němcům? Když se řekne Benešovy dekrety, pro mnoho z nás to představuje jakýsi vágní abstraktní pojem čehosi, co nám zajišťuje národní a územní celistvost. Ovšem jen málo z nás si dokáže reálně představit, co všechno tyto dekrety obnášejí. Možná je to záměr nás uvést do jakéhosi vakua, mezičasí, kdy nevíme přesně, co Benešovy dekrety znamenají, zejm. u mladších generací. Po nějaké době budou mainstreamové tlampače chrlit povzdechy, jak Češi vlastně ani nevědí, co reálně Benešovy dekrety znamenají a proč je tedy chtějí zachovat. Lidé budou otupení, budou se cítit trapně a mnozí tak raději kapitulují než se vystavovat argumentačním konfrontacím, ze kterých by vyšli jako hloupí. Pojďme si tedy reálně ukázat, co bychom jako Česko zrušením Benešových dekretů ztratili a jaká katastrofa by to pro naší teritoriální integritu byla: 22 842 km2 pozemků, 11 200 průmyslových podniků, dolů, přehrad a elektráren, 3 univerzity včetně části Karlovy univerzity, 4 413 dalších škol, 2 862 kulturních památek, zámků, kostelů a klášterů, divadel, muzeí a galerií, včetně všech obrazů a exponátů, 185 303 domů na vesnicích, 236 818 domů, bytů a dalších nemovitostí ve městech.           


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

A VŠICHNI MLČÍ …

12. 07. 2019

Jaroslav Foldyna 02.07.2019

   Sociální demokrat Jaroslav Foldyna pro ostřejší výraz nejde daleko, pokud si to situace žádá. Teď poslance ČSSD naštval vývoj v případu znásilnění šestnáctileté dívky africkým migrantem, který sem utekl z Německa. Foldynu štve, že samotný násilný čin prakticky žádná média a politiky nezajímá.

   „Na Litoměřicku byla znásilněna nezletilá dívka a znásilnil ji migrant z Afriky. Ještě nedávno bych předpokládal, že něco podobného vyvolá na politické scéně bouři. Čekal bych, že si politici budou sypat popel na hlavu, že budou navrhovat opatření zajišťující, že se nic podobného už nestane, čekal bych, že budou vysvětlovat, proč ještě před dvěma měsíci prohlašovali, že k ničemu takovému u nás nemůže dojít. Dnes, po 14 dnech, se ale nic z toho neděje a vše nasvědčuje tomu, že ani dít nebude,“ uvádí Foldyna v textu, který poskytl serveru Parlamentní Listy.cz.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UŽ JSTE SI TAKY KOPLI DO SEMÍNA ?

12. 07. 2019

Michal Semín v MF DNES – 2.7.2019

   Nemám ve zvyku psát do novin o vlastních trampotách. A i když dnes udělám výjimku, bude to více o stavu naší společnosti, než o mně. Krátká rekapitulace událostí posledních dnů: Byl jsem navržen SPD za člena Rady ČTK a v prvním kole jsem obdržel nejvyšší počet hlasů. Navzdory tomu (či právě proto?), že jsem byl den předtím aktivistou Minářem před zaplněným Václavákem označen, věcně zcela nesmyslně, za konspirátora. Navzdory tomu, že jsem byl některými poslanci krajně levicových Pirátů a krajně středové ODS obviněn – zcela neoprávněně – ze šíření nenávisti. Vypukla panika. Po pár dnech oznámil Jan Hamáček, že v případě mého zvolení zváží ČSSD odchod z vlády. Liberální média, soukromá i veřejnoprávní, roztočila svoje dezinformační kola na maximum. Bylo nutné vyvolat zdání, že v případě mého zvolení nebude ohrožena jen nezávislost ČTK, ale samotná demokracie v této zemi.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TSUNAMI, NEBO BOUŘE VE SKLENICI VODY ?

09. 07. 2019

  Inspirováno projevem ministra Staňka v PSP ČR

   Odvolání ředitele Národní galerie Praha, a stejně tak i ředitele Muzea umění v Olomouci, ministrem kultury, rozkolébalo tu naši „parlamentní kocábku“ jako nějaké tsunami. Druhý vládní „kormidelník Ham“ si v zoufalství rval vlasy, „opo-posádka“ mezi sebou bojovala o záchranné kruhy, a „kapitán Andr“ spolu s „rejdařem z Vysočiny“ marně tu vřavu uklidňovali tvrzením „nic velkého se neděje, počkáme chvíli a ono se to uklidní“.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NEBEZPEČNÁ VÝUKA V ČESKÝCH ŠKOLÁCH

09. 07. 2019

Ing. Jitka Tatíčková, fb 8.6. 2019

   Máte děti, které jsou součástí českého vzdělávací systému ve všech jeho stupních? Pokud ano, jste si jisti, že se ve škole učí pouze matematiku, jazyky, dějiny, zeměpis a odborné předměty, které je připravují na budoucí povolání? Myslíte si, že škola vychovává děti k lásce k vlasti, k hrdosti na vlastní národ, kulturu, historii, a to všechno s pokorou k těm, kteří kdy v minulosti byli za pravdu stíháni a mnohdy za ní položili život? Pokud si myslíte, že přesně takto to ve školách funguje, pak se velmi mýlíte. Naše děti jsou kromě vzdělávání v klasických předmětech bohužel také ve školách vystavovány manipulacím, lžím, a jejich mínění a názor na společnost a svět kolem nás je zcela cíleně utvářen tím „jedním správným“ směrem. Podle něj není lepší budoucnosti než s EU, je nutné žít v multikulturním světě, přijímat zde migranty z jiných, s křesťanstvím neslučitelných „pseudokultur“, pomáhat jim a chránit je.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

HISTORIE ČKD

09. 07. 2019

Přišlo nám do pošty.

   Prvopočátek této společnosti vznikl v r. 1871. Postupně po různých změnách nakonec toho vznikl náš průmyslový gigant, který prožil časy předválečného období, přežil i válku a také přežil i komunistické znárodnění. Všem režimům bylo jasné, že je to hodně lukrativní podnik a každý z režimů ho jen zveleboval. Podnik ČKD vyráběl mimo jiné kolejové vozy, lokomotivy, kompletní vodní elektrárny, vybavení dolů a potravinářského průmyslu, i osobní automobily Praga. Za války pak podnik obsadili fašisté, kteří zde vyráběli zbraně. Po devastaci americkými bombami byl znovu vybudován a znárodněn. Potom se tu také vyráběly kompresory, jeřáby, autojeřáby a tramvaje. Byl to ve své době největší výrobce tramvají na světě!!! V šedesátých létech začal i s výrobou motorů pro zaoceánské lodě. Společnost ČKD prožila století a pořád jen sílila a rostla až .......


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UŽITEČNÍ IDIOTI V PRAZE NA LETNÉ

09. 07. 2019

   Stejně jako v roce 1989 zaplnila se Letná i letos užitečnými demonstrujícími idioty. Pravda, byli mezi nimi i ti, co měli za úkol buď z blbosti anebo pro prachy "rozdmychat vášně" a zvědavci. Bohužel, ten první druh byl ve většině jak v roce 1989 tak i letos. Jsem člověk odkojený propagandou západních vysílaček " Svobodná Evropa" a "Hlas Ameriky " již od padesátých let minulého století a poslouchal jsem je téměř denně. Propaganda těchto vysílačů mi vymývala mozek jako tisícům jiným především mladým lidem. Stejně jako to dělají naše média dnes, ale řízena pro český národ stejně nepřátelskými cizími silami, jaké řídily vysilače "Svobodná Evropa" a " Hlas Ameriky".


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRO OSVĚŽENÍ PAMĚTI

08. 07. 2019

Text z došlé pošty NP

Zaradovali jsme se, když nám z naší pošty vypadl text inženýra Ondřeje Sýkory, v němž se autor vrací k nedávné minulosti a tak zvaně “klepe hřebíček přesně na hlavičku”. A protože jde o velmi hodnotný text, obsahující málo známá fakta, rozhodli jsme, že si jej nenecháme jenom pro sebe, ale se souhlasem autora jej poskytneme na naší stránce i dalším čtenářům. V textu se jedná o roli tolik mediálně kritizovaného “Agrofertu”, kterou tento koncern hrál a hraje v českém zemědělství ve vztahu k premiéru Andreji Babišovi. Autor dále uvedeného textu říká, že v kauzách souvisejících s “Agrofertem” je třeba připomenout souvislosti, které již lidé zapomenuli, nebo které ani nepostřehli. Napsal k tomu:


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 883 článků

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2829 hl.)
 
Spíše Ano (1715 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1609 hl.)
 
Spíše Ne (1948 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1716 hl.)
 
Neumím posoudit (1781 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11598
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!