Dnešní datum: 30. 09. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

DELFSKÁ PÝTHIA JIM VZOREM

22. 07. 2019

   Jak se zdá na našem ministerstvu vnitra se vyskytl někdo, kdo měl dnes, tak neobvyklé “všeobecné vzdělání” při kterém se s úsilím dopracoval až k “Homérovi” a tím i k bájné “Delfské věštírně a starověké kněžce Pýthii”, jejíž mysl dokázala vidět i možné věci budoucí. A zaujalo jej to asi natolik, že o tom začal přemýšlet. A tu jej napadlo, že nám tu taková věštírna dnes moc chybí, a že by tedy nebylo ke škodě ji vytvořit a ustanovit pro ni nějakou novodobou “Pýthii”, která by také dokázala rozpoznávat možnou budoucnost a toto předávat prostřednictvím nového speciálního “kněžského sboru” ministrovi a jeho expertům. A všechno to mělo být samozřejmě “víc než tajné”.   Svou myšlenku ten neznámý myslitel ministru přednesl, a hle, ten po tom bez dlouhého přemýšlení skočil, neboť jako správný ministr moc nepřemýšlel a raději hned konal. A tak byla naše čeština obohacena o nový termín “předsudeční nenávist”, vnitru přibyl další mocenský nástroj, a aby to občanům nebylo líto dostalo se jim ujištění, že je vnitro ještě lépe ochrání před nějakými nežádoucími vlivy narušujícími jejich sounáležitost s naší zemí a jejím šlechetným bruselským ochráncem.

   A ve vší tichosti byla kdesi v přísném utajení vybudována “MV věštírna”, asi v nějakém skrytě přežívajícím podzemním mobilizačním stanovištěm bývalé “Civilní obrany”, ustanovena přímo kosmicky utajovaná kněžka “Pýthia XXI.st.cz” a vnitro spustilo zkušební provoz. A ono jim to šlapalo jak hodinky. Hned na samém začátku dostalo se ministerstvu několik veledůležitých informací o několika politických uskupeních a stranách, varujících, že tyto by “mohly být” v budoucnu ohrožujícím prvkem naší soudobé demokracie. Zkrátka “Pýtrhia XXI.st.cz” zapracovala, jak se patří a MV mohlo svůj elaborát “Zpráva o projevech extremismu a předsudečné nenávisti na území České republiky v roce 2018”, předložit k projednáni vládě a posléze také poslanecké sněmovně, která ji též svým usnesením přijala jako velmi kvalitní materiál.

   Za těch skoro třicet let od propuknutí “sametové revolty” jsme si už skoro zvykli, že to bývalé “estébácké i aktivistické špízování lidí”, realizované nejen vrcholovými orgány MV, ale i aktivisticky prostřednictvím “domovních a uličních důvěrníků a důvěrnic”, už dávno zapadlo do propadliště dějin. A hle, ono je to tu zpátky. Jako systém “předsudečné nenávisti”, předcházející preventivně před zákonem. A zase se špízuje, zase “podezření a jakékoliv domněnky” se stávají prvořadým podkladem pro pronásledování občanů. A naopak ta falešně proklamovaná “polistopadová pravda a láska” je dokonale v čudu. Inu nová doba, doba evropská, tak si musíme začít zvykat. Ale opravdu musíme ….... ?

                                                                       NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3362 hl.)
 
Spíše Ano (2144 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1979 hl.)
 
Spíše Ne (2307 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1973 hl.)
 
Neumím posoudit (1979 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13744
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!