Dnešní datum: 27. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZNIČÍ NÁM NAŠE STARÉ TRADICE?

13. 12. 2018

   Především díky novodobým ideovým tlakům Evropské unie, pro kterou jsou naše staré tradice překážkou “na cestě do lepší budoucnosti” natolik, že se už snaží působit podle své modernistické ideologie i na naše děcka. Pro které podle nich není už vhodný náš starý sv.Mikuláš s Andělem a čertem a samozřejmě hlavně Ježíšek [které chtěli už naši předlistopadoví komunisté nahradit “dědou Mrázem” a po roce´89 jejich nástupci amerikánským “Santou”]. Ale i na takové “podřadnější postavy”, jako je ze sněhu uplácaný sněhulák, by měly děti zapomenout. Teď přece by měly stavět rakety k východu mířící, anebo něco tomu podobného.   Češi jsou ovšem národ se svéráznými pohledy na to co jim někdo vnucuje a tak ani takové „myšlenky“ jaké jsou uvedeny v předešlém odstavci je nenechaly spát. A tak po internetových sítích proletěl i jakýsi „námět na satirickou povídku“, který se nám natolik zalíbil, že jsme se ho rozhodli rozpracovat jako povídku a zveřejnit na naší stránce. Neboť dokonale připomínal jisté zádrhely cílů a myšlení “evropských reformátorů našeho zastaralého světa”.  A tak zde je ta povídka: 

 

SNĚHULÁK

   „Sníh padal celou noc a tak mě kolem osmé napadlo, že bych mohl dětem postavit klasického českého sněhuláka. A dal jsem se do díla, tak jako jsem to dělal kdysi, když jsem ještě sám byl malý kluk.

   Když byl sněhulák hotov v plné parádě, šla kolem místní feministka a ptala se mně, proč jsem nepostavil sněhulačku. A pak za ní následoval manželský pár gayů, z nichž jeden medově zašveholil proč jsem raději nepostavil dva sněhuláky v objetí.

   A aby toho nebylo málo veganská rodina z konce ulici mne obvinila z plýtvání a stěžovala si, že mrkev je jídlo, a ne předmět na zdobení sněhových strašáků. Pak mně jeden kolemjdoucí ještě nazval rasistou, protože ten sněhulák byl bílý. A navrch jeden muslim, co žije v sousední ulici, mi nařizoval, že sněhulačka [kterou v tom mém neumělém díle zřejmě viděl] musí mít burku.

   Do toho pak s rozsvícenými majáky a spuštěnou siréno dorazila městská policie, že prý někdo volal, že můj sněhulák jej uráží. Korunu všemu dodala televize ČT24, která také dorazila a chtěla vědět, jak se pozná, zda je ten sněhulák on, nebo ona. Když jsem jim neuváženě v rozčilení řekl, že podle koulí, byl jsem nazván sexistou. Na dopoledních zprávách jsem byl prezentován jako podezřelý element, potenciální terorista, rasista, homofob, delikvent necitlivý vůči menšinám, který chtěl využít obtížné povětrnostní situace k tomu, aby mohl dělat společenské potíže.

   Krajně levicoví demonstranti, uražení tím, co jsem spáchal, nyní pochodují s transparenty naší ulicí, a požadují mé okamžité zatčení, odsouzení, přísné potrestání. Takže celý další život pro mne už budou sníh a sněhuláci noční můrou.“

   A jaké poučení nám dává ten příběh? Žádné! Je to jen odraz světa, ve kterém dnes žijeme, a když se nad tím vším zamýšlíme, začínáme se bát, že to bude časem ještě horší. Sněhuláci sice zákonitě před jarem roztají, ale ti „nezákonní evropští reformátorští zatvrzelci“ nedají pokoj, dokud nám všechny naše tradice nerozpráší. Tedy pokud je lidi rázně a důsledně nezastaví a nepošlou k čertu ……. !

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2787 hl.)
 
Spíše Ano (1685 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1579 hl.)
 
Spíše Ne (1918 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1696 hl.)
 
Neumím posoudit (1768 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11433
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!