Dnešní datum: 20. 04. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

DVAKRÁT MĚŘ A JEDNOU ŘEŽ !

01. 04. 2018

   Západní politici, a my s nimi ze solidarity(?), to děláme nejen obráceně., my dokonce ani neměříme, ale jen řežeme.  Na nedávná poučení jako bychom zapomněli. Cožpak našim politickým elévům a snad dokonce ani zkušeným matadorům již nic neříká zkušenost z Iráku, Libye, Sýrie a dalších států? S. Husajn má zbraně hromadného ničení, vykřikovali tehdy známí politici do celého světa, a může je vůči Západu použít. Již k tomu může dojít. A tak do Iráku západní koalice vrazila jako buldozer. A dodnes žádné zbraně hromadného ničení tam nenašla, ač všichni víme, jak přičinlivě se o to snažila. Ale vezmi chlup na dlani, když tam není. Že to stálo životy statisíce lidí a zničení infrastruktury státu, to jakoby nikoho dnes již ani nezajímalo. A poučení pro budoucnost? Snad jen to, že neustále opakovaná lež, ať již je fantasmagorická jakkoliv, se pro značnou část lidí stane snad až pravdou. Tedy i v budoucnosti se dá podobně postupovat.   A nyní, jak jsme přesvědčeni, se podobné hrátky, díky předchozím „zkušenostem“ konají kolem plynu novičok. Rusové údajně zavraždili v Anglii dva Rusy, tvrdí angličtí politici a státníci. Důkazy zatím nepředkládají žádné. Jen stále tvrději útočí na Rusko. A některé další státy se k tomuto „bohulibému“ tažení připojují. Dokonce snad i my.

   Jediným rozumným v celé této „aféře“, která se rozlézá jako rakovina i u nás, se ukázal prezident M. Zeman, který BIS uložil zjistit, zda novičok byl u nás vyvíjen a skladován. Podobně a ještě mnohem gruntovněji si však měli počínat již od samého počátku i Angličané. Pokud se chtěli dopátrat pravdy měli ke spolupráci v šetření přizvat i Rusy. Nikoliv je jen odkázat na politický ošklivec. Dnes bychom asi všichni věděli více.

   Jde však skutečně v prvé řadě o to zjistit kdo zavraždil oběti? Nebo se hledá ona známá hůl, aby „pes“ mohl být bit? Myslíme si, že prvoplánově jde o to, jak nabít, pokud možno alespoň částečně důvěryhodně, Rusko a navíc ho pošpinit, jak se jen dá.

   S tím bychom neměli mít nic společného. Sami jsme dostali v průběhu časů několik takových odsouzeníhodných výprasků, takže bychom jakékoliv bezpráví, již po delší dobu činěné Rusku, měli jednoznačně odsoudit a ne plácat něco o nějaké solidaritě. Rusové nejsou naši nepřátelé, ale naopak. Proto bychom měli ukázat alespoň trochu odvahy a odmítnout jakoukoliv účast na trestní akci proti Rusku, která je podložená zatím jen pouhými slovy, nikoliv však potřebnými důkazy. A pokud „naši“ představitelé tak stateční nejsou, měli by alespoň mlčet.

J. Kovář – České národní listy


Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2764 hl.)
 
Spíše Ano (1668 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1567 hl.)
 
Spíše Ne (1899 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1683 hl.)
 
Neumím posoudit (1751 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11332
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!