Dnešní datum: 25. 06. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Malá poznámka k činnosti mainstreamových médií a Centra proti terorismu a hybridním hrozbám

01. 08. 2017

Z blogu Karla Babicy 27. 7. 2017   

   S velkou slávou k 1.1.2017 vzniklo u nás centrum, které nás mělo cituji: “ bude upozorňovat na závažné dezinformace”. Tak se na ta “fake news” i práci centra blíže podívejme:

   Patrně vám neušlo, že 14.7. zaútočil v Hurghadě na pláži muž, ostatně o tom informoval rovněž iDnes.  V té zprávě se mimo jiné uvedlo: Mezi zraněnými je jedna Češka.. a dále, že ..Šestatřicetiletou ženu s lehce poraněnou nohou ošetřili v místní nemocnici. Totéž potvrdilo i MZV ČR: 1/2 Aktuální info k 19.00 k incidentu v Hurghadě: potvrzeno egyptskými úřady – jedna Češka (36 let) utrpěla lehké zranění na noze…V průběhu času jsme se dozvěděli, že zraněná se jmenuje Lenka a další podrobnosti. Co jsme se však také dozvěděli 15.7. bylo že: Česká velvyslankyně v Egyptě Veronika Kuchyňová Šmigolová v sobotu potvrdila, že zraněná Češka neutrpěla vážná zranění. Převážet ji chtějí kvůli tomu, že kromě rány na noze má ještě řeznou ránu na zádech – iDnes. Přeskočím další peripetie, jako že pacientce se přitížilo a její stav je vážný.    Co však nepřeskočím, je zpráva iDnes z 27.7. “Útočník Lenku zasáhl do hrudi i do krku, a když se otočila, aby se chránila, bodl ji do zad. „Utrpěla asi šest bodných a řezných ran v horní polovině těla, na hrudi, krku a zádech,“ jak popsal Aleš, bratr (dnes již asi mohu bohužel napsat zavražděné). Tak nám tady zjevně někdo šíří dezinformace a fake news! Nebo že by to celé bylo jinak? Že by nám objektivní mainstreamová média neuměla pracovat s ověřováním zdrojů a informacemi z nich? Že by se Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám přehlédlo v té záplavě zpráv? Nebo si jen novináři šetřili fakta, aby celý příběh mohli patřičně vygradovat?

   Nevím. Ale ze všeho (překrucování reality, objektivity médií, způsobu práce MZV ČR – snad aby nevyplašili další klienty cestovek) je mi blivno. V podstatě nenacházím slušných slov pro to, čeho jsem v přímém přenosu svědkem. Přál bych si, aby skončil takový demokratický režim i s celou naší báječnou vládou. A ze slušnějších věcí mne napadá jen hláška Grace z filmu Avatar: Vidíš to! Vidíš? Močí nám všem na hlavy a ani se to nesnaží vydávat za déšť! A já se ptám: Jak dlouho ještě? Bude to jen do letošních voleb?

---------------------------------------------

Dovětek NÁRODNÍ PROSPERITY :

   A my se ptáme, proč nebyl těmi, kteří mohou rozhodovat, okamžitě po útoku vyslán alespoň  jeden jediný český lékař a zejména i psycholog, na akutní pomoc občance - oběti vraha.


Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2596 hl.)
 
Spíše Ano (1547 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1461 hl.)
 
Spíše Ne (1770 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1564 hl.)
 
Neumím posoudit (1633 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10571
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!