Dnešní datum: 28. 09. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Pravda a Láska v praxi.

21. 10. 2020

    Když v Bělorusku zasahuje policie proti demonstrujícím občanům, mohou se média u nás i jinde v EU přetrhnout v odsuzování policejní brutality. Politici EU včetně našich, vymýšlí sankce proti Lukašenkovýmu režimu. Když podobně zasahují policisté ve Francii proti "žlutým vestám" a při jejich brutálním zásahu zemře 70letá demonstrující žena, je v EU i u nás „ticho po pěšině". A jaké je to u nás? My máme hodné policisty, ještě nás nezabili. Bývalý příslušník pohotovostního pluku Veřejné Bezpečnosti /VB/ dnes poslanec Parlamentu ČR za KSČM p. Ondráček, byl a je označován ostatními poslanci a médii za "mlátičku" z důvodu jeho přítomnosti – příslušníka VB při zákroku 17.listopadu 1989 proti demonstrujícím. Tato demonstrace byla počátkem plánovaného převratu nazývaného "sametovou revolucí.". Pamatujeme si ji a byli jsme na ni přítomni, stejně jako na demonstraci v roce 1988. Proti demonstrujícím použila Veřejná Bezpečnost gumové pendreky, zatýkání a v roce 1988 i vodní dělo. Zatčení byli odváděni bez anebo s pouty na rukou, které měli připevněny před sebou. Komunistická propaganda označila demonstrující za chuligány a podvratné živly řízené západem. Ponechme stranou, kolik demonstrujících opravdu bylo v žoldu západu.  Zakročující příslušníci VB měli běžné stejnokroje – žádní těžkooděnci, s gumovými pendreky /úder s nimi bolel, ale nelámal kosti jako nynější železné pendreky používané nynější policii/ dále měli helmy a plexy štíty. Toť vše.  Dne 18.10.2020 byla svolána demonstrace proti omezování osobní svobody a nošení roušek na obličeji. Proti demonstrujícím po ukončení demonstrace brutálně zasáhla nynější policie, ta co má údajně pomáhat a chránit. Těžkooděnci mající ocelové pendreky, použili vodní dělo, slzný plyn, speciálně vycvičené koně, lidi při zatýkání váleli jako vždy po zemi, "zaklekávali" je a vodili je v předklonu s rukama vykroucenýma a spoutanýma za zády. Demonstranty řezali ocelovými pendreky a to je ta Pravda a Láska o niž žvanil Havel. Demonstranty označila policie a média za chuligány, i když mnoho markantů svědčí o úmyslně vyvolané nespokojenosti mezi demonstranty díky nastrčeným provokatérům. V čem je rozdíl oproti minulému režimu??? V roce 1989 měli lidé naději na lepší budoucnost. V současnosti se lze na budoucnost dívat s obavou. V románu Orwell 1984 ve které se popisuje brutální totalita, je cynicky lidem nařízeno vyvolávat hesla, například – válka je mír, pravda je lež a lež je pravda.  Ministerstva byla různě přejmenovaná.  Ministerstvo Obrany na Ministerstvo Míru. Ministerstvo Vnitra bylo přejmenované na Ministerstvo Pravdy a Lásky. Jak příznačné pro dnešní dobu. Kam asi směřuje náš národ?  

                                                                                                                                                     NP.  


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3612 hl.)
 
Spíše Ano (2328 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2158 hl.)
 
Spíše Ne (2515 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2137 hl.)
 
Neumím posoudit (2187 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14937
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat didim şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!