Dnešní datum: 28. 09. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Dopis od MUDr. Marka Obrtela

06. 10. 2020

vyjádření pplk. v. v. MUDr. Marka Obrtela. Lékaře záchranky v Kroměříži a v Bystřici p. Hostýnem, válečného veterána, který byl velitelem vojenské polní nemocnice na misích v Afghánistánu a na Balkáně.

Vážení přátelé a kamarádi.

Dne 1.10.2020 sepsala skupina lékařů z ČR otevřený dopis vládě a zastupitelským orgánům stran nesmyslných opatření proti coronavirové "pandemii". K petici, která obsahuje tento dopis, jsem se samozřejmě připojil a chci se s Vámi podělit také o pár svých slov k tomuto tématu, přičemž uvádím i odkaz na tuto petici a chci Vás požádat, abyste ji v co největším počtu signovali, protože tak se věci opravdu mají! Ale s vědomím toho, co uvádím dále ve svém textu, který jsem k petici připojil.Jsem velmi rád, a to myslím nesmírně vážně, že tento otevřený dopis, potažmo petice, vzniknul. Mám na stole, připravený k odeslání, osobní dopis prof. Prymulovi, svému spolužákovi o dva roky staršímu, z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Přepisoval jsem jej jednou poté, co byl narychlo "instalován" do funkce ministra zdravotnictví a podruhé poté, co byl vyhlášen termín budoucího nouzového stavu a zákaz zpěvu, přičemž předtím předcházela povinnost na hromadných akcích sedět. Zvažoval jsem jediné! Zda jej poslat primárně jako osobní dopis "spolužákovi" anebo rovnou jako dopis otevřený se všemi důsledky. Nyní tedy existuje tato kýžená iniciativa kolegů – lékařů, za kterou děkuji.

Ve svém dopisu Prymulovi sděluji ve zkratce tolik, že pracuji od prvního dne v "covidovém prostředí", denně se setkáváme a pracujeme s "covidovými pacienty" a za téměř sedm měsíců "krize" máme již svá pravdivá data! A to je to nejcennější, co může lékař, který má rozhodovat o osudech svých pacientů, mít, pokud chce v rámci možného a etického přístupu k danému problému udělat pro pacienta to nejlepší odborně i podle svého vědomí a svědomí!

A (nejen) z tohoto důvodu velmi rád a s plnou odpovědností podepisuji tuto petici mých kolegů, ponechávajíce v tomto případě stranou další závažné aspekty a střety zájmů (nejen) prof. Prymuly, které mohou provázet zcela nesmyslná a devastující nařízení vlády, pramenící z valné většiny právě z jeho pera.

Nikdy jsem nevěřil, že se ve svém vysněném povolání lékaře budu v krátké době potýkat s tolika zásadními dilematy (nejen tzv. koronavirovými) na úrovni otázek, zda "oficiální medicína" v rukou několika desítek lidí na vrcholu pyramidy zdravotnického businessu, stále ještě pomáhá, resp. vůbec chce pomáhat lidem! V případě "covidového šílenství" tomu tak zcela jistě není a já předpokládám, že i prof. Prymula to dobře ví.

Svůj příspěvek chci zakončit pouze jednou reálnou obavou a ta není z COVIDu. Nikdo se zatím ani náznakem oficiálně (natož mediálně) nezajímal o samotný původ viru SARS-Cov-2, ačkoliv se mnoho renomovaných odborníků jasně vyjádřilo ve smyslu jeho "nepřirozenosti", tedy ve smyslu, že jeho struktura vysoce pravděpodobně vykazuje známky lidské intervence – tedy že je virus vytvořen uměle. Nyní se lidé a teď tedy také odborná veřejnost bouří a vymezuje proti nesmyslným a devastujícím opatřením v rámci tzv. "boje s coronavirem". Ano, jsou jednoznačně nesmyslná, ale tvůrce "virtuální pandemie" tím něco sleduje a vložil do toho nemalé prostředky. Když vytvořil jeden typ viru a lidé "neposlechli", předpokládám, že "se objeví opět zcela náhodně", a to například na jaře, jiný typ viru, možná s podstatně vyšší virulencí, tedy také morbiditou a mortalitou a veřejnost bude "doražena" ve svém zmatku, strachu a panice frází: " My jsme vám to říkali a vy jste neposlechli, tak teď to máte". A protikoronaviroví odpůrci a aktivisté budou lynčováni, ostouzeni, dehonestováni, možná i souzeni? A bude jim dávána za vinu celá plejáda dopadů "jejich nezodpovědnosti".

Ale i potom se naštěstí najdou odborníci, schopni přečíst charakteristiku "nového viru" a sdělit, že se jedná o zcela jiný typ viru? a snad i vyvrátit teorii o jeho záhadné mutaci.....

Kolegům za jejich iniciativu ještě jednou upřímně děkuji. MUDr. Marek Obrtel


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3612 hl.)
 
Spíše Ano (2328 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2158 hl.)
 
Spíše Ne (2515 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2137 hl.)
 
Neumím posoudit (2187 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14937
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat didim şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!