Dnešní datum: 04. 10. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Ohlednutí do minulosti článek z 04. 09. 2015 :Zastavit imigranty u hranic policejní střelbou?

07. 08. 2023

….A proč ne?

Evropští potomci hrdých a statečných předků, kteří kdysi dávno bývávali hrází proti Islámu, dnes soptí a brojí proti běžencům a imigrantům, ale neprávem! Jejich nespokojenost by měla směřovat spíše proti těm, kteří ty ilegální přistěhovalce podporují a vstup na naše území jim umožňují. Ti jen dělají to, co jim vlády evropských národů a politický kartel “USA-Brusel” dovolí. Tito imigranti se řídí přírodními zákony a vírou v Islám. Jejich víra je utvrzuje, že vše co existuje na světě patří jen Alláhovi a tím pádem také jeho vyznavačům, a ne nějakým bezvěrcům.

Přichází aby Evropu dobyli, tak jak už se o to v minulosti mnohokrát pokoušeli, a jak je pro dnešní časy nasměroval bývalý prezident Libye Zapomeňme na to, že by pro Evropany snad někdy pracovali, nebo jim byli za pomoc vděčni. Oni uvažují stejně jako židé v knize “Dvanáctero tuctův arkánu”, vydané v roce 1924, kde se píše: “Peníze a majetek bližního do posledního halíře náleží jen tobě. Poněvadž ti, kdož svůj majetek a peníze zadržují a nedali by je dobrovolně, jest třeba abys jich od nich dosáhl svým přičiněním a chytrostí."

Imigranti nás nevidí jako potomky chrabrých válečníků, kteří ubránili Evropu před nájezdy muslimů, oni nás vidí ve svých očích jako ustrašené, svými vládami zrazené, opuštěné slabochy, kteří nejsou schopni postavit se v tvrdém odporu jejich islámské invazi. Oni si také, na rozdíl od mnohých změkčilých Evropanů, uvědomují, že celá ta vlna přistěhovalectví je řízena a uměle vyvolána a snaží se toho využít ve svůj prospěch.Pokud se omezíme jen na ČR tak slyšíme v médiích hlasy lidí, kteří jsou v drtivé většině placeni ze státních peněz a peněz zahraničních, jak přesvědčují občany jaké to bude báječné až budeme mít za sousedy přistěhovalce kteří zachrání naši porodnost, a dovolávají se soucitu s dětmi a rodiči z válkou zasažených zemí a připomínají nám, že nemáme zapomínat na naše občany, kteří imigrovali před bolševikem na západ a tvrdí nám, že příliv imigrantů nelze zastavit. Ohánějí se přitom různými zákony vnucenými nám EU.

V naši republice, dle vyjádření těch “odpovědných”, kteří již 25 let přispívají k plundrováni naši země, údajně na nic nejsou peníze. Na léčení dětí se sbírají víčka, vláda nemá 30mil. Kč na pomoc Klokánku, důchodcům a mladým rodinám často peníze nestačí ani na nájem a léky, máme své bezdomovce kteří musí žit i v zimě pod mosty bez lékařské péče, nejsou peníze údajně na nic. Ale pak najednou se zázračně "najdou" miliardy na zabezpečení imigrantů, kteří jsou u nás zdarma ubytování, dostávají stravu u níž si mohou vybírat z několika chodů, jsou léčeni rovněž zdarma, nepracují, dostávají kapesné atd. Další nemalé peníze se rozesílají do zemí, z nichž k nám imigranti přichází, jako kdybychom jim chtěli touto cestou umožnit jejich cestu k nám ! Kde všude miliardy vydřené našimi pracujícími končí to ale nikdo neví.

Možná na soukromých účtech ve Švýcarsku. Strana Národní Prosperita je stranou, která dává svým občanům přednost před občany z jiných zemí, stejně tak jako to činí i jiné národy a země. Víme, že nemůžeme spasit všechny lidi světa a proto dáváme přednost svým dětem a svým občanům před imigranty i za cenu, že je jejich život možná v ohrožení. Jinak by přece mohly být ohroženy životy naše, díky imigrantům - válečníkům za vítězství islámu v Evropě, tak jak to popsal pan prezident Zeman. Ještě je lze ale zastavit ! Naše stávající zákony to umožňují. Pravdou ale je, že Trestní zákon, Trestní řád, i Zákon o policii se bohužel vykládají pokaždé jinak, ve třech úrovních, dle toho jak se to komu hodí. Jinak se uplatňuje proti prostým občanům, jinak proti těm co sami sebe označují za elitu, a jinak zase proti cikánskému etniku. Nyní ale tu nově máme i čtvrtý výklad, zabývající se imigranty. Když například náš pedofil zneužívá školačky, je tvrdě potrestán a vězněn a když je to dokonce princ, je poslán do Kataru. Když se náš občan účastni loupežného přepadení je potrestán stejně jako pachatel. Když v Tanvaldu důchodce v sebeobraně zastřelil cikánského pachatele loupežného přepadení, byl nesmyslně dlouho popotahován víc než osmahlý lupičův společník - spolupachatel, který nakonec ani nebyl obviněn.

Stejně podivně je i využíván zákon o Policii. Policista má právo i povinnost použít donucovací prostředky, když někdo porušuje zákon. Když jde Čech na červenou přes přechod a je za to válen po zemi horlivým policistou, je to v pořádku. Při zatýkání vidíme policisty jak prosté České občany za jakoukoli drobnost válí po zemi, v loužích, šlapou jim na krky, potom je vedou v předklonu za zády se zkroucenýma rukama a často i s černým pytlem přes hlavu. Nikdy jsme však neviděli v médiích takto ukazované cikánské spoluobčany, i když je jich ve věznicích údajně více jak 60% z počtu vězňů. V Bělé pod Bezdězem při vzpouře imigrantů, kteří ničili zařízení ubytoven, bylo mnoho policistů a když odváděli nejagresivnějšího aktéra toho počínání, přidržovali jej jen tak zlehka za lokty. Žádného uprchlíka neváleli po zemi, nešlapali mu na krk, nedávali jim pytle na hlavy, nemlátili je železnými teleskopickými pendreky, jak to činí vůči Českým občanům.

Takové zacházení mají jen pro ty, kteří živí jak policisty, i naši tak zvanou elitu, nepřizpůsobivé spoluobčany a nyní i imigranty? Policisté mají právo při zákroku použít proti tomu, kdo neposlechl výzvy, chvaty a hmaty a také střelnou zbraň. Nejprve mají vyzvat k ukončení trestné činnosti, pak následuje výstřel do vzduchu a teprve nakonec se střílí po pachateli, který zákon porušil. Děje se tak často. Mladý osel neposlechne výzvy k zastavení a při pronásledování policisté vozidlo provrtají kulemi, bohužel mnohdy i s nevinnými spolujezdci. Kulky jsou dobré jen pro příslušníky Českého národa? Proč se proti nelegálnímu překročení hranic a tím porušení našich zákonů nevysloví výzva, nestřílí do vzduchu a pak, když už to jinak nejde, do pachatelů, narušitelů? To se však nesmí ! Za to by nás v EU hubovali. A až moc často je nám moderními humanisty z rodu “pravdo-láskařů” předhazován exodus našich obyvatel na západ v roce 1968.

Zapomínají však dodat, že od počátku 50let minulého století západní vysílače Svobodná Evropa a Hlas Ameriky přesvědčovaly občany, že na západě je ráj, každý tam bude mít naději na lepší život a vše co je v Československu je jen šeď, bída a koncentrák. To se jim to volalo a lákalo, když na západ se podařilo utéct jen několika jednotlivcům ročně. Navíc lidí gramotných a s podobnou kulturou. V roce 1968 když byly několik dnů otevřené hranice odešlo z Československa asi 6000 lidí. Z dobových snímků je patrné, že odjížděli většinou auty, Spartaky a Škodovkami, které byli v té době na poukaz a dostávali jej výlučně komunisté. Byli to převážně ekonomičtí komunističtí emigranti.

Běžný člověk neměl mnohdy ani peníze na cestu. Je pravdou, že si západní státy naše emigranty rozebraly. Našimi emigranty byli lidé vzdělaní, zdravotně na úrovni, bez nakažlivých nemocí, s podobnou kulturou. Stovky tisíc nynějších imigrantů, valících se do Evropy, to je jiné. V klimatické prognóze Ministerstva vnitra z roku 2012 je uvedeno, že do roku 2025 přijde do Evropy 50 až 250 milionů imigrantů. A přinesou sebou vážné nakažlivé choroby včetně cholery. I ejhle, ono už je to tady. Z Ukrajiny otevřená tubera, z Afriky a arabských teritorií další doposud u nás neznámé choroby. Máme se na co těšit. Pokud budeme trpně čekat jako bečící ovce co ještě přijde, dočkáme se …….

                                                                                                                                                                            NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2576 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2409 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2341 hl.)
 
Neumím posoudit (2530 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16467
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!