Dnešní datum: 28. 12. 2025   
Program strany
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:




Založit nový účet!

SKORO JAKO PIRÁTI ...

04. 08. 2010

     ... se vrhli naši noví ministři do budov "svých resortů". Ještě na schodech, po cestě ke svým budoucím kancelářím, odvolávali dosavadní náměstky a nahrazovali je svými nohsledy, kteří jim v těsném sledu spěchali v patách k vytouženým korytům.

Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KDO JE VÍC ? ODDANÝ STRANÍK, NEBO ODBORNÍK ?

04. 08. 2010

     Tak už je složení nové vlády na světě. A jak se podle průběhu koaličních jednání dalo předpokládat, nebyl to pro pana Nečase lehký porod. Protože oba koaliční partneři ODS v otázce výběru ministerských postů pana premiéra tvrdě tlačili ke zdi. V případě VV to znělo téměř jako diktát. Ale ani TOP 09 v tomto směru svými ultimativními požadavky nezůstávala za VV pozadu.
     Nakonec ovšem se pan premiér zřejmě nechal zatlačit do kouta a tak "důrazně vyslovovaným" požadavkům svých koaličních partnerů raději ustoupil. Aby se mu to koaliční spojenectví nerozpadlo ještě dřív, než to upatlá dohromady.

Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VOLBY ? NIKOLI ! PALÁCOVÁ REVOLUCE !

04. 08. 2010

     Když se 25. února 1948 u nás moci chopili ve "jménu lidu" komunisté a vehnali nás do totality v níž měla v rukách "Strana & vláda", byla to jen realizace dlouho předem v Moskvě připravovaného puče !
     Dobře připraveného. Již přijetím "Košického vládního programu", s nímž přijel do Prahy Klement Gottwald a kde byla tzv. "silová ministerstva" [vnitro, armáda, finance] již předem předurčena pro komunistickou stranu [KSČ], bylo rozhodnuto o tom co bude dál.

Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TEĎ UŽ MÁME CO JSME CHTĚLI ...

04. 08. 2010

     ... do Evropy zvesela. Poddanství Kremlu klíči jsme odzvonili, novým chomoutem se přizdobili. Z východu jsme přeskočili na západ a náš národ ... zpod okapu do louže rovnou spad'.
     Zdá se však, že ani to nám ještě nestačí. Trend světoběžnictví našim politikům v hlavách už zas skotačí. Nějaké vlastenectví - tedy nacionalismus, jak se teď nosí - to přece hloupý je přežitek. Být světoobčanem - či Evropanem alespoň - to přece je ten pravý požitek. Že někdo z nás musí si proto utáhnouti opasek ? Inu, všechno něco stojí ! A přece nechcete, aby to za nás platili naši politici. Ti přece už pro nás toho udělali dost ! To jste už zapomenuli, že nám dovolili nám zahrát si ve volbách na vládnoucí sílu ? Tak co ještě chcete ?

Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Jsou volby roku 2010 svobodné? Proč jsme z voleb odstoupili?

23. 05. 2010

     Jsme si vědomi, že náš národ za posledních 62 let žil svobodně jen dva roky. V roce 1990 až 1992. V roce 1990 bylo v tomto státě zákonem zakázáno propagování hnutí a sympatie k němu a to k fašismu a ke komunismu. Od roku 1992 bylo slovo komunismus v trestním zákoně vyškrtnuto. A od té doby se komunisté /pardon – bývalí komunisté dnes demokraté/ opět naplno ujaly vlády. Jen tak na okraj. V listopadu 2009 jsme oslavovali dvacáté výročí pádu komunismu s komunistickou vládou Jana Fišera. On a většina ministrů byli komunisté a svazákem byl Pecina.
     Přesto, že zde není demokracie, neboť k té patří svoboda slova a právo na informace, pokusili jsme se voliče oslovit předvolebními letáky. Chtěli jsme otestovat, jak se situace změnila od roku 2002, kdy nám byla pozastavena činnost. Státní podnik Česká pošta a.s. nám odmítla převzít letáky k roznášce pro politické zaměření. Vyvoleným stranám, včetně komunistické, letáky roznáší bez problémů. Protože ne všichni mají internet a sdělovací prostředky jsou celoročně k dispozici jen pro parlamentní strany, věděli jsme, že nemáme šanci výrazněji voliče oslovit a proto jsme zvolili jen jeden kraj a jednoho kandidáta. Nechceme ohrozit zveřejněním jmen naše členy.
     Celý rok jsme svědky nedělní žvanírny Václava Moravce. Vybrané politické strany se přely půl roku před očima diváků, zda růst HDP bude X a nebo XY a další půl roku zda rozpočet bude -38 nebo -38,5 miliard. Pak bylo řečeno, že je -163 miliard. A tento vládě oddaný V. Moravec začal pořádat předvolební cirkus zvaný „speciál“. V tomto našem, korupci postiženém státě, je nám tvrzeno, že na základě průzkumu veřejného mínění, který provádí soukromá společnost, budou do parlamentu zvoleny ty nebo ony strany. Tím byly vytvořeny dvě skupiny stran. Jedny pro vládnoucí garnituru chtěné a druhé nechtěné. Ty první dostávaly neustálou přízeň sdělovacích prostředků v nejvíce sledovaném čase a ty druhé tvořily jakési křoví, aby to vypadalo demokraticky. Jak to vnímali moudří lidé, popisuje paní Charouzková v Turnovských novinách.
 Citujeme: „ Ne nadarmo propagace politických subjektů připomíná známé pořekadlo o tom, jak zloděj křičí, chyťte zloděje. Odvysílané debaty ze všech krajů moderované V. Moravcem jsem sice poctivě sledovala při žehlení šatstva, ale nic moc. Politické strany vybrané podle zvláštních průzkumů, publikum rozdělené na tábory podle barevných triček a fáborků. Celkový dojem: Estráda klonovaná tržnicí. Chyběli jen Gott s Davidem, ozdobené Vondráčkovou“. Tak to vidíme, také my.
     Náš kandidát se opakovaně v televizních nočních pořadech pokoušel nastolit téma svoboda, demokracie, proč se lidé uzavírají opět do svého mikrosvěta jak za komunismu, proč i naši staří spoluobčané uvažují o emigraci. Hovořit o těchto věcech mu nebylo umožněno!
     Cenzura a nesvoboda je důvodem, proč naše strana vystoupila z voleb, které nepovažujeme za svobodné a demokratické.

                                                                                                        K.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROHLÁŠENÍ STRANY NÁRODNÍ PROSPERITA

07. 05. 2010

     Strana NÁRODNÍ PROSPERITA protestuje proti zneužívání pofiderních průzkumů veřejného mínění, které jsou v pořadech p. Moravce využívány k tomu, aby navedly lidi k tomu, koho mají volit a co si mají myslet. Je to jen manipulace vedoucí k rozdělování politických stran na vyvolené a druhořadé, odsouzené už předem k zániku. Musíme proti takovým postupům protestovat stejně tak jako proti policejním kontrolám občanů při veřejných řádně ohlášených shromážděních u stran, které nejsou vládnoucí klice po chuti, i proti cenzurování předvolebních materiálů. Je to návrat k omezování svobody slova a u lidí to vyvolává jen strach z možných persekucí, který je pak vede k apatii vůči všemu, s čím vládnoucí moc přichází. Demokracie se v naší zemi už podle našeho mínění stává pouhou plakátovou imitací, která se skutečnou demokracií nemá nic společného.
     Odstupujeme jako strana z těchto voleb, v nichž se vytratila rovnost šancí mezi stranami. Vyzýváme naše členy i příznivce, aby své hlasy věnovali Dělnické straně sociální spravedlnosti, která je dnes jedinou stranou, která se staví vlastenecky za práva naší země a jejích řádných občanů.

     Se souhlasem předsednictva strany NÁRODNÍ PROSPERITA toto prohlášení vydává pro tisk a další media místopředseda strany Z. Štěpán

------------------------------------------

Stručné zdůvodnění uvedeného rozhodnutí :

1) Předvolební letáky NP pošta odmítla (za úplatu!) distribuovat pro údajně "nežádoucí obsah", i když podle posouzení právníků to bylo pouhé konstatování faktů, nikoho to neuráželo a bylo to jen vyjádřením názorů strany.

2) Pro různé TV pořady, zejména pro pořad p. Moravce, jsou připouštěni pouze zástupci stran, které mají podle průzkumů veřejného mínění a TV perspektivu. A přitom v těch průzkumech se zásadně objevují jenom strany "vybrané" a žádná jiná. Takže výsledek je dán předem.

3) V diskusních pořadech si TV stanovuje diskusní témata a i přesto, že jde většinou o témata podružná, na která nelze věcně odpovídat, moderátoři nepřipustí, aby diskutující zástupce strany zamířil k jinému tématu, mnohem podstatnějšímu, které tlačí většinu společnosti. A pokusí-li se o nějaké vysvětlení, moderátoři takového jedince neustále přerušují a doslova si od něho vynucují, aby odpovídal tak jek to vyžaduje TV scénář. Toto narušování svobodného práva na vyslovení názoru je nedemokratickým porušováním svobody slova.

4) Díky mediální kampani, zjevně usměrňované z pozadí vládnoucí mocenskou klikou, jsou občané směrováni k tomu, aby ve volbách dali své hlasy jen vybraným subjektům, nechtějí-li se v budoucnu dostat do potíží. Společnost opět začíná díky tomu prorůstat strach z moci a mnozí lidé upadají do apatie a uzavírají se sami do sebe, v přesvědčení, že proti existující moci neexistuje obrana.

5) Závěr prohlášení NP je jediným přijatelným řešením pro ty, kteří se nehodlají smířit s novou skrytou totalitou!


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

CO SE DĚJE V ROMSKÉM ETNIKU?

28. 04. 2010

Poté co Romové po několika neúspěšných pokusech o emigraci do jiných zemí zjistili, že tamní úředníci, mají-li udělit asyl, požadují, aby žadatel prokázal, že byl v zemi původu rasově diskriminován a napadán, a protože toto samozřejmě důvěryhodně prokázat nemohli a museli se vrátit zpátky sem k nám, rozhodla jejich zdejší organizace ROMEA, že v tom se musí něco udělat. To jest, že se musí prokázat, že v naší zemi jsou Romové hromadně diskriminováni a napadáni. Takže představitel organizace pan Václav Miko se dal do díla. Začal především hezky od "zeleného stolu" připravovat tzv. operaci Exodus, která dává za cíl přesídlit až 100 tisíc Romů z České republiky do jiných evropských zemí. Celou obří akci by dle něho měli financovat různí filantropové, celebrity a podnikatelé. Jestli operace proběhne, záleží podle Mika pouze na tom, jak se bude chovat vůči Romům nová vláda. Pro internetový server "Romea.cz" Václav Miko řekl: „Operace Exodus je spontánní a hromadné rozhodnutí části Romů v České republice. To znamená, že ne každý Rom chce odejít.“


Číst více... | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Prohlášení NP

31. 03. 2010

     Naše strana vznikla v březnu 1999, kdy bylo zřejmé, že naše země politicky i hospodářsky směřuje zcela jinam, než lidé po listopadu 89 čekali. Jak nespokojenost lidí narůstala, tak program naší strany mnohé zaujal a v roce 2002 jsme měli 1238 členů. Organizovali jsme různé akce, seznamovali občany s programem i svými názory a asi jsme se tím pro některé vládnoucí politiky stali nežádoucími.


Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

EXTRÉMISTA ? KDEPAK, JEN MU TO UKLOUZLO ...

21. 03. 2010

     Co se vlastně stalo? Nic moc. Jen to, že kdo si dne 20. 3. 2010 odpoledne otevřel na "Seznamu" internetové "Novinky", mohl se tam dočíst, že:

     ... se pan předseda ODS Mirek Topolánek v sobotu omluvil za svá urážlivá slova o premiérovi Janu Fischerovi a ministrovi dopravy Gustavu Slamečkovi a zároveň se ostře ohradil proti zveřejněným výrokům, které měl pronést o církvi při fotografování pro magazín pro homosexuály.

     Řekl, že jej to mrzí a že se špatná interpretace jeho výroků v médiích opravdu mohla dotknout mnoha lidí. A vyslovil přání, aby média v tomto případě uvedla výroky na pravou míru a zasadila je do kontextu.           

     A za co se předseda ODS omlouval? Přece za své výroky, které pronesl během neformálního rozhovoru s redaktorem časopisu LUI na dotaz, jak by popsal gaye, kdy prý, jak bylo uvedeno v Novinkách, řekl:

     „Slamečka, když jde do tuhého, uhne“ a „Fischer, protože je Žid, uhne ještě dříve - to souvisí s jeho charakterem“. Navíc prohlásil, že "prvotní křesťanství bylo bez církve, církev se chopila díky různým liturgickým ..., díky oblbování mas, díky brainwashingu (vymývání mozků) totálnímu se zmocnili těch lidí a jejich mozků"."

     Což si ovšem pan redaktor LUI nenechal pro sebe a vyvolal bouři. Asi si neuvědomil, s kým to vlastně mluvil a že v tomto případě se asi slávy nedočká. Vždyť šlo o VIP osobnost! To kdyby to byla nějaká "nula" to by byl poprask. To by hned byly noviny plné "výstražných úvah" o nebezpečném neonacistickém extremismu, antisemitismu a revoltě proti státní moci. A náš pan ministr vnitra by už vyhlašoval policejním protiteroristickým složkám alarm. Ovšem když jde o VIP osobnost, je to jiné. Těm stačí prohlásit "nějak mi to ujelo, omlouvám se". A přidat k tomu "to ti novináři, vytrhli to z kontextu", aby bylo možno to hodit na někoho jiného, kdyby šlo do tuhého .......

[citace zkopírována z Novinek]

© drk


Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Cikání nebo Romové

16. 03. 2010

     Pamatuji si, jak ještě v letech 1954 – 1955 kočovali cikáni se svými vozy poblíž naší vesnice, jako i jinde. Jak se tak stalo, lidé zavřeli svá domácí zvířata a byli ostražití, protože po vesnici chodily cikánky a kradly slepice a vše co se dalo, strkaly pod široké sukně. Lidé z vesnic už to tak brali a bez obav chodili večer k cikánskému ohni a poslouchali cikánské písně. Cikáni si vedli svůj bezstarostný způsob života, byli veselí a po čase odtáhli o vesnici dál. Vzpomínám na ně s nostalgií. Cikánky měly krásné barevné sukně a různé třpytivé cetky. Nebyli agresivní, vulgární a lidé se k nim také chovali slušně. Byli však jediní, které neměli komunisté pod kontrolou. Jejich nomádství bylo komunistům trnem v oku. Proto je začali převychovávat. Z vozů je nahnali do bytů a mysleli si, stejně jako dnešní novátoři, že lidi převychovají, když ne po dobrém, tak po zlém.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

index | 1241-1250 | předchozí | následující | Celkem 1313 článků

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (4388 hl.)
 
Spíše Ano (3048 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2907 hl.)
 
Spíše Ne (3197 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2836 hl.)
 
Neumím posoudit (3084 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 19460
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!