Dnešní datum: 24. 02. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

PŘEDSUDEČNÁ NENÁVIST V PRAXI

04. 10. 2019

   Předsudečná nenávist, nový nástroj Hamáčkova „ministerstva pro potlačování nežádoucích myšlenek ve veřejnosti“ již nadzvedl ze židlí mnohého občana z řad vyznavačů u nás pořád ještě neexistující skutečné demokracie. Jak by ne, vždyť veškerá veřejná vysvětlení daného pojmu, která proběhla v médiích, byla stejně mnohoznačná jako bývaly za starověku předpovědi kněžky Apollonova athénského chrámu Pýthie Řekům. Každý si v tom mohl vybrat co se mu právě hodilo do krámu. Tehdy i dnes.   Pana Oldřicha Lukáše zez Plzně to dokonce pozvedlo natolik, že usedl ke stolu a sepsal k danému problému rozsáhlou a do podrobností rozpracovanou „pokornou supliku“ kterou po internetové síti zaslal paní ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Pro rozsáhlost jeho materiálu jsme z něj vybrali nejpodstatnější dílčí části a ty vám nyní ve zkratce předkládáme. Pan Lukáš uvedl, že:

žádá o pomoc ve věci výkladu zcela nového pojmu „předsudečná nenávist“, případně s ní souvisejících podpojmů jako je nálepkování a politická korektnost. Neboť ony pojmy stále drastičtěji zasahují do životů statisíců občanů ČR, aniž by tito věděli, co přesně z hlediska zákona tyto novodobé právní kategorie znamenají, s tím, že žonglování s termínem předsudečná nenávist se tím dostává nebezpečně blízko k hranici, za kterou se spouští plíživá fašizace společnosti. A stále zřetelněji se projevuje nejen v médiích, ale i ve školství a bohužel též v části justice.

 

jistá skupina „nadlidí“ si nepokrytě uzurpuje právo zcela beztrestně rozpoutávat nenávist, pomlouvat, urážet, šikanovat a dehonestovat kohokoli, kdo má jiné názory než oni sami. A neštítí se takto útočit ani na prezidenta a premiéra ČR. Tito, sami sebou „vyvolení“, zneužívají svého vlivu, aby mediálně, ekonomicky a dokonce i právně ničili život čestným a nevinným lidem chránícím svou vlast, které bytostně nenávidí stejně jako vlast samotnou.

 

neuznávají výsledky demokratických procesů, ba ani voleb, nejsou-li zvoleni oni sami. Neštítí se veřejně a za vydatné podpory protičeské ČT rozpoutávat nenávist v celorepublikovém měřítku, lhát a překrucovat majdanizační procesy za účelem mocenského převratu. Nejsou-li toto symptomy fašizace společnosti, pak uvítám poučení o tom, proč tomu tak není.

 

nejsem totiž, a ani nechci být politikem, ale jsem a rád bych zůstal člověkem. Přesněji řečeno občanem loajálním k vůli národa, tedy k zákonům své země, ke své vlasti, tradiční rodině a klasickým hodnotám. Věřím, že korektnost lidská by vždy měla stát nad politickou, stejně jako etika nad zákonem, nad jeho výkladem a použitím. Jinak hrozí, že zavládne korektnost nelidská, zvůle samozvané elity, která se cítí býti božstvem, aniž by tušila, že není ničím větším než morálním odpadem společnosti. Bez Vašeho laskavého výkladu opravdu netuším, co si pod uvedenými pojmy vlastně představit a jakými argumenty se nenávistným útokům těch, kteří soustavně kradou a křičí chyťte zloděje, mám bránit. Zkrátka nechápu to. Ale nejspíš je tomu tak jen proto, že nemám potřebné právní vzdělání, nebo že IQ 130 prostě na jeho pochopení nestačí. Proto se na Vás, vážená paní ministryně, obracím se žádostí o výklad uvedených pojmů a vymezení hranice mezi jejich používáním, zneužíváním a trestáním.

 

a musím se ptát co je to předsudek a co je to nenávist? Je předsudečná nenávist produktem předsudků? Je předsudek nesprávným vnitřním postojem, který člověk získal díky falešným informacím, nesprávnou výchovou anebo vlastní zkušeností? A co je správné a co falešné? Kdo má mandát to určovat a na základě čeho? Myslím, že euro-ideologie je příliš zrádnou oblastí, než aby se od ní výklad těchto pojmů mohl odvíjet. Bohužel, pro školství a masmédia, nemluvě o jisté skupině zhrzených umělců se stává jediným „argumentem.

 

je také moudrost a zkušenost předsudkem? A co úcta k vlasti, tradiční rodině a hodnotám prověřeným generacemi našich předků? Je varování před ničiteli těchto civilizačních pilířů předsudečnou nenávistí? Jaký vliv má na posuzování předsudečné nenávisti forma šíření inkriminovaných informací? Nemá se náhodou předsudečná nenávist stát bičem v rukou těch, kteří vyvolávají krystalickou nenávist k vlasti, tradičním hodnotám, odkazu našich předků, k pravdě a zejména ke všem, kdož mají „nesprávný“ názor? Doufám, že nikoliv, jinak by se předsudečná nenávist stala i cynickým nástrojem nespravedlnosti.“

…................

Dovětek NP:

   Po přečtení textu pan Lukáše jsme zvažovali, jakým grafickým symbolem by se dík předsudečné nenávisti měla spravedlnost nyní představovat. Postava bohyně, třímající v jedné ruce meč a v druhé váhy, se nám k tomu nějak nezdá. Spíše by to mohla být subtilní postava jakési Pirátky s anarchistickou kápí přes tvář, sedící podobně jako starověká Pýthie na trojnožce a inhalující nějaké „plynné inspirační směsi“, v ruce přitom třímajíc katovskou oprátku. To by více odpovídalo realitě nežli ta klasika ...


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3135 hl.)
 
Spíše Ano (1981 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1831 hl.)
 
Spíše Ne (2140 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1832 hl.)
 
Neumím posoudit (1845 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12764
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!