Dnešní datum: 22. 10. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

GENDERICKÁ KRÁVA, GENDERICKÝ VŮL

12. 12. 2017

   Mnohé ženy a dívky se dnes mezi sebou občas titulují slovy“ty krávo”, a mezi chlapci a muži zase slyšíme samé “ty vole, vole”. A povětšinou jsou tyto názvy bohužel u mnohých i celkem oprávněné. Slova použitá v titulku mne napadla po shlédnutí televizního pořadu o novém “genderickém pohledu na člověka”. V tom pořadu horlivé mladé genderické feministky a mladí genderičtí muži, podle zjevů a vyjadřování homosexuálové, ve školách a školkách "vymývali dětem mozky" a poučovali je, že se nerodí jako holčičky a chlapečkové, ale rodí se jen jako děti. Pohlaví že se jim určuje až časem, a jak je správné, když se muži chovají jako ženy a mají zálibu ve vaření a v "ženských pracích", a stejně tak je dobré, když se holčičky chovají jako chlapci.   Ti genderičtí “aktivisté a aktivistky”, kteří se dnes pokládají za "průkopníky genderické vědy”, vytvářejí úderné jednotky a s těmi se rozlézají po školách a školkách, kupodivu se souhlasem státu. Svým působením přitom starším pamětníkům nemálo připomínají mladé zfanatizované nacistky a nacisty z Hitlerovy "sjednocené Evropy”, anebo pozdější komunistickými idejemi zfanatizované svazačky a svazáky, oddané v poválečném Československu KSČ a Stalinovi.

   Stejně jako je škodlivá ideologie fašismu, marxismu i komunismu, je pro národy škodlivá i “pavěda genderismu”. Genderická bezpohlavní identita, genderická socializace a genderická rovnost mezi muži a ženami, a vůbec celá genderická pavěda, to jsou zle lstivé útoky na samotnou podstatu národů. A o to těm, kteří to šíří a prosazují, zjevně jde !!!  Jejich cílem je zjevně dotlačit národy až k rozpadu a pak z z lidí vytvořit tupé a lehce ovládatelné stádo.

   Proč mne napadl titulek “krávy a volové” ? Vždyť v zemědělství jsou krávy schopné rodit telata, produkovat mléko a případně i tahat povozy. Voli jsou pak vykleštění býci, tupá hovada, která jen žerou a jsou použitelní k tahání povozů, ale hlavně na maso. Aby mohlo být vytvořeno stádo volů, je zapotřebí hned po narození mladého býčka vykleštit a tím jej zbavit přírodních instinktů, aby se z něho stal netečný tažný tvor. Býka totiž zapřahat nejde, a když už to někdo přece jen dokáže, tak mu tahat poslušně nebude. Býci jsou neovladatelní, nezkrotní jedinci, bojující a plodící. A aby si krávy a hovězí skot zachovávali požadované vlastnosti, dovážejí se plemenní býci ze zahraničí. A tak se udržuje tažné pracující stádo.

   Pokud někdo chce z národa udělat tupé stádo “genderických tažných volů a krav", stačí aby lidem byly od malička "vymývány mozky”, aby jim byly podstrkovány potraviny vedoucí ke sterilitě, a nenápadně měněno životní prostředí v chemicky zamořený prostor. Tak se dá vytvořit nejenom ono "tažné stádo", ale dá se tak lidstvo dovést až k genocidě národů. A v tom si “plánovači zmaru národů” teď ještě pomáhají importem “plemenných lidských exotů” …...... !

   Braňme se všem těm zrůdným nápadům úchylných iluminátů - "filantropů" a jimi tiše řízených "neziskovek". Aby naše dívky a ženy zůstaly kravami jen v tom oslovování, stejně jako chlapci a muži s těmi voly jen v tom slovním projevu. I když i u těch slovních projevů by neškodilo vrátit se k lidsky důstojnějšímu oslovování.

                                                                                    NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2662 hl.)
 
Spíše Ano (1601 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1505 hl.)
 
Spíše Ne (1827 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1614 hl.)
 
Neumím posoudit (1684 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10893
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!