Dnešní datum: 22. 10. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Z proslovu prezidenta Zemana na sněmu SPD vyjímáme:

12. 12. 2017

   Pro mnohé politiky, ale hlavně pro novináře a různé politology, se nezdá vhodnou skutečnost, že náš prezident Miloš Zeman navštívil sněm SPD pana Okamury a promluvil tam k přítomným delegátům tohoto uskupení – podle medií extrémistického – hezky zpříma, tak jak má ve zvyku, A zvykem našich politiků a medií je zas hledat vši na všem co udělá někdo jiný.   Po úvodním oslovení prezident poděkoval přítomným za pozvání a dodal: “Přijel jsem rád, protože úkolem prezidenta je komunikovat se všemi parlamentními stranami, a to bez rozdílu. Víte, nejhorší je, když se vytváří názor, že některé strany jsou druholigové a některé jsou prvoligové. Já říkám, že nositelé tohoto názoru patří do okresního přeboru. Jinými slovy, všechny strany jsou hodny naší pozornosti, včetně pozornosti prezidenta republiky, a všechny strany mají stejné šance a stejný prostor pro komunikaci. Že jim tento prostor, pane předsedo, občas nedávají mainstreamová média, je primárně způsobeno tím, že tato média byla dříve ovlivňována údernickou skupinou TOP09 a média si ještě nevšimla výsledku TOP09 v minulých parlamentních volbách. Doufejme, že se to změní.”

   Dále pak pokračoval: “Sešel jsem se s vedoucími představiteli všech devíti parlamentních subjektů a snažil jsem se přispět k jejich vzájemné komunikaci. Dovolte, abych zde poděkoval straně Svoboda a přímá demokracie za aktivní a prospěšnou účast v té první fázi, což bylo vytvoření vedení Poslanecké sněmovny. Ale ta vaše myšlenka přímé demokracie je nebezpečná. A víte, proč? Protože většina politiků se bojí svých občanů. Přijměte tuto krutou pravdu, kterou vám říkám na základě pětadvacetileté politické zkušenosti. Opakuji ještě jednou, většina politiků se bojí svých občanů. Mimochodem, aniž bych uváděl konkrétní jména, člověk přijede do fabriky, pozdraví se s vedením podniku a nesetká se se zaměstnanci, pozdraví se s vedením města a nesetká se s občany. Maximálně vyleze na náměstí těsně před volbami a mimochodem bude rozdávat párky a pivo. Zadarmo. A bude se domnívat, že hodnota občana voliče je odpovídající hodnotě párku a piva, což je asi 25 korun. Já si myslím, že občané mají daleko vyšší hodnotu.”

   Úplně na závěr pak prezident řekl: Zcela závěrem přeji vaší straně, aby byla duševně normální a aby nezblbla z toho, že se ocitla v malostranských palácích, aby si uvědomila, že je strana občanů, a aby nikdy se nechovala k občanům jako k materiálu, který se použije před volbami a zahodí po volbách. Buďte v tom nejlepším slova smyslu občanskou stranou a budete mít úspěch.”

----------------

Dovětek NP: Budou mnozí, kteří prezidentova dobře míněná slova nepochopí, ale to už tak bývá. Kdo se uzavírá sám do sebe a nechce nic od druhých slyšet, tomu není pomoci.


Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2662 hl.)
 
Spíše Ano (1601 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1505 hl.)
 
Spíše Ne (1827 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1614 hl.)
 
Neumím posoudit (1684 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10893
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!