Dnešní datum: 17. 12. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZAS ŠPIONI ŘÁDÍ KOLEM NÁS

01. 04. 2018

 S protiruskou kartou se nyní dobře hraje ... Po protiruských sankcích přicházejí špioni. A s honem na špiony přichází i strach. Začínáme zase mluvit šeptem. Každý jiný názor, je skandalizován. Jsme známkováni. Na pódiích zní předem naučené role. Objevují se „jestřábi“, vyzývající k dalšímu protiruskému tažení. Vrací se studená válka. Válečná rétorika se stupňuje. Atomová hrozba je zlehčována …

   Každý neúspěch, či prohra, je zaviněn ruským zásahem. Před nedávnem si na ruské zasahování postěžoval také akademik Jiří Drahoš, prý mu chtěli ukrást vítězství v prezidentských volbách. Nakonec prohrál. Údajně pod ruským vlivem jsou ruce voličů nejen u nás, ale i po celém světě.   Nic nového pod sluncem. Před 100lety také rakouští policisté honili ruské špiony i velezrádce. Však i ten nešťastný voják Švejk si s těmi ruskými špiony užil své. Pro nadšené prorakouské výkřiky, byl policii hned podezřelý. Putoval na komisařství, posléze do vězení, jeho upřímné přiznání k atentátu na následníka trůnu jej dostalo do blázince, jeho trápení nemělo konce, v nemocnici byl odhalen jako simulant a nakonec se dostal až před válečný soud jako ruský špion. Byl „ztracenej“ a jen díky osudu nebyl za převlek do ruské uniformy oběšen.

   Špioni u nás řádili i v minulosti, oni totiž existují, co svět světem stojí. V padesátých let minulého století to byli špioni američtí, britští, izraelští, jugoslávští … Byli všude kolem nás, v každé vesnici, v každém městě, stačilo jen ukázat prstem…. Tehdy se také bubnovalo na poplach a z podií zněly naučené fráze. Popravy nebraly konce, vězení byla plná špionů a jejich pomocníků. Válečná hysterie se stupňovala, zuřila studená válka. Stačila jen malá „rozbuška“ a mohl být zmáčknut červený knoflík.

   Kousek od světové války bylo i 1.května 1960. Americké špionážní letadlo Lockheed U–2 pilotované pracovníkem CIC Gary Powersem, cíleně proniklo hluboko nad území Sovětského svazu. Letadlo bylo sestřeleno poblíž Sverdlovska. Politici USA se k tomuto výzvědnému letu ale nehlásili, a nebylo to poprvé. Doufali, že pilot zahynul. K jejich zklamání se ale tak nestalo. G. Powers se představil světu a přiznal se k americké špionáži. Byl odsouzen na 10let. Za dva roky byl propuštěn, v USA byl i vyznamenán. Připomínám tuto historii těm dnešním jestřábům a mravokárcům.

   Dnes se zase bubnuje k nenávisti, vyvolává se nový duch války. Válka se zabydluje v nás. Obrazovky místo o míru, mluví o nenávisti. Máváme mírovou ratolestí a přitom jsou ničeny kvetoucí země, Irák, Libye, Sýrie … Miliony uprchlíků se valí do Evropy ...                                              

České národní listy 28.3.2018 - Přemysl Votava


Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2692 hl.)
 
Spíše Ano (1624 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1525 hl.)
 
Spíše Ne (1854 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1636 hl.)
 
Neumím posoudit (1708 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11039
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!