Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

VYSTUPME Z OSN

08. 11. 2018

5. 11. 2018 18:57:20

   Pod uvedeným titulkem vám předkládáme na naší stránce zamyšlení pana Mgr. Petra Hanniga, předsedy “Rozumných” nad posláním a působností OSN, která je prakticky nejvyšším světovým orgánem sdružujícím významné zástupce 193 zemí světa. Ve svém blogu pan Petr Hannig napsal:

   “Včera jsem se na veřejném slyšení analytika Zdeňka Chytry, žijícího v Německu, seznámil s dvěma pakty z dílny OSN. Bylo mi z nich špatně. Jsem někdy “vlasteneckou frontou” označován, pokud jde o vystoupení z EU, za příliš umírněného. Pokládám se totiž nejenom za vlastence – zemského patriota ČR, ale též za Evropana. Myslím si, že EU, zvláště v této době kdy ve Francii vítězí “Národní sdružení” (Rassemblement national) Marine Le Pen nad “La République en Marche” Emannuela Macrona, kdy v Itálii preference Legy Matea Salviniho strmě rostou, kdy v Polsku “PiS” neztrácí ani v dalších volbách své voliče, kdy v Německu rostou preference “AfD”, kdy se Rakousko Sebastiana Kurze probudilo a razantně vystoupilo proti globálním paktům OSN, kdy Viktor Orbán proti všem, zachraňuje to, co je pro Evropu posledních staletí signifikantní, prostě v této době vystupovat z EU by nebylo šťastné. I my musíme se svou troškou do mlýna posílit návrat zdravého rozumu do Evropy, aby nezhynula šílenými nápady globalistů.   “Globální pakt o uprchlících” a “Globální pakt o bezpečné, řízené a pravidelné migraci” navazují na “Marrakéšskou tzv. nezávaznou deklaraci”, kterou ČR podepsala 2.5.2018 a na Newyorskou tzv. nezávaznou deklaraci “New York Declaration of Refugees and Migrants”, kterou v roce 2016 podepsal za ČR, neznámo kdo, zřejmě tehdejší předseda vlády B. Sobotka.

   O nezávaznosti těchto deklarací se nyní přesvědčilo Rakousko, kdy je mu vyčítáno, že ačkoliv tyto deklarace podepsalo, nyní nechce podepsat ony dva další globální pakty. Zdá se, že teprve nyní, po tom, co globální pakty nepodepíší USA, Austrálie, Rakousko, se konečně někdo i u nás začetl nejenom do preambulí, ale do skutečného obsahu těchto paktů. Bylo by dobré, kdyby si naši poslanci přečetli celá znění obou paktů a najdou tam že: ... „členské státy mají přejmout zodpovědnost za blaho migrantů, a to ve všech fázích jejich přesunů“ (Zdroj: Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/ Preamble odstavec 12.) Státy, které podepíší tyto pakty, nebudou mít možnost činit rozdíly mezi uprchlíky dle “Ženevské konvence o uprchlících” a jakýmikoliv migranty, ale na základě “Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky” (dále jen UNHCR) budou muset přijímat migranty kompletně tak, jak dostanou z UNHCR nařízeno.

   Po přijetí globálních paktů nastane státům povinnost slučovat rodiny nejenom uprchlíků, ale i migrantů, a to hlavně u dětí bez doprovodu a ve všech fázích migrace (zdroj: Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/Final Draft, Objective 7.). Přijdou-li migranti opouštějící své země původu z důvodu hledání nových ekonomických příležitostí, lidé opouštějící své domovy z důvodů potravinové nejistoty, chudoby, porušování lidských práv, nepříznivých dopadů klimatu atd. nebudou je moci státy (tzn. evropské) vyhostit zpět do zemí jejich původu (i kdyby zde páchali kriminální činnost), protože by tím porušily jejich lidská práva. (Objectiv 21)

   Tyto globální pakty byly připraveny “Newyorskou deklarací”, kdy byly neziskové organizace vyzvány, aby se zapojily do příprav globálních paktů, tedy aby dostaly možnost ovlivnit politické mezinárodní smlouvy týkající se azylové a migrační politiky (Zdroj New York Declaration for Refugees and Migrants odstavec 33.). Bude posíleno postavení neziskových organizací. Budou mít mimo jiné pravomoc v přerozdělování financí (NYD odstavec 28.). Vzhledem k tomu, že financování přesunů migrantů, jejich obživě v cílovém státě, sociálních a zdravotních výdajích bude na bedrech státu, kam migranti přišli, tak budou mít neziskovky volnou ruku v rozdělování státních financí. Dá se předpokládat, že to bude na úkor domácího obyvatelstva, důchodců, chudých rodin atd.

Další bod. Neziskové organizace, které dosud ilegálně dovážely migranty do EU, budou po přijetí globálních paktů zcela beztrestně provádět nyní ještě kriminální převaděčskou činnost. Globální pakty jim zaručují imunitu. Za účelem pomoci migrantům bude převedena zodpovědnost ze států původu na členské státy OSN. Členské státy – hostitelské země budou muset vypracovat cílené podpory migrantům, a to i finanční, které jim usnadní podnikání. Migrantům bude nad rámec sociálních dávek, poskytován počáteční kapitál, zřízeny budou fondy, ze kterých budou moci migranti na své podnikání čerpat finanční prostředky (Zdroj: Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/Final Draft, Objective 19 odstavec 35e.). Členské státy budou muset pozitivní informace o migraci a jejích výhodách do učebních osnov. (32i)

   Signatářské státy budou povinny předkládat veřejnosti důkazy o výhodách migrace a vytvářet tak veřejné mínění. Budou podporovat sdělovací prostředky a média, které v tomto duchu podávají zprávy (to už se teď u nás a v dalších státech děje). Médiím, která budou migraci kritizovat, budou zastaveny finanční a materiální prostředky (Zdroj: Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/Final Draft, Objective 17, odstavec 33b, c). Migranti budou mít mimo jiné automatické právo na získávání základních služeb, hlavně zdravotnictví, poskytované služby mají být citlivé na kulturu migrantů (čili u muslimek pouze gynekoložka a tak podobně). Smlouvy musí být vystavované v jazyce, kterému migrant rozumí. Těch záležitostí, které jsem se dozvěděl na “semináři ke Globálním paktům” od přednášejícího, pana Zdeňka Chytry, včetně odkazů na původní znění, je daleko více.

   Často se nám vytýká, že s těmito globálními pakty souhlasí více než 190 států světa. To dá přece rozum. To jsou převážnou většinou ty státy odkud by migranti k nám, do Evropy přicházeli. Neutěšenou situaci v těchto státech, kde bují korupce neuvěřitelným způsobem, odhodí viníci tohoto stavu těmito globálními pakty na bedra nám. Chápu třeba to, že bývalé koloniální státy mají určitou zodpovědnost za společenský a sociální rozklad bývalých kolonií. Ale jak k tomu máme přijít my, kteří jsme nikdy žádnou kolonii neměli.

   Myslím si, že těmito globálními pakty OSN dokázala, že není tím společenstvím, pro které byla stvořena. Nejlépe by bylo, kdybychom zvážili plusy a mínusy setrvání v takovémto společenství, na které přispíváme z našich daní. Zkrátka podle přísloví „za dobrotu na žebrotu“. Osobně si myslím, že bychom z OSN měli co nejdříve vystoupit. Ostatně i USA vycouvávají z různých aktivit OSN a myslím si, i když to nevím přesně, že dokonce Švýcarsko není členem OSN (i když na jeho území je třeba UNHCR). Proč nemůžeme být tak chytří jako Švýcaři.

   OSN kráčí ve šlépějích meziválečné “Společnosti národů”, která nedokázala zamezit nástupu nacismu v Německu a fašismu v Itálii, a tudíž nedokázala zamezit druhé světové válce. Globální pakty jsou vysoce výbušnou materií a jsem rád, že premiér Babiš se připojuje k mínění Rakouska, USA, Austrálie, Maďarska a dalších států, a tyto globální pakty nechce podepsat. Jak jsem na počátku psal. Mám Evropu rád, ale ty globální pakty potopí náš světadíl do chudoby a následně bez naší pomoci, protože už na ni nebude mít sílu, upadne do daleko větší chudoby i Afrika. V Evropě i Africe nastane neuvěřitelný chaos. Měli by si to uvědomit hlavně ti mladí, kteří volí strany, které jsou “cool”, které jsou ke Globálním paktům vstřícné. Na ty, a na jejich děti, všechna negativa globálních paktů padnou, pokud je přijmeme.

Mgr. Petr Hannig, předseda “Rozumných”.

Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686327

…....................

Poznámka NP: I my jsme přesvědčeni, že OSN je dnes bezzubá organizace bez valného významu. Vydává mnohá prohlášení, výzvy a rozhodnutí, ale ti, kterým je to adresováno, na to převážně kašlou, protože vědí, že pokud to nedodrží, nic se nestane, protože orgány OSN nemají nic podle čeho by mohly někoho trestat.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!