Dnešní datum: 23. 09. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

SENÁTOR DOUBRAVA TO UŽ NEVYDRŽEL

02. 12. 2019

   V rámci „kolektivní masáže“, kterou úspěšně poskytují naše veřejnoprávní média společně s „opo-politiky“ široké veřejnosti prakticky denně po čtyřiadvacet hodin, probíhala už téměř dva měsíce, nebo ještě déle, intenzivní „léčba veřejnosti“ z chorobné důvěřivosti v státnickou velikost současného prezidenta, který na rozdíl od veřejnosti, je podle renomovaných expertů různých metropolitních kateder osobností, kterou je zapotřebí vložit do rukou rehabilitačních odborníků cechu Hippokratova. No a to už jeden pan senátor, konkrétně pan senátor Jaroslav Doubrava nevydržel a jak jsme slyšeli vybuchl nějak takhle:   „To už je vrchol všeho. Co si ti pochybní rozumbradové vůči prezidentu dovolují. Pan Miloš Zeman je bezesporu nejlepším prezidentem, jakého si můžeme jen přát. Má své jednoznačné názory, které jsou podložené skutečnými argumenty. Není otrokem žádné politické strany, ani EU, ani NATO. Vystupuje jasně proti vlezdozadelské politice některých stran a politiků, kteří nekriticky přijímají cokoliv, co se upeče v císařském paláci v Bruselu. Není naivní ani nepodlézá, pracoval jako prognostik čili jako člověk analyzující data a přemýšlející na základě dat, a radící co je nejrozumnější udělat v dalším období.

   „Nemá hrůzu z Číny, na rozdíl od tzv. sluníčkářů a tzv. politické opozice, a taktně upozorňuje, že Merkelová, ale také francouzští politici i britští jsou v Pekingu velmi často „pečení vaření“. Trapné bylo, že prezident Zeman byl kritizován za návštěvu čínského prezidenta, a ve Velké Británii se Číňanovi klaněli až k zemi, přijala ho královna a byl přijat v parlamentu. Kromě toho, jak víme k nelibosti některých, Miloš Zeman dvakrát po sobě získal prezidentský mandát v přímé volbě prezidenta občany. Čili dvakrát po sobě vyhrál celonárodní anketu v soutěži „nejlepší občan na Hrad“. A jeho nástupce? Nevím, zatím se na to hlásí jenom samí eurohujeři bez mozku a bez páteře, už se třesoucí až se na ten Hrad za pomoci mediálně zmatených občanů dostanou.“ A pan senátor k tomu ještě dodává: „Z těch bych v sídle českých králů nechtěl vidět žádného“.

….........…..

Dovětek NP: Když tak zaznamenáváme zprávy o dalších a dalších zájemcích o „hradní apartmá“, nevíme, co si myslet. Vždyť jeden, jak druhý by se hodili nanejvýš do hradního „Jeleního příkopu“, v němž císař Rudolf II. kdysi choval v klecích lvy. A také do klecí. Ale to by asi těm kandidátům moc nešmakovalo ...


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3360 hl.)
 
Spíše Ano (2140 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1977 hl.)
 
Spíše Ne (2305 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1970 hl.)
 
Neumím posoudit (1976 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13728
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!