Dnešní datum: 02. 07. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

LYNČ NA OTEVŘENÉ SCÉNĚ

03. 06. 2019

   Letos se odehrává nejen v našem hlavním městě, ale i v mnoha dalších městech a městečkách po celé republice. A kupodivu pod stejným heslem ! Jak by ne. Vždyť, jak se ukázalo, je prostřednictvím dnes tak moderních “společenských sítí Internetu” prakticky profesionálně organizován, místně i časově, s uvedením “lotra”, který má být virtuálně popraven, i zabezpečován transparenty, zvukovou technikou a dopravními prostředky na svoz demonstrantů, aktivistickým spolkem “Milion Chvilek”, pod heslem “Milion chvilek pro demokracii”. Spolek má sice jen kolem deseti členů, ale zato i víc než stovku dobrovolníků [údaj z www. stránky spolku], kterým prý moc záleží především na demokracii, zejména pak, jak se ukazuje na té, kterou dnes propaguje naše parlamentní opozice. V čele spolku stojí tři zakladatelé, pobývající na tomto světě zhruba čtvrtstoletí. Prostředky pro činnost vybírají mezi příznivci spolkoví “signatáři” a větší část přichází na konto spolku od blíže nejmenovaných sponzorů.   Hlavní jejich činnost spočívá v organizování veřejných demonstrací s cíleným politickým obsahem. A podle toho také vypadá jmenovitý výběr konkrétních “nepřátel demokracie”, odsouzených k veřejnému virtuálnímu lynči. Prvním takovým adeptem lynče byl současný náš předseda vlády, když ještě byl jen ministrem financí, a nyní se před ten “soud lidu”, jak lze také ten lynč nazvat, dostala nová paní ministryně spravedlnosti M. Benešová. A vzhledem k tomu, že “lid usoudil”, že ta je “koněm” pana premiéra i pana prezidenta, na demonstraci shromážděné davy hromadně připomenuly, že vedle paní Benešové má ”viset” také pan Babiš, asi aby mu nebylo líto a uvědomil si, že na něho ten lid nezapomíná. A opomenut nebyl jmenovitě i náš pan prezident.

   Ve filmové frašce “Rozmarné léto” dnes již, ke škodě naší filmové kultury zesnulý, pan Hrušínský říká: “..tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným ..” Dovolte abychom tento výrok k výše uvedenému probíhajícímu veřejnému lynči parafrázovali slovy: “Tento způsob obrany demokracie zdá se nám také poněkud nešťastným,” neboť nemá se skutečnou demokracií nic společného …

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3247 hl.)
 
Spíše Ano (2078 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1918 hl.)
 
Spíše Ne (2236 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1909 hl.)
 
Neumím posoudit (1907 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13295
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!