Dnešní datum: 01. 08. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

IDEOLOGICKÁ DIVERSE DO ŠKOL ?

22. 07. 2019

Motto Ringo Čecha:  Pozor, lidská tupost je nakažlivá !

   Ti, kteří jak kolovrátek po roce 1989  kritizovali předlistopadovou minulost našeho školství, kde za “základní neduh” pokládali především “ideologizování výuky” na základních a středních školách, a jásali nad svými polistopadovými reformami jimiž doslova rozvrtali celý školský systém, v současnosti organizují stejně zarputile prakticky totéž, jen trochu jinak zabarvené. Tenkrát v tom konci roku 1989 to bylo živelné, lidé si konečně mohli oddechnout od degradace škol na “politickou nalejvárnu” a vracet školám jejich “vzdělávací a výchovnou roli”. Ta současnost je  krokem zpět, je to do detailu propracované podsouvání “jediných správných tezí” žákům a studentům, s cílem odvrátit je od samostatného myšlení a uvažování.   Ti kteří to v současnosti ve vší tichosti ze své anonymity organizují přitom, obdobně, jako se to dělalo v těch “raných polistopadových časech”, dnes využívají pro své cíle vychytrale převážnou část mladých lidí z řad těch, kteří přišli na svět až v čase rozpuku “sametových reforem”, kteří za těmi “listopadovými událostmi konce roku 1989” vidí jen určité tehdejší idoly v barvách v jakých je přičinlivě “vychovávala” cílená “polistopadová státní mozko-prádelna” z Kavčích hor.

   A právě tito mladí a mladiství, ale spolu s nimi už  i lidé věku  středního, systematicky přesvědčovaní “údernými mediálními programy” o tom jak hrůzné a nelehké to bylo před tím věčně “oslavovaným listopadem ´89” i za časů naší “první republiky”, dnes nedávají sluchu starším, tedy  těm, kteří tu dnes tu tak “nežádoucí minulost” reálně prožívali. Ale zato podloudně pronikají do škol s “multikulturními programy” planě zabírajícím vyučovací hodiny, které se měly zabývat řádným učivem. A běda těm žákům a studentům, kteří si při takových “multikulti hodinách” dovolí hostujícím “lektorům” z různých nekontrolovatelných “neziskových organizací” oponovat. V takovém případě dobře předem ředitelem poučení kmenoví pedagogové proti oponentům zasáhnou. Většinou jen důraznějším vysvětlováním správnosti  tezí a postupů těch cizích lektorů, jak je jim ředitelem uloženo, ale někdy z toho kouká i nějaká horší známka z mravů na vysvědčení je-li dohlížející pedagog též patřičně uvědomělý v souladu s dobou.

   Tak ať se nikdo nediví, když již spousta žáků a studentů, a spolu s nimi bohužel i víc než polovina našich občanů, není dnes schopna reálně posoudit co se u nás v současnosti děje. To je jasné jen správně cílevědomým politikům. Ale těm zas pro změnu už dnes málokdo věří ...

                                                                       NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3583 hl.)
 
Spíše Ano (2305 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2136 hl.)
 
Spíše Ne (2469 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2108 hl.)
 
Neumím posoudit (2156 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14757
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!