Dnešní datum: 24. 03. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

11. 06. 2018

   V poslední době se ze strany mnohých politiků Evropské unie množí kritiky označující nás za xenofoby a rasisty. Jen proto, že jak náš prezident Miloš Zeman, tak i premiér Andrej Babiš odsuzují snahy Evropské unie (EU) diktovat unijním státům, mezi které patří i naše republika, přijímat jakési cizorodé migranty podle nějakých bruselskými úředníky stanovených kvót? Nebo snad proto, že podle Bruselu ne dosti výrazně vystupujeme na mezinárodním poli proti Ruské federaci a jejímu prezidentu Putinovi ? Či třeba pro to, že jsme si dovolili navazovat vstřícné ekonomické vztahy s Čínou, aniž bychom si to nechali Bruselem předem schválit?   Co se to jen s tou Evropou děje? Zazní-li od nás jakákoliv i docela neškodná kritika EU, hned se toho chopí světová, a bohužel i naše domácí media, a začnou bít na poplach, že podkopáváme evropskou demokracii. Jakoby EU byla nějakým božstvem a Brusel Olympem. V časech naštěstí již minulých jsme něco podobného již zažívali. Jenže tenkrát Olympem byla Moskva a božstvem ÚV KSSS. Foukal-li tenkrát vítr z východu, teď fouká pro změnu ze Západu. Ale je stejně ledový.

   Člověk se už nestačí divit nad tou urážlivou namyšleností některých unijních hvězd. První “dáma” EU Angela Merkelová například nazvala obyvatele české kotliny xenofoby a rasisty. Přidali se i bývalý francouzský prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze. Ale paní, a přeneseně i ke všem dalším, nám dovolte připomenout, že to byli její předci, kdo před pětasedmdesáti roky udělal z Evropy lidská jatka. Že to byli to příslušnici jejího národa, kteří tu vyhladili šest milionů Židů. Že to byli vojáci německého Wehrmachtu, za nimiž zůstávala spálená země. Byli to také Němci, kdo v koncentračních táborech mučil a ubíjel české vlastence, ženy a děti. A paní Merkelová se dnes odvažuje plivnout jedovatou slinou po naší zemi. A že přitom není sama potvrzuje jen to, že ta současná bruselská elita není o nic lepší než ta bývalá bolševická elita z časů SSSR. Vždyť i vize o ovládnutí celé Evropy mají stejné.

   Skutečně se zdá, že ona evropská elita, a spolu s ní i někteří naši politici a zejména tzv. pravicovými stranami do Bruselu delegovaní “eurokomisaři”, podlehli jakémusi “euromámení” produkovanému otevřeně i podprahově evropskými mediálními giganty, i našimi televizními a rozhlasovým přicmrdávači, natolik, že už je nějaká urážlivá vyjádření první dámy EU, nebo ex-šéfa evropské komise J.C. Junkera, nemůže rozházet. A co že se za tím “euromámením” vlastně skrývá? Není to nic neznámého. Jde jen o intenzivní propagandu “potřebných pravd”. Stačí je opakovaně vysílat k divákům a posluchačům kolem dokola tak dlouho, že to každému utkví v hlavě, i když se mu to zprvu zdálo být nehoráznou lží. A je vyhráno! Že tomu “euromámení” u nás podlehla i většina našich “eurokomisařů”, to není žádný div. Už odjakživa přece platí heslo “koho chleba jíš, toho píseň zpívej”, a on ten “bruselský chlebíček není jen o dvou kůrkách, ale je důkladně namazaný. Kdo by to nevzal, když se za to nechce nic jiného než “žvanit podle zadaných not”.

   Ale oni bohužel tím “euromámením” nejsou postiženi jenom politici a nějací úředníci, ale už i značná část naší veřejnosti. Především z řad těch, kteří zastávají zásady “myšlení bolí” a “co tě nepálí, nehas”. Však podle toho to také vypadá. Zdá se, že někteří lidé už jsou natolik “euromámením” uzemněni, že by si s klidem nechali třeba i nadělat na hlavu. Kdepak nějaké čecháčkovské vlastenčení. Z toho přece nic nekouká. Ale snad se i jim někdy v hlavách rozsvítí až je zas EU něčím pořádně nakopne ...

 NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2757 hl.)
 
Spíše Ano (1663 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1561 hl.)
 
Spíše Ne (1891 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1675 hl.)
 
Neumím posoudit (1744 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11291
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!