Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

POHLEDNICE J. DRAHOŠE

17. 01. 2018

   Jiří Drahoš, prezidentský kandidát, který je uměle podporován různými médii, nemá zrovna čistou minulost. Zde jsou nová fakta: Pokud si člověk dá tu práci, tak objeví dosud utajovaná fakta o Drahošově minulosti. Věděli jste například, že J. Drahoš byl ještě donedávna úřadujícím předsedou české asociace Římského klubu? A co je to vlastně ten Římský klub? Zkráceně řečeno, je to podezřelé „zednářské společenství“.   Podívejme se na dnešní Německo, konkrétně na kancléřku Merkelovou, která patří k zednářským iluminátům. Kdyby Merkelová neměla úzké styky se zednářským hnutím, nikdy by se nedostala na tak významný státnický post. Elitní zednářský spolek Bilderberg řídí svět. O tom není pochyb. Kdo je s tímto spolkem zadobře, bývá velice dobře odměněn. O tom by mohli dobře vyprávět pánové Karel Schwarzenberg, politolog Jiří Pehe, Karel Kovanda a Michael Žantovský.....

   Pro mnoho lidí je J. Drahoš vhodný kandidát na prezidenta. Je to akademik, prý slušný člověk atd. Ale podívejme se na to, kdo J. Drahoše podporuje. Vždyť většinu peněz na kampaň dostal ze zahraničí. To znamená, že když J. Drahoš vyhraje volby, bude zavázán "někomu" ze zahraničí. De facto to znamená poslouchat příkazy ze zahraničí. Z toho zahraničí, kde se ve velkém přijímají islámští migranti, potencionální teroristé, kde pojem demokracie je jen prázdným slovem, a kde jedinec nemá skoro žádnou svobodu. Až sem to dotáhla západní Evropa, bohužel. Dokonce jsem někde zaznamenal, že J. Drahoš prý dostal finanční dar i od lidí, kteří jsou svázání s Mosteckou uhelnou.

   Napadlo někoho, proč Drahoš dostává milionové dary? A to i od méně známých osobností? Proto, že pokud by byl J. Drahoš zvolen, bude jim zavázán. Sponzoři budou diktovat, pan Drahoš bude poslouchat. A jen tak mimochodem, TOP 09 s Kalouskem, nejvíce podporují J. Drahoše. Je de facto jejich koněm. Bílým koněm TOP 09 a také některých lidí, kteří nemají zrovna čistou minulost. Vypadá to tak, že s největší pravděpodobností je pan Drahoš snadno vydíratelný. A že v případě zvolení bude muset být velice poslušný....

   Je to nedávno, co jsem si se zájmem přečetl menší článek od člověka, který prý osobně zná J. Drahoše. Podle tohoto autora – jméno si nepamatuji a ani bych ho neřekl – byl J. Drahoš krysa již dávno. Údajně svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují o tom takováto svědectví: "Buď budu uvedený jako spoluautor, nebo nebude žádný patent." Dále prý mají lidé z tvrdého jádra Charty 77 k dispozici nejen kopii jeho skartovaného svazku StB, ale i další materiály ohledně jeho sexuální úchylky a ututlaných případů, a také důkazy zahlazení jeho krádeží výměnou za nadstandardní výkony při spolupráci s StB a vydírání kolegů ohledně spoluautorství na patentech.

   Položme si otázku, zdali ČR potřebuje prezidenta, který by byl v prvé řadě asi snadno vydíratelný. A to jak různými tuzemskými skupinami, tak i zahraničními. Potřebuje naše republika prezidenta, který má vazby na zednáře? Potřebujeme za prezidenta mít toho, kdo se vyjádřil v tom smyslu, že by přistoupil na povinné kvóty ohledně "uprchlíků"? Ne, v žádném případě. Česká republika potřebuje prezidenta, který se nenechá vydírat a je v prvém případě vlasteneckého cítění!

Petr Cvalín


Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!