Dnešní datum: 27. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

LIDÉ BDĚTE, NEBLBNĚTE

12. 12. 2018

   K parafrázi známého “fučíkovského hesla” v titulku nás vyprovokovala mediální přestřelka mezi prezidentem a ředitelem “Bezpečnostní informační služby” (BIS), která se strhla poté co tato utajovaná služba v médiích zveřejnila část své roční zprávy, samozřejmě jen tu “veřejně přístupnou”. Pan prezident, v reakci na tuto zprávu, namísto toho aby našim civilním rozvědčíkům [neboť máme přece ještě lovce špiónů i v rámci armády] uznale v médiích poklepal na ramena za to jak se činí při odhalování nějakých ruských či čínských “James Bondů”, nad nimi pohrdavě nadzvedl obočí a přidal pár drsných slov. Což okamžitě vytočilo ředitele BIS natolik, že si musel “vypustit páru” důrazným mediálním prohlášením o tom jak si jeho služba i on sám zaslouží uznání nejen prezidenta, ale i celé veřejnosti, neboť přece už letos rozkryla nemalou špiónskou konspirační skupinu. A důrazně ujišťoval veřejnost, že se ale nemusí po této stránce ničeho obávat, neboť BIS bdí!                                                  Jenomže ona ta šarvátka v nejvyšších patrech politiky tím neskončila a přestěhovala se do pater o stupínek nižších, kde zpráva BIS také vybudila  u pánů poslanců a senátorů neskrytou touhu rovněž se vyslovit k problémům, které nám mohou způsobit špioni skrývající se mezi diplomatickým personálem některých ambasád, zejména v té ruské a čínské [před kterými nás přece důrazně varují i strážci naší demokracie z Bruselu], což také mnozí z nich, příslušní k protivládní opozici [vyhraněně protiruští a protičínští], ve spolupráci se stejně orientovanými novináři patřičně využili k tomu, aby ve veřejnosti vyvolali představy, že za každým druhým rohem číhá nějaký ten ruský či čínský špion, připravený narušit naši demokracii. Což jim samozřejmě, v rámci naší rozkolísané společnosti [v níž pro mnohé naše občany jsou slova vyřčená v našich veřejnoprávních médiích svatými pravdami], vyvolalo požadovaný pocit nejistoty natolik, že to překrylo i dosavadní strach před “nežádoucím africkými migranty”. Rusko a Čína jsou přece mnohem větší hrozbou než nějaké tlupy migrantů odněkud z Konga či Ghany. Vždyť ty uvedené dvě mocnosti zjevně touží [podle zaručeně seriózních informací z Bruselu] po vytržení naší země ze svazku se “Západem” a po obnovení ztracené komunistické totality.

   Ale je tomu vskutku tak? Máme se bát především toho tolik “Západem nenáviděného Putinova východu a nebezpečí šikmookých”? Vždyť víc potíží nám už dost dlouho přináší existující “poručnictví EU”, které nám “salámovou metodou” přičinlivě okrajuje suverenitu naší země, a nařizuje co smíme a co nesmíme. Není tedy už ta naše zpochybnitelná orientace na “Západ” tím naším skutečně reálným ohrožením, kterého bychom se měli bát především?

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2787 hl.)
 
Spíše Ano (1685 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1579 hl.)
 
Spíše Ne (1918 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1696 hl.)
 
Neumím posoudit (1768 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11433
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!