Dnešní datum: 18. 01. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

TAJNÍ AGENTI S GENY ASTROLOGŮ ?

09. 12. 2019

   Jako skoro každá kultivovaná a o bezpečnost dbalá země i my máme jakousi líheň, ve které se nám rodí a pracují specialisté rozvědčíci. Podle zdravého rozumu by to měli býti neviditelní “bojoví průzkumníci”, podobní skautům britského plukovníka Baden-Powella z časů tažení Britů proti búrským vzbouřencům v jižní Africe, kteří skrytě pronikali mezi vzbouřence a svému veliteli pak přinášeli cenné informace o nepříteli a jeho plánech. V době moderní by pak měli být skrytýma očima a ušima své země, schopní vyšťourat u potenciálních nepřátel, ale skrytě i u přátel, vše co by mohlo jejich vlastní zemi uškodit. Aby mohli jejím oficiálním představitelům poskytnout včas informace o nějakém hrozícím nebezpečí. Jejich prvořadým kvalifikačním předpokladem by měla být věrnost k vlasti spolu s naprostou důvěryhodností. A osobní zájmy a ambice by u nich neměly rozhodovat. A to by mělo ve stejném pořadí a rozsahu platit i pro ty, kteří takovouto službu řídí a organizují.   Poznámka k věci: Podobnou činnost velmi úspěšně organizoval v rámci generálního štábu československé armády před druhou světovou válkou podplukovník g.š. František Moravec, který po obsazení naší země nacisty v roce 1939 po svém odchodu do exilu v této činnosti pokračoval z Anglie. Po válce byl pak povýšen za své zásluhy do hodnosti generála. Ale po převzetí moci komunisty po únoru 1948 se znelíbil a musel podruhé odejít do exilu. Zemřel 26.7.1966 ve Washingtonu D.C.

   Ale čas se nedá zastavit a občas šibalsky vnáší lidem do hlav zmatky. A někdy se sami lidé nevědomky navíc k tomu ještě podvolují terapii “vymývání mozků”, kterou jim podsouvají někteří vlezlí političtí “společenští dezorganizátoři” prostřednictvím médií. A v takové situaci zřejmě právě jsme. Nedobrý závěr vyvolává “Zpráva BIS za rok 2018”, která byla naplno zveřejněna. A kdo si dá tu práci a věnuje čas na její přečtení, je-li člověkem myslícím musí mu tzv. “rozum stát”. Jednak každý rozumný člověk ví, že vydávat takto otevřeně hodnotící “auto-zprávy” státní agenturou, která se zabývá rozvědnou činností, může jen orgán, kterému se v hlavě něco zvenclo. A za druhé pozorný čtenář bezpochyby po přečtení textu dojde k závěru, že to, co je tam psáno zřejmě vychází pouze a výhradně z nějakých domněnek a domyšlených fantasmagorií, což ukazuje na jediné --- že v tomto, s prominutím “spolku”, místo kvalitních zpravodajců působí parta “amatérských astrologů”, kteří se za zpravodajce před veřejností jen vydávají. A zároveň člověka musí napadnout staré rčení o tom že “ryba smrdí od hlavy”. A že ta organizace nejspíš pracuje podle nějakého scénáře zkopírovaného v některé z absurdních her Václava Havla …

   Však i pan Prezident Zeman jako vrchní velitel armády odhalil úroveň zpravodajských služeb a nelze se divit, že nepovýšil jejich šéfa do generálské hodnosti i přesto, že tento šéf byl obdržel vyznamenání od americké CIA. Ale to vystihuje, pro koho tento šéf pracuje a kdo je jeho "páníček".

A ještě chceme k tomu nakonec dodat, že to v právě často použité označení "užiteční idioti" se nejvíce hodí k těm, kteří zprávu vypracovali a kteří zřejmě nahrávají USA. A také připomenout slova bývalého ministra zahraničí Kissingera, který řekl: „Nepřítel USA je ve velkém nebezpečí, ale spojenec USA je v nebezpečím tragickém.“  To mluví za vše.

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3071 hl.)
 
Spíše Ano (1924 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1780 hl.)
 
Spíše Ne (2096 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1804 hl.)
 
Neumím posoudit (1835 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12510
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!