Dnešní datum: 24. 02. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

VYRAZÍME TAKÉ DO ULIC?

23. 10. 2019

   Tak nám zase celosvětově studenti stávkují za klima. Gréta řekla a tak se prý bude stávkovat celý týden po dobu, co tam v New Yorku bude ta klima konference. Dokonce se studenti tím tak nabudili, že vyzvali dospělé, aby také šli stávkovat. Koneckonců i oni přece za to mohou a tak chtějí-li mít nějakou budoucnost, měli by se přidat.       Myslím, že je to skvělý nápad. Měli bychom se také na všechno vykašlat, seknout s prací a jít stávkovat. Podle mě je to v dnešní pošahané době to jediné, co by mělo doopravdy smysl. Konečně by ti zpovykaní frackové zjistili, že autobusy nejezdí samy, že kafe se jim také samo do hrníčku nenaleje, že elektrika v zásuvce také není sama od sebe a vlastně i ten internet nefunguje bez velké spousty pracujících dospěláků.

   Pojďme studentům ukázat tu skutečnou bezemisní budoucnost. Přestaňme doplňovat zboží do regálů, přestaňme se vozit těmi strašnými naftovými a benzinovými auty, vypněme teplárny, elektrárny, zamkněme benzínky, přestaňme péct chleba, popadněme nějaký ten transparent a pojďme si vyhodit z kopejtka někam na náměstí …

   Koneckonců, jsme v tom skoro všichni, ne? Naše děcka si jezdí po Erasmech, poučují nás, koho máme volit, dokonce na Facebooku diskutují o tom, že nám starším omezí internet, abychom nemohli koukat na Parlamentní listy a Vidlákovy kydy, protože nás to prý negativně ovlivňuje. Chodí si demonstrovat na Letnou, chodí si demonstrovat za klima, je jim pětadvacet a skoro každý si přerušil studium, aby si prodloužil mládí. Ale každý měsíc si po výplatě vždycky zajdou pro prachy k rodičům na další měsíc. Přitom doba, kdy vydělají také něco sami je v nedohlednu. To my jsme ti blbí. My jim to platíme, my chodíme z práce do práce, děláme přesčasy a vlastně jen kvůli pocitu falešné hrdosti, že kluk či dceruška bude jednou připitomělým magistrem.

   Pojďme si to alespoň na jeden týden užít po jejich. Nechme všeho, co dělá civilizaci civilizací a ono se to rychle ukáže. Nemusíme to ani přehánět. Stačí vypnout pouliční osvětlení a zastavit veřejnou dopravu. A potom nechat všechny ty demonstranty, aby si z Václaváku došli potmě někam na periferii pěšky. Navíc všechno zdražuje a stávky za platy jsou pasé, pojďme tedy stávkovat za klima. To se dneska smí a chtěl bych vidět zaměstnavatele, který by riskoval mediální řev za to, že vyhodil zaměstnance za účast na stávce za Grétu. Třeba by těm všem úzkostným nedozrálým klimatologům došlo, že mohou být i mnohem horší noční můry. Třeba prázdné regály, gangy nafetovaných adolescentů v ulicích, vodovody bez vody a tím pádem i nefunkční hajzly, a nečekaná „pěší cvičení“. Žádný jooging, žádné běhání s MPtrojkou. Ale přemisťování vlastního svého těla svépomocí.

   Pojďme do toho, zastavme na pár dní svět.  Předveďme jim, co dokáže udělat skutečná stávka.  Každý aktivista nemusí být nutně kretén. Jen se to blbě odlišuje. Proto skoro každý kretén, si o sobě myslí, že není kretén, ale aktivista! Nebraňme jim v tom, ale až je ten svět nakopne, pochopí, kam ujížděli.          

                                                                       NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3135 hl.)
 
Spíše Ano (1981 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1831 hl.)
 
Spíše Ne (2140 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1832 hl.)
 
Neumím posoudit (1845 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12764
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!