Dnešní datum: 28. 09. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře. Johann Wolfgang von Goethe. /

30. 10. 2020

Epidemie je snem mocných, umožňuje kontrolu populací, určit každému jeho místo, vést o každém podrobné registry informací a vytvořit strnulý prostor, v němž každý občan podléhá přímému vlivu moci. / Michel Foucalut./     Ano, oba citáty přesně popisují dobu, ve které žijeme. Z médii, z úst politiků a různých "odborníků" na nás útočí od rána do noci nová a nová čísla statistik o COVID 19, která mají dokazovat, že přijímaná drastická opatření jsou jedině ta správná a v lidech mají vytvářet strach z možného nakažení. V atmosféře strachu se dobře vládne a rozděluje společnost. Rozděl a panuj, staré a stále platné přísloví. Vznikající světová diktatura podepřená sanitární výmluvou, potlačuje a cenzuruje názory jiných lékařských kapacit jak u nás, tak v zahraničí. V médiích slyšíme jen hlasy lékařů, kteří jsou v souladu s oficiální rétorikou, zatím co lékaři, kteří mají na veřejnosti na COVID-19 jiný názor, musí se obávat o své zaměstnání a jsou smazány jejich názory na internetu. Stejně tak jsou cenzurováni a umlčováni všichni ti, kteří mají na COVID-19 jiný názor než ten oficiální. Netvrdíme, že COVID-19 neexistuje. Umírá se na něj stejně, jako na jiné nakažlivé nemoci.  Ale také si uvědomujeme nadčasovost citátu Britského premiéra Winstna CHurchilla: Věřím jen té statistice, kterou si sám zfalšuji.  Zda COVID-19 pochází z netopýrů nebo to je z laboratoře vypuštěná biologická zbraň, nemůžeme dokázat, ale přikláníme se k druhé možnosti.   Domníváme se, že humbuk kolem covidu je především použit k "házení lidem písku do očí," aby lidé neviděli, že se bez zájmu médií přijímají další a další zákony v EU/ poslušně i u nás/, ale také i jinde ve světě, které údajně umožní nastolení globální vlády se všemi důsledky pro lidstvo. .V ČR se o těchto zákonech  dozvídáme pouze od europoslance za SPD MUDr. Ivana Davida, některých europoslanců ze Slovenské republiky  a poslance SPD Okamuri. Naše média o těchto zákonech zarytě mlčí. Když jsme v minulosti hovořili o povinném očkování proti covidu a možném čipování lidstva – otroků, byli jsme napadání jako pesimisté, konspirátoři. Dnes se o plošném povinném očkování hovoří jako nutnosti např. na Slovensku, státy nakupují miliony očkovacích látek pochybné kvality na hliníkovém nosiči, výrobci se předem vyviňují z případných následků. Americký významný politik Ron Paul prohlásil: Povinné očkování je zásahem do osobní svobody. Jak dáme vládě pravomoc dělat za nás medicínské rozhodnutí v podstatě akceptujeme, že stát vlastní naše těla.  Z jeho citátu je zřejmé, že pokud stát bude vlastnit těla, může je čipovat stejně jako dobytek.  Jiří Stah režisér po zjištění, že kardinál Duka má smazanou internetovou stránku po zveřejnění svého názoru na COVID-19, který je jiný, než oficiální napsal: Bůh je mrtev a svoboda slova taktéž.  Konečná-vystupovat.

  NP.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3612 hl.)
 
Spíše Ano (2328 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2158 hl.)
 
Spíše Ne (2515 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2137 hl.)
 
Neumím posoudit (2187 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14937
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat didim şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!