Dnešní datum: 19. 05. 2024   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Ohlednutí do minulosti článek z 22. 09. 2014 : JSOU ČEŠI ZBABĚLÍ, PROLHANÍ A CELKOVĚ ZKURVENÍ ?

06. 08. 2023

 

“Nerad mluvím o celcích, ale ač se mi v poslední době zdá, že Češi evidentně jsou nějak zbabělí, prolhaní a celkově zkurvení, zde žiji přesto rád”, říká dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera spisovatel Emil Hakl v rozhovoru pro časopis Týden. Má pravdu? Nás zaujalo zjištění, že pokud se takto mluví o Češích, tvořících zatím stále ještě v České republice většinovou část společnosti, tak se nad takovým výrokem nikdo z Čechů nezarazí, že zkrátka je "ticho po pěšině". "

 

Politicky korektní politici, ředitelé různých výnosných neziskových a státních organizací, a i celý zatuchlý Havlův pelech přetékající pravdou a láskou, včetně všech bdělých orgánů bojujících proti rasizmu a extremismu, kolektivně k podobným výrokům překvapivě mlčí. A tak nás napadá otázka, co by se dělo, kdyby takto nějaký “pan spisovatel” hovořil o cikánech anebo o židech? Dovolil by si to časopis Týden otisknout, a jak by dopadl ? Nebo byla slova o Češích vypuštěna s vědomím, že se Čechům může kálet na hlavu bez nebezpečí postihu ?

 

Pokud si ale připomeneme nedávný odsuzující rozsudek exposlance Chalupy za slova o cikánech, která nebyla vulgární a ani zdaleka tak "otevřená" jako slova zmíněného pana spisovatele, nebo vrátíme-li se ve vzpomínkách k více jak roční vazbě Patrika Vondráka a jeho kolegyně za vylepování samolepek se slovy o národním odporu, ale třeba též soudní řízení patnácti mladých matek z Děčínska, které se údajně měly dopustit trestného činu tím, že při akci pořádané pro malé děti, měly figurky ze stavebnice zdvižené pravé ručičky, což prý mělo znázorňovat nacistický pozdrav, musíme si položit otázku: Nemá snad pan spisovatel nakonec pravdu ?

 

Který jiný národ mlčí nad trestáním těch, kteří vyřknou to, co si častokrát myslí většina jejich národa ? Který národ si nechá šlapat po hlavách tak, jako my Češi ? Za mořem, v Americe se postavili černoši za zastřeleného kluka, i když kradl, a jaký z toho byl mazec. To u nás si cikáni dokáží tvrdě prosazovat i to co často požadují i protiprávně. A my Češi jen mlčky přihlížíme, jak mnohdy nejlepší synové a dcery národa jsou zatýkáni a vězněni, většinou na základě naprosto bagatelních a nesmyslných důvodů. Vzpomeňte si také na Jana Palacha, i na studenty zastřelené za II. světové války v čase německé nacistické okupace. Životy byly zmařeny a velká část Českého národa mlčky přihlížela. Až když už bylo po nebezpečí, zmohli se lidé jen na pomníčky, k nimž se ale chodí klanět a před lidmi se ukazovat především ti, s nimiž mnozí občané opovrhují. Naši politicky korektní páni politici !

 

Lidé jsou často přirovnáváni k ovcím. Zřejmě oprávněně. Když budete zabíjet ovci uprostřed stáda, tak stádo bude bečet, ale ani nejsilnější beran na řezníka nezaútočí. Mají strach. A naši lidé se opravdu často chovají stejně jako ty ovce. Takže není nakonec pan spisovatel Emil Hakl jeden z toho mála hrdinů, kteří se nebojí po pravdě veřejně popsat stav věci ? Jsme opravdu zbabělí, prolhaní a celkově zkurvení, jak říká pan spisovatel ? Co myslíte, nebo to není pravda ?

 

NÁRODNÍ PROSPERITA
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (4005 hl.)
 
Spíše Ano (2668 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2511 hl.)
 
Spíše Ne (2798 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2446 hl.)
 
Neumím posoudit (2650 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 17078
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!