Dnešní datum: 22. 10. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

FARIZEJOVÉ SOUČASNOSTI

22. 12. 2017

   Někteří lidé označují Parlament ČR za žvanírnu, jiní za Kocourkov a doupě korupce, a já bych k tomu přidal, i za sídlo farizejství. V dolní komoře Parlamentu ČR právě probíhala volba předsedy komise pro kontrolu GIBS. Kandidátem na tuto funkci byl poslanec Ondráček, člen KSČM. Ale pro jeho minulost řadového příslušníka SNB u pohotovostního pluku, který údajně zasahoval při potlačení demonstrace v roku 1989, vypukla ve sněmovně ze strany opozice obrovská vlna protestů. Poslanečtí farizejové se předháněli v odsuzování pana Ondráčka a používali k tomu různé názvy, jako "mlátička", a dokonce pateticky vykřikovali, že jeho zvolením bude ohrožena demokracie. Jen je-li tady vůbec nějaká, dodávám já.   Přitom se farizejsky tvářili jako kdyby nevěděli, že ten náš tak zvaný demokratický režim po roce 1989 dál využívá různé speciální pohotovostní jednotky policie, rozmístěné ve všech krajích, předurčené na potlačování demonstrací a případných nepokojů. Ti dnešní policisté přitom, po vzoru policie USA, používají mnohem brutálnějších metod, než jaké používali policisté po období "normalizace" do roku 1989. Lidé jsou dnes váleni po zemi bez ohledu na počasí, je na ně klekáno, jsou jim krouceny ruce a poutány za zády, je jim stříkán do očí "pepřák", jsou biti ocelovými pendreky. Tak se ale přece chovají totalitní režimy …….

   Já, jako odpůrce KSČ a nepřítel socialistické společnosti, jsem nikdy nebyl v tom tak zvaném "totáči" při zadržení podobně brutálně paralyzován. Byl jsem spoután s rukama před tělem, nebylo mi nikdy tykáno, nebyl jsem bit ocelovým pendrekem, nebyl jsem mučen, nebyl jsem paralyzován elektrickým pagerem, ani do mě při demonstraci nebylo stříleno gumovými projektily. Ano byl jsem zbit při demonstraci gumovým pendrekem, bolelo to, ale kdyby příslušníci SNB použili jako ti dnešní pendrek ocelový, býval bych měl nejspíš přelámané kosti.

   Pan poslanec Ondráček byl členem KSČ, dnes KSČM, a na rozdíl od jiných "nepřevlékl kabát". A já jsem přesvědčen, že drtivá většina poslanců a senátorů, kteří zasedli do Parlamentu po roce 1989, byla v minulosti členy KSČ, anebo nejméně aktivními svazáky, nebo byli a jsou potomky ryze komunistických rodin. A nyní se tito farizeové, kteří slouží každému, od koho jim kouká prospěch, opovržlivě vyjadřují o člověku, který byl stejně jako oni součástí minulého režimu. Kdyby pan Ondráček sloužil v americké FBI, SIA, anebo na Gwantanamu , to by mu asi rozvinuli červený koberec od dveří až do předsednického křesla.                                          

 Příznivec NP

…................

Dovětek NP: Z vystupování čerstvě kvasící „opozice“ přímo čiší chorobná nenávist ke všemu co jim není zrovna po chuti. Nenávist, kterou v nich probudil jejich vlastní propad ve volbách. Ten propad, díky kterému jejich „těžce vydobytá koryta“ o něco zchudla; i když každý obyčejný občan by nad těmi „zchudlými koryty“ jásal radostí, kdyby jej někdo k nim připustil.


Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2662 hl.)
 
Spíše Ano (1601 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1505 hl.)
 
Spíše Ne (1827 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1614 hl.)
 
Neumím posoudit (1684 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10893
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!