Dnešní datum: 23. 09. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

DISKRIMINACE STÁŘÍ – PROGRAM PRO BUDOUCNOST?

02. 12. 2019

   Jak konstatuje bard seniorů Petr Hannig, je podle některých opozičních živlů pro budoucnost naší země nejnebezpečnějším faktorem přílišné protěžování seniorů různými mimořádnými finančními infuzemi a životními výhodami, se kterými bychom měla naše společnost skoncovat. A konkrétně upozornil na návrh, který vyšel z dílny pirátů a ke kterému se ideově ihned připojila zatím neoficiální „trojkoalice“ STAN, TOP 09 a KDU, který zvažuje odebírání řidičských průkazů seniorům starším 70-ti let. Se zdůvodněním, že takoví řidiči ohrožují silniční provoz.   A přicházejí s tím, jak píše Petr Hannig v době, kdy veřejná autobusová doprava je stále řidší, kdy zanikají vesnické prodejny a pojízdné přestávají jezdit, kdy se ruší pošty, lékařské ordinace, takže důchodci jsou teď odkázání na individuální dopravu svými auty za lékaři, nákupy, na poštu a tak vůbec. A pan Hannig je přesvědčen, že jmenované strany v bloku seskupené se jen vehementně snaží seniory vyšachovat z veřejného života, omezit je v jejich právech a také finančně, psychicky a zdravotně zdeptat.

   Jak se ukazuje věrozvěstům „nové doby“, která bude založena nejen na rychlosti myšlení a umělé inteligenci, což je magická „mantra“ Pirátů, ale také na rychlosti životní, ke které patří také dopravní pohyb neomezovaný nějakými seniorskými loudaly, kteří ve svých zastaralých vehiklech na komunikacích jen překážejí. Ale otázkou je zdali, pokud bude takové omezení života seniorů odebíráním práva využívat veřejné komunikace stylem, který jim vyhovuje, projde, bude to těm novodobým uspěchancům stačit. Jestli pak nepřijdou s dalšími diskriminačními opatřeními vůči seniorům, která je pak zcela odsune z veřejného života společnosti.

   To, co se děje kolem nás začíná, jak říká pan Hannig, hodně smrdět fašismem a totalitou. A tu podle něho naši rodiče a současní senioři zažili. Je také toho názoru, že všechny strany, které jsou proti Babišovi a Zemanovi, se je snaží odstranit, jen proto, aby jim nepřekáželi v těch jejich naplánovaných reformách budoucnosti.

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3360 hl.)
 
Spíše Ano (2140 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1977 hl.)
 
Spíše Ne (2305 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1970 hl.)
 
Neumím posoudit (1976 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13728
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!