Dnešní datum: 16. 08. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZRAZENÝ ŽIŽKŮV ODKAZ

09. 07. 2018

   Vlastenecký bojovný duch Jana Žižky z Trocnova přežíval v našem národě přes pět století. Ještě za druhé světové války dokazovali naši českoslovenští vojáci v zahraničních armádách, jak východních, tak západních, že v nich ten duch stále ještě přetrvával. Teprve, až po válce, v souladu se “socializací” naší armády podle sovětského vzoru, kdy se dostal ke slovu stereotypní dril podbarvený navíc levičáckou demagogií “hrozby smrtelně nebezpečného západu”, začal v myslích mladých lidí ten duch Jana Žižky upadat do zapomnění.


Číst více... | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

CÍLENÁ DEVASTACE NÁRODŮ

02. 07. 2018

   Baldur Von Schirach, vůdce Hitlerovy německé mládeže, po nástupu Hitlera k moci prohlásil: “Svěřte mi vaši mládež a já vám zničím během jedné generace váš národ”.  Zdá se, že EU se toho výroku chytila a nyní nám jej předvádí v praxi. Což zjevně potvrzuje zavádění dalších a dalších reforem do našeho školství, směřujících k naprosté devastaci vzdělanosti naší mládeže a potažmo tím pádem celého národa. Vzdělanost v naší zemi, která mívávala světovou úroveň, se po roce 1989 začala propadat do bezvýchodnosti, což může mít, jak se domníváme, značný podíl na probíhajícím rozvratu národa, který v budoucnu může vést až k jeho zániku. 


Číst více... | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KLAPE TO PODLE PLÁNU …

02. 07. 2018

   Do "devastačního anti-národního plánu" tvůrců “Velké Evropy” se během času  zapojili i rozmanití podnikavci, kteří prodávali v 90-tých letech maturitní vysvědčení a vysokoškolské diplomy jak housky na krámě po tisících, a prodávají je tak dodnes. Byly také otevřeny mnohé zcela nadbytečné soukromé střední a vysoké školy všemožného zaměření, o jejichž odborné úrovni by se dalo s úspěchem pochybovat, a zároveň rušeny zcela nesmyslně tradiční všeobecně prospěšné školy průmyslové a odborné.  V republice nyní máme celkem 92 vysokých škol a díky tomu se finanční prostředky, vytvářené hrstkou tvořivých lidí vytvářejících reálné hodnoty, dotováním oněch pochybných VŠ rozmělňují natolik, že nakonec chybějí u těch škol, které jsou potřebné. Což vlastně také přispívá k sebezničování národa.


Číst více... | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

OPRAVDU CHCEME BÝT EVROPANY ?

02. 07. 2018

   Buď Evropanem a ne zapr.ěným čecháčkem. Uč se hlavně anglicky, abys rozuměl svým zahraničním pánům, kteří co by kolonizátoři ti budou poroučet, v tvé zemi, v tvém domě. Ano, takto se vymývají hlavy mladých lidí, s cílem zotročit je a spolu s nimi i jejich národ. Mladý člověk až jednou zjistí, bude-li toho vůbec schopen, že po “jásavém dnešku” přichází obvykle i “nejásající zítřek a pozítří”, dostane drogy dovlečené z Afganistanu, Kolumbie, nebo dodané našimi Vietnamskými pěstiteli marihuany, a bude vystaráno. To ale bude konec normálního lidského života, konec národa i vlasti. Záleží nyní na každém z nás pro co se rozhodneme. Pokrčení ramen a věta “co s tím já mohu dělat” není řešením. Nebuďme jako tupé ovce, které vědí, že jdou na porážku, ale přesto se tlačí jedna  druhou kupředu, k porážce.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROČ PRÁVĚ LIDICE, PROČ LEŽÁKY ?

26. 06. 2018

   Nad tou titulní otázkou se dnes málokdo zamyslí. Lidé i politici všeho druhu si jenom, upozorněni včas veřejnými sdělovacími prostředky, připomenou výročí té hrůzné nacistické válečné genocidy, položí k památníkům věnce a květiny, a tím to končí. O to, aby se něco o tom, co se tehdy odehrálo v čase protektorátním v uvedených obcích, s vysvětlením příčin, také dozvěděli žáci ve školách, na to nikdo z politiků raději ani nepomyslí. Vždyť probouzet v našich dětech nějaké vlastenecké myšlenky se k dnešní době nehodí. Vždyť by to mohlo navíc ještě hodit také špatné světlo na naše “německé přátele”, a to by byl teprve průšvih …


Číst více... | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZE VZPOMÍNEK PAMĚTNÍKA

26. 06. 2018

   „Pro Němce jsme za Protektorátu my Češi byli svině! Samozřejmě, že ne 100 %ně pro všechny. Ale většina, až na ojedinělé výjimky, horovala pro Adolfa Hitlera, a konec konců nám tehdy skoro do jednoho přáli budoucnost vyslovenou hrdlořezy Himmlerem, Heydrichem, Frankem. Chtěli nás do posledního vymazat z mapy Evropy.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TŘI OSUDNÍ MORAVCOVÉ

26. 06. 2018

   V době 2. světové války jsme tu měli Moravce hned dva, Františka a Emanuela. Oba bývalí legionáři, oba dva pak až do obsazení naší republiky vysocí důstojníci GŠ naší armády. Pplk. GŠ František Moravec byl přednostou zpravodajské služby GŠ; plk. Emanuel Moravec byl velitelem pražského 28. pěšího pluku. Ale charakterově k sobě měli ti dva hodně daleko. Podplukovník F. Moravec byl svědomitým vlasteneckým důstojníkem, kdežto plukovník E. Moravec byl kariéristicky založený pedant. A u obou dvou jejich charakterové vlastnosti později ovlivnily závažně jejich další osudy.


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PODLE ROZKAZU FRAU MERKEL

11. 06. 2018

   Na internetu jsme zachytili následující zprávu: “Skandál za bílého dne. Frau Angela Merkel zakázala Andreji Babišovi koalici s Okamurovou SPD, napsal německý mainstreamový list. Takže “Protektorát Böhmen und Mähren” je znovu zpátky a naší armádní brigádě ze Žatce opět velí Wehrmacht.  A Babiš je v roli pouhého zemského zastupitele před německou státní mocí! Jawohl !”.  Nedivte se, že to nám doslova vyrazila dech.

   Mnozí z nás ten “Protektorát” i s jeho nacistickým koloritem v dětství zažili. I tu tupou německou nadřazenost tehdejších okupantů. A při současné unijní evropské ideologii se už ničemu takovému nedivíme. Pokud pak ta zpráva byla záměrně někým zmanipulovanou informací, promiňte. Ale po mnoha předešlých vyjádřeních uvedené dámy k naší zemi máme pocit, že to nebyla někým překroucená slova …

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

11. 06. 2018

   V poslední době se ze strany mnohých politiků Evropské unie množí kritiky označující nás za xenofoby a rasisty. Jen proto, že jak náš prezident Miloš Zeman, tak i premiér Andrej Babiš odsuzují snahy Evropské unie (EU) diktovat unijním státům, mezi které patří i naše republika, přijímat jakési cizorodé migranty podle nějakých bruselskými úředníky stanovených kvót? Nebo snad proto, že podle Bruselu ne dosti výrazně vystupujeme na mezinárodním poli proti Ruské federaci a jejímu prezidentu Putinovi ? Či třeba pro to, že jsme si dovolili navazovat vstřícné ekonomické vztahy s Čínou, aniž bychom si to nechali Bruselem předem schválit?


Číst více... | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TO NELZE MLČKY PŘEHLÉDNOUT

05. 06. 2018

   K událostem u nás doma, které se dotkly tzv. „Usmíření mezi národy Němců a Čechů“, a akcím k tomuto tématu proběhnuvších o první červnové sobotě na Moravě a v Praze, vydali naši komunisté „Prohlášení KSČM“ ve kterém protestují proti neustálému přepisování naší historie. Nejsou sice v tomto směru prvními, proti onomu u nás tak častému „přepisování a přemalovávání dějin a historických faktů“ již vystoupila řada významných osobností, ale povětšinou jen v obecné rovině. A autoři se přitom zpravidla snažili jisté konfliktní situace tzv. „sametově učesat“. Ale naši komunisté kolem tématu nechodili jak kolem horké kaše, ale tak říkajíc „řízli do živého“.


Číst více... | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 746 článků

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2636 hl.)
 
Spíše Ano (1573 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1482 hl.)
 
Spíše Ne (1793 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1590 hl.)
 
Neumím posoudit (1657 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10731
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!