Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

NAKAŽENI VZTEKLINOU

11. 02. 2018

     Jako hyeny nakažené vzteklinou zachovali se někteří novináři po skončení oficiální oslavy vítězství Miloše Zemana v druhém kole přímé volby prezidenta v salonku TOP hotelu po skončení tiskové konference. Jeden z novinářů, který se nějak dostal z míst vyhrazených pro novináře do salonku, tam zkolaboval a když se mu snažili přítomní členové prezidentova volebního štábu poskytnout pomoc, vtrhli tam ostatní přítomní novináři a doslova zběsile začali scénku fotografovat a natáčet.      Když na ně jeden člen volebního štábu volal, aby zavolali záchranku, nikdo z nich na to nereagoval a pokračovali ve své “investigativní práci”. A když se je snažil další člen štábu Karel Slezák (70 let), mimochodem také řádně akreditovaný novinář, v jejich “běsnění” zastavit, dostal se do konfliktu s mnohem mladším útočným kolegou. A došlo ke střetu, který Karlu Slezákovi přinesl hrůzné následky. Když pak přijeli záchranáři, které někdo ze štábu zavolal, novinářští zběsilci jim překáželi v práci a museli být silově ze salonku vytlačeni.

     Všeho se druhý den chytila veškerá hlavní media a pořádně to rozmázla. Samozřejmě všechna za viníka všeho označovala jednoznačně Karla Slezáka, tedy toho, který se snažil zastavit onu “novinářskou zběsilost”. Karel Slezák byl navíc po pouhých třech dnech po incidentu okamžitě vyloučen ze Syndikátu novinářů ČR, aniž by se mohl proti tomu rozhodnutí hájit. A nespravedlivě obviňovaný Karel Slezák, člověk který se snažil chránit kolegu, to neunesl a podlehl srdečnímu záchvatu.

     Lidský život pana Karla Slezáka je příliš velkou daní za nezvladatelnou touhu některých lidských zrůd po senzacích. Hrůzná morálka “vzteklinou nakažených individuí”, která prorůstá jak zhoubná sněť mediální sféru, již čím dál tím víc proniká i do některých tzv. “demokratických”, nebo “anarchisticky bukanýrských” stran, je varovným symptomem! Přinese to v budoucnosti další ztracené životy ……. ?

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 44 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!