Dnešní datum: 24. 08. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

POLITICKÁ DŘEVOMORKA ÚTOČÍ

29. 11. 2018

   Dřevomorka odjakživa vyvolávala zlé sny muzejním restaurátorům historického mobiliáře, ale že se začne zažírat i do oblasti politické, je pro nás novinkou. Ale mnohé naznačuje, že i politická oblast je již jistým „specifickým druhem dřevomorky“ také skrytě infikována. Hned jakmile se do vlády prospěchářsky a promyšleně nastěhovali “experti” sociální demokracie, začaly se vyskytovat pochybnosti o jejich upřímné snaze státotvorně přispět k uklidnění rozhárané situace při „sestavování/nesestavování“ řádné vlády vedené vrcholným představitelem “Hnutí ANO”. Rozvážná přesvědčování předsedy ČSSD Jana Hamáčka o tom, jak jeho strana chce především svou účastí ve vládě přispět k uklidnění situace v zájmu naší země, ale zároveň na to navazující jeho prohlášení o tom, že ČSSD chce ve vládě především prosazovat “svůj program”, to v sobě skrývalo první závažné pochybnosti o čistotě úmyslů této rozkolísané a k pádu v zapomenutí spějící straně. A polistopadový lid burcující slogan “je to tady” už zas můžeme bez váhání použít znovu. Ministři, kteří jsou podle předsedy ČSSD a místopředsedy vlády Jana Hamáčka s vládou tak plně solidární, si už začínají mediálně vyskakovat a vymezovat se „de facto“ nenápadně proti vládě výroky, které jen těžko lze pokládat za reálné výstupy ze schváleného vládního programu.

   Sociálně demokratický ministr zahraničních věcí nevyčkal konkrétnějších informací k situaci, která se vyvinula při Krymu u Kerčského průlivu mezi Černým a Azovským mořem, při jakési vzájemné kolizi mezi loděmi Ukrajiny a loděmi Ruské federace, a jen na základě mediálních zpráv vyrukoval s prohlášením, že Česká republika, pokud Ukrajina vyhlásí nějaké “sankce proti Ruské federaci”, se k těmto sankcím připojí. A my máme oprávněné pochybnosti o tom, že pan ministr při svém vystoupení v médiích reprodukoval v souladu s vládním programem názor celé vlády. Zkrátka si myslíme, že to jen „nějaký oslík zahýkal“. 

   A potom se po dvou dnech ozvala dosti nekonformně paní ministryně práce a sociálních věcí, jenž je také ve vládě údem ČSSD. Které se natolik nelíbí to, že ve vládě jí neprošlo navýšení existenčního a životního minima v příštím roce, že s tím hned spěchá do českého rozhlasu před mikrofon. Zkrátka zas nám tu pro změnu „zakejhal jakýsi svatováclavský opeřenec“.

   A opozice v obou případech “expertům ČSSD” s nadšením v médiích přednesem řady “politologických moudrostí” zatleskala. Tak se nám zdá, že to naše podezření na průnik jakési “politické dřevomorky” do naší politické scény je oprávněné. A tušíme odkud vítr vane i kdo nám sem tu politickou dřevomorku naočkoval. Ale to nám ukáže určitě blízká budoucnost. Jen si myslíme, že pro budoucí “politické restaurátory” bude likvidace tohoto nového druhu dřevomorky asi hodně svízelná ….... !

                                                                       NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2835 hl.)
 
Spíše Ano (1720 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1612 hl.)
 
Spíše Ne (1950 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1717 hl.)
 
Neumím posoudit (1781 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11615
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!