Dnešní datum: 23. 09. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

TVRDÁ SLOVA MÍŘÍCÍ DO ČERNÉHO

10. 06. 2019

Rozhovor "Sputniku" s představitelkou ANS

 Motto:

Odmítáme snahy o destabilizaci ČR, kterou organizuje Milion chvilek.

Je nutné respektovat legálně zvoleného premiéra.

 

Rozhovor:

Ad 1. - redaktor: Jak hodnotíte situaci kolem premiéra Babiše a nyní i ministra Tomana? Mám na mysli reakci Bruselu na podezření ze střetu zájmů, audit Evropské komise. Je to normální reakce bruselských orgánů na podezření z porušení zákona nebo se to děje záměrně s cílem, aby premiér odstoupil?   ANS: Tento tzv. “předběžný audit” nebyl nikým podepsán. Copak je normální, aby byl zaslán z EU do ČR audit a nebyl vůbec NIKÝM podepsán? A ani oficiálními cestami nelze zjistit, kdo ho sepsal. Copak může kdekdo z adresy EU poslat do jakékoliv země tzv. “předběžný audit” a nezmínit ani jedno stanovisko dotyčné země? A na tomto základě má být svržena legálně jmenovaná vláda? Už jenom tento prostý fakt svědčí o tom, že je to jednoznačná snaha o politickou destabilizaci ČR.

   Tzv. “předběžný audit” je de facto signálem k projevům občanské neposlušnosti v ulicích našich měst. Těm, kteří politickou destabilizaci naší země organizují a stojí za neziskovkou Milion chvilek, jde o všechno. Ztrácejí totiž funkce, dotace, vliv a moc.  Poslední baštou jejich vlivu je televize a rozhlas, a proto tato veřejnoprávně média v podstatě protiprávně (viz právní status ČT a ČRo) vyzývají k podpoře demonstrací proti stávajícímu premiérovi.

   Mimochodem, ČR žádné peníze z EU nedostává, to je jen ekonomický klam, kterým jsme denodenně krmeni. Nejprve totiž do EU sami peníze posíláme a teprve pak z nich po nejrůznějším přerozdělování v EU část dostaneme zpět formou dotace. Komplexně – vzhledem ke všem předpisům a privatizacím (jinými slovy zlodějnám) a právním regulím, které upravují finanční toky z naší země do zemí EU – je ČR jednoznačným sponzorem EU! Nikoliv příjemcem dotací! A skutečnými největšími příjemci dotací EU jsou nadnárodní firmy a neziskové organizace. Ergo, ČR si sama platí vlastní zotročování.

   Žádné zákony se nemusí porušovat, protože jsou nastavené tak, aby finance plynuly tam, kam podle skutečných vlastníků EU plynout mají. To, že bylo skrze naše lidi (všichni úředníci, kteří rozhodují o projektech, jsou totiž placeni z Bruselu – ne ze státního rozpočtu), dovoleno, aby nějaké dotace získala firma Agrofert anebo firmy ministra Tomana je ve skutečnosti detail.

   Finance z EU, které plynou do neziskovek v ČR, jsou kapitálem pro ovlivňování politiky v ČR. Musím se ptát, proč dosud v naší zemi neexistuje obdoba zákona, FARA jako v USA, kde zahraniční agenti a zahraniční investoři, kteří financují neziskové projekty, musí být registrováni jako cizí agenti.

 

Ad 2. - redaktor: Andrej Babiš, navzdory rétorice, poslušně plní vůli Bruselu. Není to slovenský premiér Pellegrini, který jede do Moskvy, setká se s Putinem a prohlásí, že Slovensko podepíše s Ruskem smlouvu na opravu ruských stíhaček MIG. Je těžké si představit, že by se český premiér odvažoval podniknout takový krok. Proč právě on se stal předmětem takového tlaku?

   ANS: Naprosto souhlasím s tím, že A. Babiš plní vůli Bruselu – navzdory tomu, že vlastním obyvatelům tvrdí opak. To vše ale znamená, že v kauze demonstrací se jedná o vnitropolitický boj proti němu a to s využitím jakéhosi pofidérního auditu EU. Evidentně si s ním vyřizuje účty jistá skupina samozvané „elity“, které se nelíbí jeho politika, protože ohrožuje vliv a ekonomické jistoty této elity, které měla garantovány od roku 1989. A tato elita je řízena a placena ze zahraničí. Vlastně se jedná o boj dvou klanově korporátních skupin s odlišnými zahraničně politickými zájmy. Ovšem s ČR to nemyslí dobře ani jedna z nich a je ohrožena sama existence naší země.

   V ulicích vidíme jen Sorosovými dětmi a za ohromné peníze dobře zorganizované, částečně zmanipulované a částečně zaplacené necelé 1% populace. Podle zjištění policie bylo na Václaváku nikoliv médii udávaných 120 tisíc lidí, ale jen 70 tisíc. Navíc celá akce měla jasný rukopis profesionálně vedených majdanů a zorganizovaný a zaplacený svoz “demonstrantů” ze 3000 obcí naší země. Podle profesionálních propočtů (viz InfoVojnaSK) stála úterní demonstrace asi 250 milionů korun. Účastníkům byla placena doprava, oběd a pak 1000 Kč za účast na demonstraci. Takže “transparentní” účet Milionů chvilek je jen reklamním trikem. Ovšem naše veřejnoprávní média z toho vytvoří fakenews o „národní většině“.

 

Ad 3. - redaktor: Jak podle vašeho názoru tento skandál poškozuje obraz České republiky? Politik, který myslí na svoji zemi by měl odstoupit?

   ANS: Z pohledu ČR je úplně jedno, jestli je u moci A. Babiš anebo by byli u moci ti, kteří proti němu demonstrují. Obojí je prostě špatně. Protože ani jedné z těchto klanově korporátních skupin nejde o naší zemi ani o její suverenitu ani o blaho lidí. Skupiny, které jsou financovány Sorosem, mají za úkol vyvolávat občanské nepokoje, chaos a ve finále občanské války. Proto je nyní naprosto nezbytné tomuto chaosu zabránit. A jen to je důvodem, proč je nutné respektovat legálně zvoleného premiéra a odmítnout snahy o destabilizaci ČR, kterou organizuje Milion chvilek.

 

Ad 4. - Redaktor: Spolek „Milion chvilek“ nyní oznámil, že svolá lidi na Letnou, a tentokrát bude pro Babišovou rezignaci už 200 tisíc lidi. Kolik lidí si myslíte, že by se mělo vydat do ulic, aby to vedoucí vlády zareagoval? Miliony?

   ANS: Musím odmítnout tuto otázku. Protože přesně o to Milionu chvilek jde – dostat lidi do ulic a destabilizovat naši zemi. Lidé by na jejich výzvy neměli vůbec reflektovat. Nejde totiž o to, že “zlo” Babiš má být nahrazeno “dobrem” Pirátů a dalších. Jedná se o ukázkovou manipulaci davu a populace, kdy jsou lidem pro rozhodování předloženy jen dvě lži – nikoliv pravda.

 

Ad 5. - redaktor: Předpokládejme, že Andrej Babis opustí svůj post. Kdo by ho mohl nahradit? Bylo by to pro Českou republiku lepší?

   ASN: Pokud by A. Babiše měl nahradit někdo z jeho „milionových“ odpůrců – a o to jim jde – pak by to byla pro naši zemi samozřejmě katastrofa. A to v každém případě a ať by to byl kdokoliv. Jednalo by se totiž o nelegální státní převrat a destabilizaci naší země pod přímou zahraniční taktovkou. Jediné řešení této situace, pokud by byl tlak na český majdan (protože o nic menšího se tu nejedná) stále větší a větší, by samozřejmě byly předčasné volby.

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

Názor NP: Všechna ta slova tvrdě trefují do černého. Jediné nepadlo vedle ...


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3360 hl.)
 
Spíše Ano (2140 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1977 hl.)
 
Spíše Ne (2305 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1970 hl.)
 
Neumím posoudit (1976 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13728
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!