Dnešní datum: 24. 02. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:




Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

PROLOMENÍ DEKRETŮ NEDOVOLÍME!

30. 10. 2019

Jiří Jaroš Nickeli, Tábor 26.10.2019

Motto:
Kdo hájí Beneše a dekrety, hájí republiku.
Kdo haní Beneše a omlouvá Sudety, je nepřítel republiky!

     Současné Česko je rozděleno na tři velké tábory Jeden prezidenta Beneše hájí. Druhý Beneše haní, pomlouvá a nepříčetně o něm lže. Třetí tábor je mlčící a ten, žel nevědomě, nahrává pomlouvačům. V republice existují *dva deklaratorní zákony* a jeden i druhý praví totéž. Že TGM a Beneš se zasloužili o stát. Žádný stát světa by nemohl ustanovit takové zákony, které by stejně uznávaly zásluhy prezidenta Osvoboditele, i prezidenta Budovatele, o němž hanobitelé tvrdí, že to byl zrádce!



     Odpůrci prezidenta Beneše nemohou dokázat z dějin nic ze svých lží a pomluv. První lží o Benešovi je monotónní pomluva o jeho údajně *zradě roku 1938*. Prezident Beneš ale nezradil. Zradili jeho tehdejší domácí, a zvláště zahraniční protivníci. Zradu nastartovala již roku 1934 polská vláda, tedy nikoliv polský lid, jak se někdy říká. Odpůrci dodnes zatvrzele mlčí a utajují v dějinách první *pakt polské vlády s Hitlerem o neútočení a spojenectví* na 10 let. Již tehdy si prezident Beneš předvolal vyslance Grzybowského a řekl mu: Rozbíjíte *kolektivní bezpečnost* celé Evropy, opouštíte *ducha Ženevy* a ženete nejen Polsko, ale i nás a Evropu, do konfliktu a záhuby! Velvyslanec se chabě bránil, to že Poláci jen chtěli ukázat svou “nezávislost na politice Francie a Anglie”.

     Beneš marně přemlouval zástupce *Malé dohody* Rumuny a Jugoslávce, ke společnému odporu k Němcům. A tehdejší naši spojenci provedli opak – smlouvali se s Hitlerem! Británie nechala ČSR na holičkách diplomaticky, Francie nakonec i vojensky. Francouzská do nebe volající zrada měla svou odezvu – čs. důstojníci po Mnichově v Račicích ve svém štábu strhali všechna britská a zvláště francouzská vyznamenání. Dnes jediným státníkem, který veřejně připomněl *pakt Beck – Hitler* sjednaný Molotovem a Ribbentropem, je prezident Putin.

     Druhá hlavní pomluva je o *Benešovo lokajství Západu*. Přitom Beneš nebyl jen jakýsi lokaj Západu a sluha plutokratů, jak o něm tvrdil kolaborantský guru všech kolaborantů historický Emanuel Moravec. Svou *politiku kolektivní bezpečnosti* založil i na spolupráci s tehdy proklínaným Ruskem, nejdříve *vojenskou smlouvou z roku 1935* a misí gen. Krejčího u Rudé armády, poté *smlouvou o vojenské spolupráci z roku 1941* a nakonec *smlouvou z r.1943 o vojenské a poválečné spolupráci*. Tragédií, kterou nezavinil Beneš, ale celá vláda, byla u první smlouvy *doložka o nutném souhlasu kolaborantské Francie*. Největší veřejný ideový odpůrce Mnichova, L. Rašín, psal dr. Benešovi do Británie do exilu souhlasný list, kde vysoce ocenil jeho postoj v době krize. Podle Rašína Beneš volil ne jako generál, ale jako státník. Za pár měsíců po zničení tzv. *II. republiky* dějiny daly Benešovi stoprocentně za pravdu. Hitler okupací ČSR roztrhal Mnichov jako cár papíru. Kde byli všichni ti Chamberlainové, Daladierové, Lavalové, Pilsudští, Horthyové a další nepřátelé a zrádci ČSR se svými žvásty o stoletém míru a rušení územních požadavků?

     A co udělal Beneš v exilu?  Šel se snad pohodlně před Hitlerem schovat do USA, jak mu bylo nabídnuto? Ne, zůstal v Británii, šel do boje, nechal se ohrožovat bombami stejně jako britská královská rodina a všichni Britové! TGM již za života řekl o I. odboji: “Bez Beneše bychom republiku neměli!” A to se naplnilo i za II. odboje.

     Kde zůstali generálové, Syrový a Prchala? Jeden šel sloužit protektorátu. Druhý beznadějně prchal z Polska přes Rumunsko do Británie a copak tam dělal? Místo odboje se hanebně spojil se sudeťáky proti Benešově vládě. Ideově zradil ČSR podruhé po válce, když se ideově spojil s F. Peroutkou a proti hlasu celého čs. exilu se jednal se Sudety o jejich návratu, ja uvádí F.D.Raška ve své publikaci “Opuštění bojovníci”, kterou vydala Academia Praha v roce 2009.     

     Bez Beneše by nebylo ani jediné *čs. perutě v RAF*, nebylo by bojů našich letců o Británii, nebylo by I. čs. armádního sboru v SSSR pod velením plukovníka Svobody, nebylo by Buzuluku, ani Sokolova, ani Kyjeva, ani Dukly, ani *osvobozeni Rudou armádou* ve spojení s *čs. armádním sborem*. A nebylo by ani čs. Tobruku ani čs. Dunkirku. A ani SNP. Bez Beneše by nebylo *vyhlášení válečného stavu s Německem a Maďarskem*, které nás vrátilo mezi antifašistickou koalici a na stranu vítězných mocností. Po válce by nebylo *spořádaného odsunu*, za který ČSR dostala nejvyšší ocenění *mezinárodního Červeného kříže*, nebyli by na koni páni Posseltové, Seehoferové, Zeihzelové, ani paní kancléřka Merkelová. Odsunu, který navrhli Britové a schválily velmoci v Postupimi.

     Nikdo se dnes neodvažuje napadat velmoc Británii, ani W.S.Churchilla a A.Edena, praktické tvůrce koncepce odsunu Němců z ČSR, Polska a Jugoslávie. Jen prezident Beneš se stal vítaným hromosvodem zahraničních i domácích lhářů o odsunu. Jen proto, že stál v čele republice, která nebyla velmocí? Jen proto, že byla a je pokládána za slabý článek antifašistické koalice se strany Německa, což dokládají i *neomluvitelné výroky paní spolkové kancléřky Merkelové* o tom, že prý *pro odsun nebyly žádné morální a politické důvody*. Paní kancléřka by se měla vrátit do školských škamen a poučit se o reáliích barbarské okupace ČSR, k níž nepřispěli *národnostně neujasnění nacisté*, ale *říšští, a zvláště sudetští Němci*, jak konstatoval Norimberský soud.  Odpůrci Beneše, Herman, občan kníže a další, by měli mlčet, sypat si popel na hlavy a poučit se z vlastních dějin.

     Co znamená prolamování *dekretů prezidenta Beneše a Národního shromáždění* nám ukazuje v *rozsudek o rodu Salmů* a také *rozsudku o rodu Walderode*, což obojí vynesl hradecký soud. Podle nás, pozůstalých po obětech nacismu, to byly rozsudky víc než kontraverzní. Zatímco v případě Salmů již rozhodl *Ústavní soud* dle dekretů, kauzu Walderode to teprve čeká. A nepřátelé naší republiky připravují další *křižácké tažení* proti jakým se naše země musela bránit ve 14. století. Pokud nevznikne jednotná *fronta odporu*, nepřátelé republiky ji zakopou do druhého protektorátního hnoje stejně hrubě, jako ti kteří nás poučují, že lépe by nám bylo kdyby se naše republika stala spolkovou zemí mocného souseda.

     K tomu ať dnes zazní znovu varovná slova presidenta Beneše ze 14.prosince 1945:

   “Přijde brzo chvíle, kdy tito viníci se budou před sebou samými a před světem očišťovat z toho, co v těchto letech napáchali. A budou tomu sami věřit, až tyto své nové lži budou přednášet. Říkal jsem při jiných příležitostech, že máme všecko zaznamenat a povědět to, co jste zažili ve svých věznicích a koncentračních táborech. Ne snad jen proto, abyste nám všem řekli o svém trápení, ale proto, abyste se mohli znovu bránit, až oni začnou s tou svou “očišťovací kampaní”… Že začnou, o tom buďte přesvědčeni. A konečně přijdou opět, aby od očištění přešli k útoku. Bude to nová reakce, která opět spojí útok na pokrok sociální s útokem na naši svobodu národní a lidskou.” (konec citátu).

   A v posledním desetiletí se ta prognostická slova prezidenta Budovatele bohužel naplňují …

Jiří Jaroš Nickeli

Zdroj: Portál ASN – text zkrácen, při věcném zachování obsahu.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3135 hl.)
 
Spíše Ano (1981 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1831 hl.)
 
Spíše Ne (2140 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1832 hl.)
 
Neumím posoudit (1845 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12764
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!