Dnešní datum: 20. 02. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZE VZPOMÍNEK PAMĚTNÍKA

26. 06. 2018

   „Pro Němce jsme za Protektorátu my Češi byli svině! Samozřejmě, že ne 100 %ně pro všechny. Ale většina, až na ojedinělé výjimky, horovala pro Adolfa Hitlera, a konec konců nám tehdy skoro do jednoho přáli budoucnost vyslovenou hrdlořezy Himmlerem, Heydrichem, Frankem. Chtěli nás do posledního vymazat z mapy Evropy.   Narodil jsem se v Jihlavě, tedy v protektorátním „Iglau“, kde někteří místní Němci byli během protektorátu „Böhmen und Mähren“ nakonec mnohem slušnější než někteří s fašisty kolaborující Češi. Mého tatínka zatklo gestapo zrána 15. března 1939 a na chodbě ve Znojemské 63 podstrčili otci a dalšímu antifašistovi Josefu Kočímu komunistické letáky. Kočího záhy popravili, mého otce Jakuba Hrabicu strčili do kobky v jihlavské Hluboké ulici, kde je dnes magistrát. A mně, když jsem teprve rozum bral, mi »hájoti«, kluci z Hitlerovy mládeže, malovali na záda kosočtverec s čárkou uprostřed, a přerazili mi nos. Aby hned poté vyřvávali, ačkoli jsem byl katolík, že jsem **špinavé zkurvené žídě**.

   Angela Merkelová nebyla v mém rodném městě, když její předkové na nás křičeli, že jsme české svině a čeští psi. Nebyla v „Iglau“, když gestapo a čeští policisté pospolu nakládali na korby antonů komunisty, sokolíky, Židy, československé důstojníky z Obrany národa. Když je bili karabáči s olůvky na konci a řvali – los, los – rychle, rychle. A odváželi je jako zvěř do brněnských Kounicových kolejí, odkud nebylo návratu. Angela Merkelová nebyla u toho, když jejich kati na konci války stříleli v jihlavské věznici své vlastní mladé vojáky, kteří se pokusili dezertovat.

   Nedávno kancléřka velké říše zařehtala nad odsunem Němců a nazvala jej vyhnáním. Lká teď nad nespravedlností. Churchill se Stalinem prý už v roce 1942 poprvé rozjímali nad tím, že všechny Němce z okupovaných zemí Evropy poženou bičem do jejich vytoužené vlasti a budou jim nad jejich hlavami práskat. Slovo dodrželi. Winston Churchill se svěřil československému ministrovi zahraničí v Londýně, že odplata Němcům za jejich zločiny bude krutá. Řekl našemu Honzovi (Janu Masarykovi), který si to nenechal nikdy pro sebe, že německé muže je třeba vykastrovat, aby se nešířilo zlo.

   Angelo Merkelová, žádný zub za zub a oko za oko! A neopravujte historii v duchu toho, že největšími zločinci světové války nebyli Němci – ale Češi, Slováci, Rusové. A neškolte nás, paměť jsme neztratili!“

Zdeněk Hrabica


Počet komentářů: 22 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2729 hl.)
 
Spíše Ano (1652 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1552 hl.)
 
Spíše Ne (1881 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1668 hl.)
 
Neumím posoudit (1731 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11213
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!