Dnešní datum: 25. 01. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

TVRDÁ SLOVA ZAZNĚLA ZE ŽAMBERKU

25. 11. 2019

   Vědí vůbec lidé, co se v tom našem Česku děje. Není to jednoduché. V zásadě máme jen dvě reálné možnosti. Buď Zeman, Okamura a Babiš, nebo Evropští řitolezci z pseudodemokratického bloku. Žádná třetí cesta není!  A migranti? Hrozba znásilňování, terorismu a tunelování sociálního i zdravotního, systému a jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme, a na to nemusím být ani lékař. Z Rychnova ležícího 20 km od Žamberku, z obce, kde stoupla podle tamního starosty kriminalita za jediný rok o 400%, což kupodivu přiznala a vysílala i televize, ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí náš personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu!   A jede to jak na běžícím pásu. Ono přitom politikům nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem! Marksová s Chovancem tu byli a na oko že prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji. To je fakt směšná šaškárna. Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli, něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč, ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby. V Rakousku jich prý pracuje 8%!  Dle statistik je "obohatilo" 10.000 migrantů, jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát? Ať už z nás ti prolhanci nedělají blbce! Za socialistického školství, nás nepostihla díky bohu žádná "inkluze“, ani „integrace dementů". Jsme vlastně šťastná generace. Ale na lhaní, či totalitní praktiky EU máme citlivý nos!  A když budou vyhrožovat odebráním dotací, bude to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidačního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti! Pokud se chtějí „rasově mísit", tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky, nebo zemí muslimských.

   Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat u nás také opět do zemědělství, zlikvidovaného spekulujícími restituenty, často i navracejícími se emigranty nerespektujícími z chamtivosti své předky, a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených zchemizovaných a geneticky upravených potravin ze západu? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít! Mějte na paměti, že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství! Začněte o budoucnosti vážně přemýšlet, než bude pozdě.

                                                                                               MUDr. Bárta, Žamberk


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3453 hl.)
 
Spíše Ano (2188 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2030 hl.)
 
Spíše Ne (2364 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2014 hl.)
 
Neumím posoudit (2043 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14092
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!