Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

VSKUTKU ZAPEKLITÁ OTÁZKA

01. 10. 2018

   S otázkami těžko pochopitelné migrace Afričanů do Evropy se už dnes patlá kdejaký pokoutní novinář, a za experty přes migraci se samozřejmě pokládají již i takoví politici a političky, kteří migrujícího Afričana viděli nanejvýš v internetu, na videu. Mezi takové “experty” se samozřejmě nechceme řadit, ale ta otázka nám přece jen také vrtá hlavou, jako ostatně asi každému normálnímu občanu, kterého naše vševědoucí média utvrzují v přesvědčení, že “nás se taková migrace přece nikdy nedotkne”. A tak jsme se prošli internetem, s cílem dozvědět se k tomu něco konkrétního. A toto je výsledek našeho “putování po internetu” o který se nyní chceme s vámi, našimi čtenáři, podělit.   Na to, že se k nám do Evropy postupně valí nekontrolovatelně skupiny afrických migrantů *** v médiích prezentovaných povětšinou jako “strádající a válkou zdecimované děti” - i když podle videí a fotek nám víc připadají jako “branci před odvodem” *** kteří prý mohou Evropu zachránit před vymřením, jsme narazili při svém pátrání tolikrát, že už začínáme podléhat dojmu, že to musí být pravda, protože tak nám káže přísloví o té lži, která stokrát opakovaná pravdou se stává.

   Ale, když už jsme to pomalu vzdávali, přece jen jsme narazili na něco zajímavého, co mnohé vysvětluje. V jednom článku si blíže neuvedený autor položil otázku “proč ti migranti neemigrují do sousedních bohatých arabských zemí”, které jim přece jsou, jak zvyklostmi a kulturou, tak i vírou, mnohem bližší než naše země evropské. A vysvětlení nalezl ve výroku předsedy “Ligy arabských zemí” Ahmeda Aboul Gheita, který čínskému “televiznímu kanálu Tian Wei” řekl, že arabské země jsou imigrantům zcela otevřené – a dále pokračoval, jak citujeme: “… avšak imigrace že má svá jasná pravidla. A to především v tom, že imigrantům nejsou přiznávány žádné výjimky a imigranti musí dodržovat zákony a podléhají trestnímu řádu v nezmenšené míře jako místní občané”. A dále uváděl. že s požádáním o azyl musí v arabských zemích imigranti podepsat dokument v němž se zavazují respektovat zákony a pravidla země a přijímají její kulturu a jurisdikci, včetně trestního řádu, který podobně jako v USA, disponuje až trestem smrti. V případech mírnějších trestů jsou prý pak hned po jejich odpykání ze země odsunuti. Dále musí podepsat smlouvu, že veškerou poskytnutou materiální pomoc do dvou let splatí, jinak jim propadne veškerý majetek a budou rovněž deportováni.

   Ale Západní Evropa se přece k imigrantům chová volněji, namítla čínská novinářka. Generální sekretář Arabské ligy na to prý odvětil: “...že to vše jednou skončí tím, že se Západní Evropa probere, a bude vidět situaci takovou, jakou skutečně je”. A doporučil západním činitelům zkušenost – na vlastní kůži si požádat o azyl v Dohze, Kataru či Saúdské Arábii. A oni by se probrali, konstatoval pak předseda Arabské ligy Gheit.

   Co k tomu můžeme dodat? Jen to, že za celý ten imigrační bordel si ta naše Evropa se svými liberálními multikulturními levicovými vládami může převážně sama. Ale pak si také musíme položit otázku “kdo v Africe iniciuje to hromadné stěhování skupin aktivní části obyvatelstva z rodných zemí do prostředí se zcela odlišnou kulturou i náboženstvím, a proč tak činí.” Na internetových sítích se sice zcela veřejně říká, že za vším stojí západní průmyslové koncerny usilující o získání nikým volného a laciného přístupu k novým surovinovým zásobám, na Západě dávno vyčerpaným. Ale dokažme to ...

   Jediným, co můžeme, na základě reálných situací provázejících migrační proces, prokázat je podezření, které již také problesklo po internetových sítích. Že jisté evropské politické síly uvedenou migraci skrytě, ale dnes již i veřejně, podporují jen proto, že ta narušením společenské stability některých “neposlušných” evropských zemí přispěje k rozpadu jejich národnostních základů a tím k jejich snazšímu podrobení při budování jednotného “velkoevropského státu”. Což je cíl, který světu nastínil již Adolf Hitler, ale který s ním bohužel zřejmě nezemřel ...

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!