Dnešní datum: 20. 07. 2017   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

"SPOJENCI NA BATERKY"

03. 07. 2017

    Nakolik do pohnutého listopadu 1989 se naše země orientovala na Východ, vstupem do roku 1990 se situace rázem změnila. Náš nový prezident otočil kormidlem a svázal nás se Západem. Tak jako před 2. světovou válkou, kdy našimi hlavními spojenci bývala Francie s Británií. Máme-li posoudit nakolik nám toto spojenectví bylo prospěšné, musíme se poohlédnout trochu v historii těch časů. 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UNIE “V NEBEZPEČÍ”

26. 06. 2017

    Pro Evropskou unii je, jak se ukazuje, největším nebezpečím pravda! Tedy to po čem prahne jak valná většina našich občanů, tak stejně rozsáhlá většina občanů ostatních zemí EU. A jak jsme k této specifikaci nebezpečí pro EU došli? Donutila nás k tomu docela obyčejná reálná situace.

    Stalo se, že TV Prima Zoom začala postupně vysílat čtyřdílný autentický video-program s rozhovory amerického vysoce uznávaného filmového režiséra Olivera Stone s prezidentem Ruské federace Vladimírem Putinem s českými titulky. A stejné pořady, které již před tím proletěly Amerikou, probíhaly i v jiných zemích EU a ukázalo se, že již 1. díl byl pro vrcholové potentáty Unie přímo zhoubnou bombou. Jak se vyjádřil server Vox, byl to dokument, jakého se mocní světa bojí jak čert kříže.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAČNĚTE UŽ KONEČNĚ PŘEMÝŠLET

26. 06. 2017

   Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi! V letošních parlamentních volbách mají voliči možná poslední šanci zachránit naši státnost a suverenitu. Zapomeňte na to, jestli jste pravičáci, nebo levičáci, zapomeňte na to, jestli fandíte spíše USA, nebo Rusku! Všichni lidé, co v sobě ještě mají nějaké vlastenecké cítění musí jít letos k volbám a dát svůj hlas jediné volitelné straně, která je doopravdy pro vystoupení naší země z Evropské unie! Pokud to lidé, kteří chtějí žít v zemi, jenž nám bude opravdu patřit neudělají, bude za další čtyři roky už možná pozdě!


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kaddáfí měl plán na rozvoj Afriky

26. 06. 2017

E. Kalabus - 19. červen 2017

   Tak zase psali na Novinkách.cz, že pokud se nepodaří uskutečnit „Marshallův plán pro Afriku“ a zamezit dalším klimatickým změnám, hrozí, že se do Evropy bude valit 100 miliónů lidí. Uvedl to v rozhovoru pro list Bild am Sonntag spolkový ministr pro místní rozvoj Gerd Müller (CSU). V Africe se prý rozhoduje o budoucnosti světa. Gerd Müller tak v podstatě zopakoval pouze to, co před několika lety tvrdil zavražděný Kaddáfí. Situace v Africe bude jedním z hlavních témat summitu G20, který se bude konat v Hamburku ve dnech 7. a 8. července. Někteří lídři volají po prosazení „Marshallova plánu“ pro Afriku, který má zlepšit ekonomický rozvoj a snížit nezaměstnanost ve vybraných afrických zemích. Ano, těch summitů bylo nepočítaně a nic moc se v Africe nezměnilo. Jediný životaschopný plán měl podle mne bývalý libyjský lídr.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

BÝVALÝ POLICEJNÍ PRESIDENT KONSTATUJE

22. 06. 2017

Převzato z CFP - 14. 6. 2017 zveřejněno v PL

   Migranti tu jsou, spousty, politici se jenom tváří, že ne. Vše se falšuje, já už nevěřím ani volbám. Nevolená Evropská komise si dovoluje mentorovat Českou republiku, to je urážlivé. Pro TV ParlamentníListy.cz to řekl bývalý policejní prezident a šéf Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný. Ten míní, že jediným východiskem ze stále horší situace je vystoupení z EU a zadrátování českých hranic.

   Evropská komise kvůli porušování mechanismu přerozdělovacích kvót na migranty v EU zahajuje s Českou republikou, Polskem a Maďarskem řízení pro porušení unijní legislativy.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRAVDA, NEBO BLÁBOL ... ?

22. 06. 2017

   Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROHLÁŠENÍ, JEHOŽ AUTOR VÁS ASI PŘEKVAPÍ

22. 06. 2017

Prohlášení k nepřijatelnému zacházení Evropské unie s Českou republikou:

1. Zásadně a zcela rezolutně protestujeme proti rozhodnutí EU zahájit s Českou republikou řízení kvůli tzv. nerespektování přijímání migrantů na základě Bruselem nadiktovaných kvót. Protestujeme proti snaze trestat nás a přinutit nás k poslušnosti.

2. I těm, kteří to ještě nevěděli, ukázala tímto svým krokem Evropská komise, jaké je postavení České republiky v Evropské unii a jaké s námi její vrcholní představitelé mají úmysly.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SEBELIKVIDACE

15. 06. 2017

Otto Krofta, Jiří Očenášek

    Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal. V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež....


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ – OBCHOD SE STRACHEM

09. 06. 2017

   Globální oteplování je prý způsobené lidskými činnostmi, které vytvářejí skleníkové emise. Tyto emise pro většinu lidí na světě jsou neměřitelné, neviditelné, ale zato obchod s nimi vynáší biliony dolarů.  Jen co prezident USA Trump oznámil odstoupení USA od "Pařížských klimatických dohod", ozvaly se hysterické výkřiky a ujišťování se o neochvějné solidaritě různých "neziskových organizací", zeleno rudých uskupení a dalších zbytečných existencí přisátých na státní rozpočty členských států klimatických dohod, především v USA a EU, a společně s politiky nyní všichni předhánějí ve strašení lidí. Media jsou plna žvanilů, kteří barvitě líčí hrůzy, jenž nastanou po uvedeném rozhodnutí prezidenta Trumpa. A všichni ti zkorumpovaní zaprodanci a užiteční idioti cizích globálních zájmů plivou teď své jedovaté sliny na prezidenta USA.  


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROLHANÝ BRUSEL NEMÁ CO ŘEŠIT?

09. 06. 2017

2.červen 2017 - Vincent PribulA - CFP

   Evropská výměna všech vlád je nutnost k přežití rodiny! Evropská genderově vyvážená společnost vedená do skvělých zítřků ne muži a ne ženami, těhotnými lidmi, bezpohlavní mládeží, homosexuální lobi různých trans mutantů mající nárok být, čím být chtějí. Ve dne ne muž a v noci ne žena, toužící po všeobjímající lásce a rovnosti. Výčet všech dekadentních úchylností od trans genderových záchodků, po ukradnuté právo skutečné rodiny není nutné psát. Manifest rovností tu byl vždy a vždy skončil katastrofou. Všechny vlády evropských států, které řízenou genderovou rovností páchají likvidaci přirozené a osvědčené rodiny musí být bez ohledu na tvrdost odvolány a zbaveny funkcí. Jak může postižený jedinec, který nemá vlastní rodinu, nikdy nebude mít děti, nechce děti z heterosexuálního přirozeného svazku muže a ženy, někoho zastupovat, ve jménu rodiny jednat a chápat výchovu dětí?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 629 článků

Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2318 hl.)
 
Spíše Ano (1404 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1329 hl.)
 
Spíše Ne (1627 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1426 hl.)
 
Neumím posoudit (1492 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9596
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!