Dnešní datum: 01. 08. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Staré přísloví praví „Zloděj křičí, chyťte zloděje“.

05. 08. 2019

   Generální tajemník NATO Stoltenberg  na své tiskové konferenci hrubě napadal Rusko za ohrožení světového míru a svaloval na něj vinu za ukončení smlouvy mezi Ruskem a USA o omezení raket středního doletu 500-5000 km. Ten pán asi považuje běžné občany za naprosté hlupáky, a proto opominul přiznat, že od smlouvy už asi před půl rokem odstoupily jako první Spojené státy, a že Rusko to po půl roce pouze komentovalo svým prohlášením, že to tedy bere na vědomí a považuje proto smlouvu ze strany USA za vypovězenou. Nic víc a nic míň.   Generální tajemník NATO Stoltenberg, známý svou agresivní politikou vůči Rusku, také obviňoval Rusko z toho, že rozmisťuje své rakety na území Evropy. To je jistě pravda, ale pan tajemník snad není tak hloupý, aby nevěděl, že i Rusko je součástí Evropy a že jeho území se nachází na Evropském kontinentu, od Ukrajiny po Ural, kde Evropa končí, a ještě k tomu Rusku náleží i kus Asie. Rusko, pokud někde umístí rakety, činí tak výhradně jen na svém vlastním území! A neexistuje jediný důkaz o tom, že by Rusko rozmisťovalo své rakety v jiném evropském státě jako to dělají Spojené státy, které tak rády obklopují ruské území svými vojenskými základnami s jaderným arsenálem. 

   Z Turecka museli nedávno Američané své atomové zbraně stáhnout a tak je přemístili do Polska, tedy zas mnohem blíž k Ruským hranicím. Tento "Globální četník", za kterého se pokládají Spojené státy, má rozmístěno v celém světě na čtyři tisíce vojenských základen většího či menšího významu. Proč? Vždyť USA přece neleží ani na Evropském, ani na Asijském kontinentu. Jejich kontinentem je pevnina rozkládající se daleko za mořem a proto tedy nemají jejich vojenské základny v Evropě či v Asii žádné rozumné opodstatnění. A jsou to právě Spojené státy, které vynakládají ze všech zemí na světě největší částky na zbrojení, několikanásobně větší, než jaké vynakládá Rusko. Přitom od svého vzniku nebyly Spojené státy na svém území nikdy napadeny, ale naopak se zúčastnily, anebo samy vyvolaly za dobu své existence, 274 válek na cizím území.

   Pan Stoltenberg a jemu podobní "Rusobíjci", jako náš ministr zahraničí Petříček, jenž tvrdil, že výše uvedená smlouva končí pro nezodpovědný přístup Ruska, pořád jenom na Rusko útočí a provokují, ale kdyby vznikl nějaký velký konflikt tak se utečou i se svými rodinami skrýt někam do podzemních bezpečných krytů v kanadských pustinách. Ti by přece nebojovali. To by nechali na prostých lidech. Zaplať pámbu, že prezident Ruska Vladimir Putin je moudrým člověkem, který se nenechá vyprovokovat válkou posedlými idioty k rozpoutání nějakého hrozného konfliktu. Bude-li zachován mír, můžeme za to děkovat právě jemu …

                                                           NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3583 hl.)
 
Spíše Ano (2305 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2136 hl.)
 
Spíše Ne (2469 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2108 hl.)
 
Neumím posoudit (2156 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14757
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!