Dnešní datum: 28. 05. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ŠVÝCARSKO ZEMĚ PATRIOTŮ

03. 09. 2019

   Většina našich občanů zřejmě zná Švýcarsko jen jako tradičně neutrální zem finančníků, zem horských masivů se spoustou horských chat vyhledávaných lyžaři, zem, v níž se hovoří hned čtyřmi jazyky. Ale o společenském uspořádání této země lidé vědí většinou pramálo, a ještě míň o vztazích švýcarských občanů k jejich zemi. V této, na posledním místě uvedené oblasti, nyní chceme případné mezery ve vědomostech našim čtenářům trošku doplnit. Ale ještě chceme dřív předznamenat, že Švýcarsko je země kde vše funguje i bez předpisů EU, a že je to země, která byla vojensky napadena naposled někdy za napoleonských válek.   Švýcarsko je krásná země. Je to země čtyř hrdých národů, které jsou připraveny svou zemi bránit za každou cenu. Jejich krajina skrývá podzemní pevnosti, vybavené zbraňovými systémy, které vás mohou sledovat kamkoli se jen hnete. Je to cena za opravdovou svobodu, nezávislost a neutralitu! A každý netrestaný muž, po absolvování nejnutnějšího základního vojenského výcviku, má podle Wikipedie i švýcarských oficiálních materiálů doma automatickou zbraň, náboje a uniformu, a do 49 let věku pravidelně prodělává krátká vojenská cvičení. Takže švýcarští občané, bez rozdílu národnosti, jsou vždy připraveni na jakékoliv ohrožení země, která je jejich domovem.

   Výstavba uvedených podzemních obranných pevností, které jsou od sebe vzdáleny vždy na dohled tak, že zabezpečují křížově palbou všechny hlavní vstupní směry, byla zahájena v roce 1939 a dohotovena v roce 1944. A v takovém obranném komplexu by se osádka čtyř set lidí dokázala udržet před nepřítelem tři měsíce!

   A zde tak musíme těm, kteří už zapomenuli připomenout, že i naše země má nějakou svou historii, že i naše země se obdobně připravovala dlouho před rokem 1939 na případnou obranu před možným nepřítelem budováním obdobných pohraničních obranných komplexů. Celou akci tehdy řídil z pověření hlavního štábu divizní generál Husárek a projekci i výstavbu zabezpečovala krycí firma, ve které otec jednoho z našich nejstarších členů pracoval na projektech pevností. Celá naplánovaná síť však nebyla dokončena a to co  dokončeno bylo, to nebylo nikdy využito dík “mnichovskému diktátu”, ve kterém nás naši tehdejší západní francouzští a britští “spojenci” proradně prodali Adolfu Hitlerovi, a donutili odvolat úspěšně provedenou  všeobecnou mobilizaci,  i z již plně obsazených pohraničních pevností i menších pevnůstek bojeschopné posádky stáhnout do vnitrozemí, stejně jako všechny ostatní jednotky, v plné zbroji už nastoupené ve svých plánovaných bojových postaveních. A pevnosti i malé pevnůstky, které jsme stačili dostavět a které jsme byli donuceni předat nacistům, se po válce někteří lidé pokoušeli zbourat a odstranit, ale nikomu se to nepodařilo. Takže o ty betonové monumenty se postavila sama příroda a zakryla je, aby zůstaly jako připomínky zachovány pro věky budoucí. 

   Ano, i my jsme bývali zemí patriotů. Ale naším zlým osudem byli “falešní spojenci”. Ti nás tím, že nás dali v plen nacistům, připravili i o spoustu patriotů. Postaral se jim o to sám Hitler a jeho gestapo i SS v čase protektorátním. A propuklá válka nás připravila o mnohé další, kteří svůj život za naši zem obětovali při bojích proti nacistům, bohužel ale jen pod prapory těch, kteří nás předtím nechali na holičkách a pro svůj vlastní prospěch nás takříkajíc hodili v bouři přes palubu. A dnes je naše země na tom v otázkách patriotismu hůř než zle. Díky tlaku Evropské unie je novou politickou elitou patriotismus – tedy po česku vlastenectví – pokládán přímo za extremismus. To jsme to dopracovali, co ... 

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3235 hl.)
 
Spíše Ano (2062 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1905 hl.)
 
Spíše Ne (2212 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1892 hl.)
 
Neumím posoudit (1889 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13195
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!