Dnešní datum: 25. 05. 2017   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!

23. 04. 2017

Ladislav KAŠUKA - 19. duben 2017

   Nechci jet do Paříže, do Říma, do Kapského města, do Moskvy, do Berlína, do Pekingu, nebo jinam a koukat všude na ty samé světelné neony, jíst všude hamburgery a kebab a koukat na nějakou podivnou hybridní rasu, která vznikla díky multikulturismu a globalismu! Chci si dát v Paříži výtečnou paštiku, v Římě vyhlášenou italskou pizzu, v Kapském městě si dát bůvolí maso z grilu, v Moskvě šašlik z marinovaného skopového s cibulí, grilovaného nad březovým dřevem, v Berlíně chutnou místní klobásku z vepřového masa a v Pekingu pořádně ostrou masovou směs se zeleninou a rýží! 


Číst více... | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Takovéto "dobré zprávy" musíme dostat až z Kanady.

23. 04. 2017

/Z dopisu, který jsme dostali. /

   Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy pro vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně? Podívejme se jenom na strohá čísla bez rozkrádání, podvodů celého aparátu, který už nelze ani spočítat. Z Bruselu máme možnost získat na další období 550miliard Kč (dle kursu). Krásné číslo, peníze jsou rozpočtovány na 8 let. 


Číst více... | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Miliardáři z USA nám budou rozkazovat?

23. 04. 2017

   Viktor Orbán znatelně přitvrdil, čtěte jeho slova z 18. 4. 2017: Ministerský předseda Maďarska Viktor Orbán sdělil novinářům z maďarského deníku Magyar Idok, že se z mezinárodní politiky stalo „bitevní pole“. Maďarská suverenita je podle Orbána v ohrožení. „Žijeme v době, kdy se z mezinárodní politiky stalo bitevní pole,“ prohlásil maďarský předseda vlády Orbán ve svém nedělním velikonočním rozhovoru. „Nezávislost a svoboda evropských národů jsou ohroženy. Ve středu bitevního pole leží otázka migrace,“ pokračoval. 


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Otec české rodiny, který se vzbouřil proti multikulturalismu, měl být umlčen.

23. 04. 2017

ParlamentníListy.cz » 18. dubna 2017 

    Rozhovor ze 17. 4. 2017: „Univerzity, jako je ta Sorosova v Maďarsku, jsou obrovským rizikem a líhní neomarxisticky smýšlejících levicových radikálů zvaných ‚sluníčka‘,“ řekl Hynek Charous z Brna, který odmítl účast dcery na školní přednášce o islámu a stal se aktivistou proti multikulturní výchově v Česku. Jeho profil na Facebooku byl opakovaně zablokován. Charous má pro sluníčkáře výstižnější označení: *zrádci národní identity, kteří nic nevytvořili, ale moralizují ostatní. * 


Číst více... | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRÝ ŠPATNÁ VOLBA.

23. 04. 2017

   Přímá volba prezidenta se prý nepovedla. Shodli se na tom lídři parlamentních stran. NÁRODNÍ PROSPERITA je přesvědčena, že nikoliv přímá volba prezidenta, ale zákon o volbách do poslanecké sněmovny a celkově celý Parlament /poslanecká sněmovna a senát/ se nepovedli. Připomeňme si slova Františka Ringo Čecha, bývalého poslance poslanecké sněmovny, jak popisoval práci poslanců. Řekl o poslancích: "Rozkradli všechno, a když říkám všechno, tak tím myslím všechno, všecinko. Těch co nekradli, bylo nás maximálně deset." Pokud to myslel pan Ringo Čech tak jak to řekl, vztahovalo by se to na většinu i nynějších poslanců, kteří sedí, díky zákonu o poslanecké sněmovně, v poslaneckých lavicích již od devadesátých let, včetně pana premiéra. A ti noví, kteří tam zasedli po odchodu pana Ringo Čecha? Asi se řídí příslovím: *Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. * 


Číst více... | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Asad by musel být úplný idiot, aby použil chemické zbraně, když vyhrává na všech frontách!

09. 04. 2017

Blog Ladislava Kašuky ze 7. dubna 2017

   V okamžiku, kdy syrská armáda za pomoci Ruska a dalších spojenců vítězí na všech frontách a světoví politici se začínali smiřovat s realitou, že Bašár Asad zůstane prezidentem a bez masivního vojenského zásahu NATO s tím lze jen těžko něco udělat, najednou přišel úterní chemický útok na civilisty v Chán Šajchůnu v provincii Idlíb. Západní politici a Turci okamžitě hází všechnu vinu na Asada, ale řekněte sami, pokud použijete mozek a jednoduchou selskou logiku, dává Vám něco takového smysl?


Číst více... | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Srbský režisér Emir Kusturica se znovu přihlásil o slovo.

09. 04. 2017

   Po rozhovoru pro DVTV s Emmou Smetana tentokrát promluvil o Miloši Zemanovi i o Václavu Havlovi, kterému prý bůh možná odpustil, a znovu pořádně vynadal Američanům. Ruský prezident Vladimir Putin se naproti tomu dočkal jen a pouze slov chvály. 

   Po demolici Emmy Smetana E. Kusturica pak pokračoval v Lidovkách: "Havel uvěřil, že bombami lze dosáhnout demokracie. Zato Zeman – to je představitel zdravého křídla národa. "Když odpovídal v rozhovoru pro Lidové noviny na otázku, jaký je vlastně Vladimir Putin člověk, prohlásil, že je to báječný muž. „Báječný. Příjemný, inteligentní. To, co je mu připisováno, jsou ve skutečnosti stereotypy Západu vůči Rusku. Nejsou to přitom ruští vojáci, kdo je dnes na amerických hranicích, ale američtí vojáci na těch ruských. Američanům by vyhovovalo, aby se do procesu globalizace nikdo nemíchal a nezpochybňoval, co dělají. Tak jako třeba odtržení Kosova od Srbska, které se odehrálo fyzicky a bombardováním,“ spustil slavný režisér. Kdyby byl prezidentem Ruska v roce 1999 Vladimir Putin, prý by se mezinárodní situace vyvíjela jinak. Za Jelcina se Američané Rusku smáli, za Putina už se nesmějí


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

V. Putin prozradil informace o novém světovém řádu

07. 04. 2017

   George Orwell jednou řekl, že v časech všeobecného klamu, mluvit pravdu je revolucionářský čin. Jelikož nabídl tato slova k přemýšlen před desítkami let, můžeme pozorovat, že klam se stal všudypřítomným a celosvětovým problémem, kde veřejnost nemá zdání, co se doopravdy děje ve světě. Pravda je taková, že žijeme ve světě tajemství, a to i přesto, že někteří prominentní lidé se nám snažili říci pravdu dlouhé roky. Dokonce prezident Theodore Roosevelt nás varoval před tajnou vládou, ukazoval, že za vládou sedící na trůně existuje neviditelná vláda, která nemá žádnou věrnost a odpovědnost vůči lidem.


Číst více... | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PLATÓN O DEMOKRACII

07. 04. 2017

   Často slyšíme, že žijeme v demokracii, že všichni lidé (voliči) utvářejí vládnoucí elitu skrze volební mechanismus. Že vláda je následným výsledkem demokratického mechanismu, všechny nedostatky a chyby vlády a správy jsou „naší“ chybou a nelze z toho „nikoho“ obviňovat. Tohle všechno je nepravdivé. Obvykle si dopřáváme zastupitelskou demokracii, nikoli přímou demokracii. Volíme zástupce jako své zákonodárce a tito zástupci volí své zástupce vlády. Máme prý věřit, že tito zástupci jsou každý den zcela pohlceni tím, že nás zastupují. Opravdu to tak je? Jakmile jsou jednou zvoleni, stávají se členy privilegované třídy a chtějí zůstat v této skupině, co nejdéle to bude možné.


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Elita? Ne Fašisté!

07. 04. 2017

Podle slovníku cizích slov elitou je:

  • ad 1/ Nejlepší vybraná část určitého celku osob /například vojska a pod.; nebo 
  • ad 2/ Malá skupina osob, která se cítí povolána vést a řídit společnost, dle elitářské teorie, odporující zásadám demokracie. Tato teorie je zastávaná fašisty !!! 

   Bod ad 2/ zcela odpovídá situaci v našem státě, EU a dalších zemích, včetně USA, které si hrají na demokracii a přitom jsou podřízené nadnárodnímu kapitálu. Mnohdy zcela bezcharakterní zločinci, vědomě či nevědomě a lhostejno na jakémkoliv postu, mající plné tlamy demokracie, slouží NWO /Novému Světovému Řádu/ a jsou bláhově přesvědčeni, že právě oni patří do skupiny vyvolených a domnívají se, že po nastolení NWO budou oni a jejich rodiny ušetření dopadů zrůdnosti nazývané Nový světový řád. 


Číst více... | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 600 článků

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2226 hl.)
 
Spíše Ano (1347 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1269 hl.)
 
Spíše Ne (1574 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1376 hl.)
 
Neumím posoudit (1453 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9245
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!