Dnešní datum: 24. 08. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

JAK PORAZIT RUSKO

29. 11. 2018

   „Ale proč?“ ptá se jeden z našich čtenářů v dopise který doputoval do naší schránky. A dodává: „Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění Ruské hrozby, začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.“    Co se vlastně v tom našem světě děje? Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta proniká do škol, a slova „zadržet Rusko“ jsou každodenním základem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu. Plány západních mocností jsou stále stejné. Ponechat pouze 15 milionů Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherová za tento projev sklidila velké ovace a uznání.

   A plán pokračuje. Surovinové zdroje Ruska musí být rozděleny. Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina. Putin je démon a musí být nejlépe zavražděn jako Sadám Husajn a M. Kaddáfi. Ale Rusko není Libye, a Putin je Rus a Slovan. A na čem staví? Na slušné armádě, velkém území, vlastních surovinových zdrojích, a místo tlup žoldáků má národ vlastenců. Celá slavná Evropa a její hodnoty je jen partou korporátních magnátů, ne válečníků! Ta má jít do války s Ruskem?

   Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy. Nejsou schopny jednat o ničem jiném než o vlastním prospěchu. Smlouvy, které kdy v minulosti podepsaly, vždy zradily. Tento spolek evropských elitářů, žijících v jiné realitě, má svého vůdce ze zámoří – světového četníka pro kterého neplatí žádná pravidla, určuje si je sám a stejně tak určí i nepřítele. Nic jiného, než prachsprosté napadání cizích států a zabírání jejich životních zdrojů, se neděje. Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit.

   O žádná lidská práva a demokracii nejde! Jen zájmy, moc a ovládnutí zdrojů surovin a jejich distribuci. Tito největší světoví zločinci přitom zneužívají slovo „humanita“. Veškeré novodobé vraždění mají na svědomí USA, Francie, Anglie a Itálie, historické koloniální státy. 

I dnes vedou války o základní zdroje. A živelně touží po těch ruských! Jsou přesvědčeni, že lidská práva jsou v Rusku a v Číně znásilňována, a že je proto nutno tyto státy potrestat. 

   Toho všeho jsou si Rusové vědomi. Vědí, oč jde, nechtějí přijmout korporátní model vlastnictví životních zdrojů. A znají pokrytectví západní humanity. Rusko potřebuje mír a vydrží mnoho urážek, a pečlivě si hlídá vnitřní stabilitu. Jak tedy porazit Rusko? Sankce vydrží, armáda je připravena. Zhroucení SSSR se opakovat nebude. Dnešní Rusko není SSSR z dob Jelcina.

   Ale vojenští stratégové Západu mají plán. Malé pobaltské státy jsou klíčové a blízko ruských hranic. Polsko žije z historického traumatu a má přislíbenu možnost stát se evropskou velmocí. Ukrajina nesplnila zadání zahájení války i přes pomoc vyškolených instruktorů, nezabralo ani sestřelené letadlo. Tak to teď zkouší napravit na moři. Jak tedy začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy životně důležitých zdrojů, které Západu tak moc scházejí?  Klíčovým místem jsou Ruské hranice. Na pořad tedy přichází svědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska. Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosassů, i Slovany je třeba zapojit. Plány rozšiřování paktu NATO to dokazují. 

   Stejně jako zapojení českého generála Pavla do vysoké funkce NATO, jako polského Tuska do EU. Jen s pomocí Slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce. Ve vzduchu jsou další provokace. Neustálé obkličování Ruska paktem NATO, vojenské manévry. Z toho dříve či později přece musí eskalovat střet. Sankce proti Rusku nesmí být zrušeny. A celá válečná mašinérie už jen potřebuje navést co nejvíce těžkých zbraní k ruským hranicím, dobudovat odpalovací základny kolem celé Ruské federace. A když to nevyšlo ve střední Evropě, tak to teď zkusí vyprovokovat jinde. Prostřednictvím poslušného ukrajinského samovládce tam dole, u Kerčské úžiny.  Jako blesk zasáhne informační pole zásadní sdělení pro občany ze zemí paktu NATO, že Rusko porušilo provokativně mír, a jsme ve válce. Řev komparsu zajistí média. Bude to největší a poslední divadlo, které chtějí sehrát západní super-elity. Ty. Pokud se jim povede válku vyprovokovat, zalezou do svých, předem vybudovaných podzemních krytů a budou v pohodě čekat v závětří, jak ta rozpoutaná bouře dopadne.

   Každodenně omílané Evropské hodnoty a západní kultura jsou jen divadlem a vrcholem pokrytectví. Tento zabedněný spolek je třeba od základů zreformovat a postavit na jiných férových základech. EU spěje k zániku. Pakt NATO ukázal, že není obranným, ale útočným spolkem, jemuž je nutno jeho mocichtivé choutky už provždy zatrhnout.

   Dokáží se Evropa ještě někdy vzpamatovat? Nezbaví-li se současných nadržených proválečných politiků, nedokáží to nikdy! A pokud se skutečně vydají novou cestou k mírovému soužití celého kontinentu, čeká nové politické předáky všech evropských zemí sisyfovský úkol. Udělat vše pro to, aby se do společnosti vrátila nezkažená morálka a vlastní odpovědnost za chod a prosperitu země …....


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2835 hl.)
 
Spíše Ano (1720 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1612 hl.)
 
Spíše Ne (1950 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1717 hl.)
 
Neumím posoudit (1781 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11615
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!