Dnešní datum: 17. 02. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

MIGRAČNÍ DESTRUKCE EVROPY

16. 07. 2018

   V době kdy začínal migrační zátah afrických utečenců na evropský kontinent, přihlíželi tomu západoevropští budovatelé sjednocované Evropy téměř s netajeným nadšením. V přílivu afričanů z počátku viděli levné vyřešení evropského nedostatku  manuálních pracovníků, a později k tomu přidali doslova zhovadilou myšlenku, podle níž přímísení “africké krve” zdárně “omladí evropskou krev” a zastaví v Evropě hrozivý pokles porodnosti. Něco vskutku tak zhovadilého mohly opravdu vymyslet jen chorobné mozky.   A korunu tomu všemu nasadilo pár zvrhle lidumilných politických tajtrdlíků, v čele s “měkosrdcatou Angelou”, otevírajících “evropskou náruč” těm davům údajně válkou ohrožených a chudobou postižených afričanů; i když od samého počátku bylo podle struktury a věkového rozložení přicházejících jasné, že nyní jde “ekonomické migranty”, přicházející do Evropy jen za “bezpracnými dávkami sociální výpomoci”. Ale že to vede jen k nabourání stanovených evropských pořádků a k nárůstu přímo zvrhlé zločinnosti, to už ty “evropské velikány” zajímalo pramálo. A co vlastně celou tu “migrační povodeň” vyvolalo a kdo to nastartoval? Byly to především bývalé “západoevropské koloniální mocnosti”, které se nikdy nesmířily se ztrátou afrických kolonií ze kterých jim po dlouhá desetiletí plynuly gigantické  bezpracné zisky.

   Proto také, když Libyi nečekaně ovládl Muammar Kaddáfí, “kolonizátorští kořistníci” začali bít na poplach. V Libyi samé Kaddáfí začal prosazoval ekonomickou demokracii a využíval znárodněného ropného bohatství na financování progresivních programů sociální péče pro všechny Libyjce. A když Kaddáfí začal navíc usilovat o sjednocení afrických zemí s cílem vytvoření “svazu afrických států”, který by mohl kontinentálně zastavit další drancování zemí zahraničními podnikavci, USA i západní Evropa to už nedokázali “spolknout”. Prohlásili Kaddáfího za teroristického diktátora, pomocí nastrčených povstaleckých skupin vyprovokovali pád vládní administrativy a nakonec Kaddáfího obžalovali před Mezinárodním trestním soudem v Haagu ze “zločinů proti lidskosti”. V říjnu 2011 pak byl Kaddáfí skupinou povstalců  zadržen, lynčován a poté zastřelen. V Libyi zavládlo bezvládí, do země pronikly teroristické skupiny ze zemí sousedních, na což Evropa zareagovala vysláním “pořádkových sil” NATO, které zemi rychle zbavily i posledních pozůstatků Kaddáfího sociálních reforem.

   A proč se v souvislosti s probíhající migrací vůbec o Kaddáfím zmiňujeme ? Protože libyjský vůdce Kaddáfí už dávno předtím varovně přesvědčoval lídry evropských zemí, že pokud v Africe nezastaví působení teroristické vlny “Arabské jaro”, a nepřestanou tuto vlnu podporovat, že se Evropa dočká invaze radikálních islamistů, na niž starý kontinent šeredně doplatí. A to se také stalo. A nemuselo stát ! Kdyby západní Evropa s USA  neznemožnily vznik “Svazu afrických států”, o který Kaddáfí usiloval, mohlo toto uskupení ku prospěchu Evropy eliminovat a zablokovat nežádoucí migraci afričanů na evropský kontinent. Ovšem kořistnické zájmy určitých amerických i evropských kruhů neměly o “klid v Africe” zájem. Měly prvořadý zájem na tom aby se jim otevřely cesty k dalšímu drancování místních surovinových zdrojů a nepotřebovaly nějakého Kaddáfího, který by im v tom ve jménu svého lidu bránil. A nějaké evropské problémy s migrací jim byly stejně lhostejné.

   Ale pořád jsme se ještě nedostali k odpovědi na otázku, co vlastně ty “migrační vlny” afričanů do Evropy vyvolalo a komu se  “hodí do krámu”. Novodobý kořistnický systém západu má vskutku zvláštní styl. Pokud se zaměří na nějaký výnosný zdroj tak buď uplatí příslušného vládce země v níž se zdroj nalézá, nebo v dané zemi vyvolá převrat, když místní vládce je přehnaně zásadový, jako byl třeba Kaddáfí.  A mají cestu k bohatství země otevřenu. Inu to je ten pořád ještě některými “přiblblíky” nedoceňovaný “zlatý kapitalismus” Nového světa ……. !

   A že našemu evropskému světu už hrozí postupná destrukce a likvidace nějakých národů ? Na tom přece nové “euro-světové elitě” nezáleží. Na zeměkouli je pořád ještě dost zajímavých enkláv do kterých se  mohou “Tvůrci Nového světa” spolu se svými rodinami uchýlit. A nás ostatní ať třeba vezme čert ……. !

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2728 hl.)
 
Spíše Ano (1650 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1550 hl.)
 
Spíše Ne (1879 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1666 hl.)
 
Neumím posoudit (1730 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11203
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!