Dnešní datum: 02. 07. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

JSME CHEMICKOU LABORATOŘÍ USA ?

24. 05. 2019

   Musíme konstatovat, že každým dnem se sucha zvětšují na většině území ČR vhodném k pěstování zemědělských plodin. Ale horské oblasti nedostatkem deště tak postižené zatím ještě nejsou. Média a politici nás přesvědčují, že to je důsledek globálního oteplování a zvětšujícího se množství CO2. Toho CO2, který je, jak známe ze školních lavic, základním činitelem při fotosyntéze rostlin, při níž se mimo jiné vytváří kyslík. Globálním oteplováním nás začal strašit viceprezident USA Al Gore a hezky si na tom vybudoval výhodný kšeft. Dnes, ze strachu globálního oteplování a CO2, jsou obchodovány emisní povolenky a vymýšlí se nesmysly, které ve svém důsledku odvádí mysl občanů od důležitějších věcí, které politici zatajují. A vše jako vždy zaplatí běžní lidé po celém světě v částkách mnohonásobně převyšující státní rozpočet ČR.   Fanatičtí zastánci globálního oteplování šermují kolem sebe jako obuškem tajícími ledovci a jsou schopni napadnout každého, kdo s nimi nesouhlasí. V lidech se snaží vyvolat pocit, že globální oteplování může vyřešit jenom “Globální vláda”. Nyní se ale prokázalo, že jak někde ledovce tají, tak jinde naopak narůstají. Dešťové vody v oblacích je přibližně stejně, jenom někde prší a jinde nikoliv. Má na to vliv člověk?

   Bývalý ředitel CIA John Brennan se dne 29 června 2016 zúčastnil bezpečnostní konference amerického “think-tanku” a v závěru svého projevu překvapeným účastníkům konference přiznal existenci programu “Stratospheric Aerosol Injection” (SAI), tedy programu na injektáž chemických a částicových aerosolů do stratosféry. Z technologického hlediska se jedná o aerosolové směsi oxidů stříbra, lithia, kadmia, rtuti a dalších látek. ´Tyto látky jsou rozprašovány z letadel stejně tak, jako se z nich kdysi ve Vietnamu rozprašovaly chemické a biologické zbraně. A podle přírodních zákonů platí, že vše, co je nahoře musí dříve nebo později spadnout dolů. Spolu s tím pak souvisí i některé změny, které zasahují civilizaci. Bývalý ředitel CIA přitom také připustil, že “SAI” bude mít vedlejší efekty na některé země, které budou proti tomu protestovat. Pokud si dáme do souvislosti ta slova bývalého ředitele CIA v roce 2016 s dnešní situací v České republice, s děsivými a nekončícími suchy, tak nám najednou začne všechno do sebe zapadat a najednou to dává smysl.

   Jednoznačně platí, že kdo ovládne počasí, ten ovládne svět. Toho jsou si vědomy světové mocnosti a již od 60-tých let minulého století se velice proto snažily proniknout do tajů ovlivňování počasí. V roce 1985, při Olympijských hrách v Moskvě, dokázali Sověti chemicky zajistit nad Moskvou (2500 km2 ) slunečné počasí ačkoli jinde nad Sovětským svazem pršelo. Čína nad Himalájemi, které jsou pro ni zásobárnou pitné vody, letecky chemickými látkami zajišťuje spad dešťových srážek nad jejich územím. A USA? Irán obvinil USA ze zadržování dešťových mraků směřujících nad Irán. Zdá se to nemožné? Nikdo neví, jak američtí geoinženýři postoupili ve výzkumu využití chemtrails k ovlivnění počasí.

   Již za vlády B. Sobotky povolila vláda ČR americké armádě neomezený a nekontrolovatelný přelet vojenských letadel nad naším územím. Tuto nehoráznost podobnou právu přeletů sovětským letadlům po roce 1968, v době, kterou jsme nazývali okupací, vloni potvrdila i Babišova vláda. V rozhovoru s pamětníky, ke kterým se také hlásím, je zřejmé, že se problémy s nedostatkem deště objevily současně s nepřiměřeně velkými aerosolovými stopami za některými letadly. Tyto stopy nejsou zaviněny jiným anebo nekvalitním palivem, jak se mnohdy tvrdí. Palivo je předepsané a jeho záměna by ohrozila bezpečnost letu.

   Dnes, i když tmavé dešťové mraky tahají "břicho" po zemi a barometr zuřivě předpovídá déšť stejně jako příroda, umíme předem určit, že jak se objeví přelety "záhadných letadel" s dlouho nerozpustitelnými nepřiměřeně velkými aerosolovými stopami, pršet nebude. Že maximálně spadne pár kapek, které nespláchnou ani prach na ulici. A když nebude pršet, tak nebude úroda. Budeme si kupovat za úročené půjčky od zahraničních bank geneticky upravované obilí a jiné plodiny od USA a možná i pitnou vodu? Musíme se toho dočkat ……. ?

                                                                       NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3247 hl.)
 
Spíše Ano (2078 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1918 hl.)
 
Spíše Ne (2236 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1909 hl.)
 
Neumím posoudit (1907 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13295
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!