Dnešní datum: 25. 09. 2017   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

19. SRPEN 2017 | BENJAMIN KURAS |

25. 08. 2017

Ztráta národní paměti je poměrně přesný popis procesu, kterým dnes procházejí všechny země Evropské unie. Ztráta národní paměti je také jeden z předpokladů potřebných k tomu, aby se národ přestal bránit. Zároveň s historickou pamětí totiž ztrácí k obraně motivaci a důvod. Národ bez historické paměti tradičních hodnot, které by mu dodávaly sebevědomí ztrácí občanskou soudržnost potřebnou k udržení pravidel demokratické hry a právního státu. Jakmile ztratíme vědomí, což znamená být Francouzem, Britem, nebo Čechem, přestáváme trvat na tom, že stojí za to čímsi konkrétním zůstávat a v tradicích pokračovat. Stáváme se tvárným manipulovatelným stádem ovcí, kterému se dá říkat jakkoliv, třeba Evropané.

---------------------------

Dovětek NP : "otčino má, ty jsi jak zdraví, jen ten tě cení, kdo tě ztratil !" Adam Mickiewicz


Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Srpen 1968 očima dnešních ideologů.

20. 08. 2017

   Historici Tomek a Pejčoch prý zpřesnili ve své publikaci počty zemřelých Čechů a Slováků od 21. srpna 1968 po obsazení Československa vojsky Varšavského paktu, do roku 1990. Mezi 21. srpnem 1968 a říjnem 1968 mělo při obsazení Československa zemřít 137 lidí, z nichž mělo být téměř 50 zastřeleno. Nezpochybňuji ani počty zemřelých občanů Československa za 22 let pobytu cizích vojáků, kterých bylo celkem ke čtyřem stům, ale zásadně nesouhlasím s ideologicky zabarvenou informací poplatnou nynější protiruské hysterii.


Číst více... | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PŘILETĚLO K NÁM ZE SÍTĚ

20. 08. 2017

   Byly to otázky nepřímo požadující objasnění, vztahující se zpětně k dnes neustále pomlouvaným a odsuzovaným kádrům „předlistopadovým“.

   A vzhledem k tomu, že ten materiál důsledně zahrnuje téměř všechny oblasti života státu, rozhodli jsme se to zde pro naše příznivce a čtenáře zveřejnit.


Číst více... | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SLOVANÉ NA VYHUBENÍ ?

14. 08. 2017

9. 8. 2017

   Jako slovanský stát jsme nejzápadnější výspou Slovanů. Ale bohužel povědomí našich českých občanů o historické minulosti naší země je víc než mizerné. Setkávám se s mnoha lidmi, kteří nemají o naší historii ani špetku znalostí. Je dost lidí v našem národě, kteří se vyloženě otrocky "cpou do zadků" amerických, německých, nebo anglických. Nikdo z nich si dnes nepřipouští nahlédnutím do dějin a porovnáním se současnou realitou rozpoznat co se ve skutečnosti děje. Nechápou, že postupně nabíhá organizovaná genocida Slovanů.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

POCTIVÁ HISTORIE PRAVDU NESKRÝVÁ

14. 08. 2017

   Není snad dne kdy by někdo neházel špínu na Putina, a zpětně na Stalina. Po studiu skutečných faktů z doby vzniku tehdejšího bolševického Ruska a následně i SSSR, musí soudný člověk před nimi naopak jen smeknout. Ale jinak se dnes nerada reprezentuje skutečná pravda. Naopak se pilně prezentují polopravdy i vyložené lži. Ale kdo ze čtenářů si bude ověřovat co je a co není pravda? Proto mocní tohoto světa skutečnosti podložené dějinnými fakty neradi uvádějí. 


Číst více... | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Běžte se svou "solidaritou" do háje !

07. 08. 2017

   V naší zemi jsme už na slovo " solidarita" hrubě alergičtí. Kdejaký politický či mediální žvanil má "solidarity" plnou pusu, mává s ní kolem sebe a vyřvává do světa "ještě více solidarity". Tito žvanilové jsou však solidární především sami k sobě! Kosmopolitní arogantní světoobčané, vydávající se za "elitu", se svými "chlebodárci" z nadnárodních korporací a z několika nejbohatších rodin, vytváří nadnárodní organizace, jako jsou například EU, Kjótský protokol, Světové obchodní organizace atd. 


Číst více... | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZRADA NÁRODA

01. 08. 2017

Dostalo se k nám zjištění, že naše vláda má speciální webové stránky v angličtině a arabštině, kde přímo zve emigranty do ČR. A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané "neziskové" české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, KDU-ČSL, sta miliony korun z našich veřejných peněz. A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: "Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás"! Věděli jste to?

  Originál textu, který následně uvádíme v českém překladu najdete na:

 https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com

   Následně jsou tam na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.


Číst více... | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Malá poznámka k činnosti mainstreamových médií a Centra proti terorismu a hybridním hrozbám

01. 08. 2017

Z blogu Karla Babicy 27. 7. 2017   

   S velkou slávou k 1.1.2017 vzniklo u nás centrum, které nás mělo cituji: “ bude upozorňovat na závažné dezinformace”. Tak se na ta “fake news” i práci centra blíže podívejme:

   Patrně vám neušlo, že 14.7. zaútočil v Hurghadě na pláži muž, ostatně o tom informoval rovněž iDnes.  V té zprávě se mimo jiné uvedlo: Mezi zraněnými je jedna Češka.. a dále, že ..Šestatřicetiletou ženu s lehce poraněnou nohou ošetřili v místní nemocnici. Totéž potvrdilo i MZV ČR: 1/2 Aktuální info k 19.00 k incidentu v Hurghadě: potvrzeno egyptskými úřady – jedna Češka (36 let) utrpěla lehké zranění na noze…V průběhu času jsme se dozvěděli, že zraněná se jmenuje Lenka a další podrobnosti. Co jsme se však také dozvěděli 15.7. bylo že: Česká velvyslankyně v Egyptě Veronika Kuchyňová Šmigolová v sobotu potvrdila, že zraněná Češka neutrpěla vážná zranění. Převážet ji chtějí kvůli tomu, že kromě rány na noze má ještě řeznou ránu na zádech – iDnes. Přeskočím další peripetie, jako že pacientce se přitížilo a její stav je vážný. 


Číst více... | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

POLITIČTÍ ILUSIONISTÉ A NEZAMĚSTNANOST

28. 07. 2017

   Žongléři s čísly statistického úřadu společně s politickými iluzionisty se snaží za podpory médií obyvatelstvo ČR přesvědčit, že naše hospodářství vzkvétá. A důkazem toho má být i snižující se nezaměstnanost, která nyní je údajně kolem 4%. Podobnému počínání se dříve říkávalo "lžou si do vlastní kapsy". Již od počátku komedie zvané "sametová revoluce" řídí tento stát lidé, kteří na co sáhnou, to zkuní. Ať již z vlastní hlouposti anebo řízeně pod diktátem "poradců" zvenčí. Faktem je, že se jim již podařilo dokonce převrátit i "pyramidu zaměstnanosti". 


Číst více... | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UŽITEČNÍ IDIOTI

28. 07. 2017

   Na internetu byl zveřejněn rozhovor s mužem středních let, snad vysokoškolsky vzdělaným, který s nadšením popisoval, jak si nechal umístit pod kůži mezi palcem a ukazovákem miniaturní čip se všemi jeho osobními a bezpečnostními údaji, který uváděl, jak s tím čipem cestoval do USA. Prý to bylo úžasné. Prošel na letišti kontrolami a nemusel ani vytahovat svůj pas, jen jej přejeli čtečkou. 

 

   Předpovídal, že v blízké budoucnosti budeme mít čipy všichni a nebudeme potřebovat osobní průkazy, platební karty ani hotovost. Vstoupíme do obchodu, vybereme si zboží, čtečka nám z čipu odečte cenu zboží z účtu pod kůží na čipu uvedeném a při odchodu se nebudeme zdržovat čekáním u kasy a placením a odejdeme si klidně z obchodu. Popravdě to již nebude obchod, ale jen sklad zboží, ze kterého bude moci "nakupovat" jen ten kdo bude mít čip a "virtuální peníze" na virtuálním účtu. 


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 650 článků

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2370 hl.)
 
Spíše Ano (1430 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1354 hl.)
 
Spíše Ne (1650 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1452 hl.)
 
Neumím posoudit (1517 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9773
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!