Dnešní datum: 16. 06. 2024   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Ohlednutí do minulosti článek z 09. 07. 2015: ČÍM VĚTŠÍ HOVADO, TÍM VĚTŠÍ TETOVÁNÍ

06. 08. 2023

 

Text, který nám zaslal jeden z našich čtenářů.

Tato slova se běžně užívala v dobách nedávno minulých a patřila především potetovaným lidem vracejícím se z kriminálu. Ale i v kriminálu byli tito potetovaní lidé považováni v hierarchii vězňů za duševně jednoduší. Zajímalo mne, proč se dnes nechávají lidé tak často tetovat, aniž by prošli vězením. A zjistil jsem, že se až na pár výjimek dnešní potetovaní lidé kterých jsem se dotazoval proč se nechali tetovat, tak moc od svých potetovaných předchůdců neliší. Na moji otázku proč se nechali hrdí nositelé tetování tetovat, odpovídali mi slovy: "Líbí se mi to ... z nudy ... chci zdůraznit svoji osobnost ... chci dokázat že snesu bolest." Ale nejčastěji jsem slyšel odpověď, že to nosí "celebrity" a je to moderní. Je zřejmé, že pokud by si například některá mediálně známá "celebrita" na hlavu přilepila lejno a prohlásila, že je to na západě moderní, jistě by našla mnoho následovníků, kteří by se předháněli kdo má na hlavě to lejno větší.Je znát, že úroveň všeobecného vzdělání upadá a média a politici se pilně starají o to, aby se z lidí stalo čím dál tím více manipulovatelné stádo nemyslících tvorů, kteří budou slepě a otrocky vykonávat vše, to co po nich budou novodobý feudálové žádat. Před několika měsíci proběhla v mediích "zkouška" jak velké blbce máme. Mediálně známé osoby sami sebe před kamerami polévaly vodou. Odůvodňovali to "charitou", ale o kterou, to nikdo neví. Okamžitě se do této zkoušky "blbosti" samozřejmě zapojilo velké množství dalších lidí, kteří také tuto zkoušku úspěšně složili. Před fotoaparáty sami sebe polévali z kbelíků vodou a foto zavěšovali na soc. sítě. Opět byli moderní. Ale svět a móda se rychle mění a dobytek domácí - lidově hovada, se již ve světě netetuje, ale označuje se čipováním. Je vidět, že zde jsme trochu zaspali. Na západě se mnozí moderní mladí lidé, stejně jako dobytek, nechávají čipovat a dokonce o to sami žádají. Nechávají si pod kůži umístit čip a za to je jim umožněno projít v různých zábavných podnicích vchodem s označením VIP /jen pro významné hosty/. To je pro ně odměna. Při projití vchodem s tímto označením mají pocit výjimečnosti a lehkovážně za to zaplatí veškerými osobními údaji a stavějí se de facto na úroveň zvířete. Jak lehce se člověk svobody a hrdosti zbavuje a jak těžko ji naši předci získávali. Očipovaní ubožáci si asi ani nezaslouží jiný název než ten, který pro ně mocní mají. Nevolník, otrok, nečisté zvíře. Takovým to nevolníkům se dobře vládne, takové nevolníky "Nový světový řád" potřebuje. Stejně jako ve feudalismu, kterým se má "Nový světový řád" stát, má otrok pro feudála menší cenu než jeho lovecký pes.

Dopisovatel NP.

Kdo by čekal nové stěhování národů? Vídeň se v současné době, kdy má co do činění s desetitisíci migranty, může opřít o dvoustrannou dohodu s Itálií, podle níž nelegální imigrant smí být „navrácen na území státu, odkud se předpokládá, že nelegálně přišel“. Jinými slovy: jsou vaši, tak si je nechte. Všechny dohoda a populistické úmluvy se nyní jeví, jen jako popsaný papír. Dnes jsou uprchlíci zatýkáni na nádražích i s platnou jízdenkou. A k tomu mají u sebe manuál, jak lze oklamat policisty a vojáky. Do Rakouska přichází denně na pět set uprchlíků, zadržovaných v táborech kousek od české hranice.

Inu, a máme tady čtvrt století od sametové revoluce a místo s velkou pompou zrušených státních hranic máme exodus, který brzy překoná uprchlickou anabázi po poslední světová válce; bylo by na čase začít konečně řešit nejen důsledky všeho toho tragického zmatku, ale též jeho příčiny. Co kdyby se o ně postaraly ty země, které jim způsobily tuto běženeckou katastrofu otrokářstvím a nejrůznějšími nepotřebnými revolucemi…?


Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (4052 hl.)
 
Spíše Ano (2721 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2563 hl.)
 
Spíše Ne (2843 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2506 hl.)
 
Neumím posoudit (2721 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 17406
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!