Dnešní datum: 27. 05. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Z otevřeného dopisu MUDr. Pavla Lebedy

13. 03. 2019

   Jsem lékař, běloch, křesťan, Čech, heterosexuál, v této zemi jsem legálně a můj fyzický i mentální stav odpovídá věku 79 let. Protože nenáležím k žádné menšině, jsem zcela nezajímavý pro ty “neziskové a nestátní organizace”, které čerpají “dotace a granty” zejména “pro menšiny” a také pro "boj za jejich práva a neoprávněné výhody i pozitivní diskriminaci”. Oproti nim já sám nedostanu nic zdarma, do haléře si zaplatím všechno sám, léky počínaje a bydlením konče. Nebudu zvýhodňován v žádné oblasti, i souzen budu podle zákona.   Horáček, Kocáb, Drahoš, Rozoumek a podobní podivíni mne, stejně jako všechny další občany, však prostřednictvím médií přesvědčují, že je správné přijmout do naší země “ilegální muslimské migranty” ze zemí Blízkého a Středního východu, Asie a Afriky. Dát jim zdarma veškeré životní potřeby, bydlení, zdravotní péči, vzdělání, a k tomu měsíčně 21 tisíc Kč. I když pro tuto zemi nic neudělali a nikdy neudělají. Po mně ale se chce, abych s tím souhlasil, nebo alespoň držel jazyk za zuby. Jinak prý budu onálepkován jako “rasista, extremista, xenofob a islamofob”. A bude pečlivě zkoumáno, nenašlo-li by se nějaké to porušeníčko zákona.

   Zastánci ilegální migrace samozřejmě mlčí o obrovském byznysu, který to pro neziskovky přináší. A pro obhajobu migrace vždy mají připraven nějaký srdceryvný příběh a dojímací fotografie. A v rukávu navíc trumfové eso “lidských práv”. Šabatová, Dienstbiere, Drahoši, ptám se vás --- opravdu jste přesvědčeni, že k lidským právům patří vybrat si nějakou bohatou zemi, bez jakýchkoli zákonných náležitostí tam vtrhnout a přisát se na její sociální systém? Parazitovat na jejím bohatství? Bohatství, které celá staletí vznikalo z tvrdé práce tamních lidí?

   Odmítám argumentaci "sluníčkářů", že řada zemí migranty přijímá a je k nim vstřícná. Takový přístup nám začíná v poslední době plodit hodně hořké ovoce. Informace o terorismu, kriminalitě a dalších problémech jsou obyvatelům zatajovány a bagatelizovány. Připomeňte si jak to vypadá ve Francii. Je takový vývoj žádoucí a hodný následování? Chceme to? Prouzo, Sobotko, Schwarzenbergu, Šabatová, Jando, Halíku, Hermane, “Hate free” a ostatní sluníčkáři? Co vám tato krásná země udělala, že chcete hazardovat se životy jejích občanů, ohrožovat její kulturní dědictví a tradice!

   Do bohaté, ale zcela bezbranné Evropy migranti infiltrují, protože se ve své zemi vzájemně vraždí, žijí v bídě, neboť jsou líní a neschopní --- údajně je okrádá vláda, sousedé, gangy, armáda, překotně se množí a nemohou se uživit, láká je vidina bezpracného a dobrého živobytí, decimují je epidemie AIDS, tuberkulózy, syfilis, malárie, cholery, parazitů.

   Před 700 lety infiltrovalo do Evropy z Indie etnikum, o kterém jsme my i naši předkové i celá Evropy, mluvili jako o cikánech. Oni se ale v roce 1971 rozhodli, že jsou Romové. Mají ovšem svaté právo říkat si jak chtějí. Toto etnikum však po celá ta staletí také neakceptovalo základní pilíř evropské civilizace --- stanovující, že práce je zdrojem veškerého bohatství hmotného i kulturního a umožňuje rozvoj osobnosti, rodiny a národa. A tak stále více pracujících občanů dnes vnímá jako diskriminaci skutečnost, že narůstající podíl z jejich daní, plodů jejich práce, dostávají práci odmítající cikáni a jejich početné rodiny. Že úhrada jejich životních potřeb, bydlení, vody, energií a j. daleko převyšuje příjmy našich důchodců, kteří po celý život pracovali, i mnohých rodin prací se, živících. Ale mluvit o tom je politicky nekorektni a zavání to prý rasovou nenávistí, a tak raději “jen šeptem” doma v obýváku, nebo u piva.

   Masivní příliv ekonomických muslimských migrantů by nasadil na tělo našeho sociálního systému další pijavice. Davy migrantů, vyznačujících se sklonem k povalečství, ekonomické kriminalitě, se zálibou ve velkém počtu děti (jedno dítě rovná se 220.000 Kč a bude to už 250.000 Kč), které jsou si s cikány blízcí. I velmi povrchní pozorovatel už si už jistě všiml, že tam, kde je islám je i teror, vraždy, znásilňování.

   Evropští dinosauři Merkelová, Juncker a spol. ve své neskonalé moudrosti stanovili, že je muslimské komunity žádoucí založit ve všech zemích Evropy. V zájmu spravedlnosti, ať si všichni zkusí, zač je toho loket¨? A když má někdo obavy o bezpečnost země a její kulturu, tak je třeba si na něj podle nich posvítit. Ale nejdříve je třeba obyvatelstvo odzbrojit. Aby nějaký zatracený rasista, nedej Bože, neublížil muslimovi, ohánějicímu se na ulici nožem.

   Prezident ČČK Marek Jukl mně jednou řekl, že jsem se zpronevěřil ideálům ČČK tím, že odmítám pouštět migranty do naší země. Já plně ideály ČČK respektuji. Ale schvaluji pomoc jen těm lidem, kteří se ocitnou v ohrožení života či v kritické nouzi. A to se dá dělat i bez ziskovek parazitujících na státě.

MUDr. Pavel Lebeda, bývalý senátor a bývalý viceprezident ČČK


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2779 hl.)
 
Spíše Ano (1679 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1575 hl.)
 
Spíše Ne (1908 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1693 hl.)
 
Neumím posoudit (1760 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11394
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!