Dnešní datum: 04. 12. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

KDEŽE JE TEN „ZAKOPANÝ PES“ ?

03. 10. 2019

   Výpady a demonstrace kolem obžalob Andreje Babiše a jeho blízkých, poté co bylo zveřejněno rozhodnutí hned dvou státních zástupců o zrušení jeho stíhání, rázem ztratily důvodnost, ale ty, kteří by již rádi viděli premiéra v černobíle pruhované uniformě, to nezastavilo. A když už nemohli soptit přímo proti premiérovi osobně, obrátili svou pozornost k Agrofertu, jeho firmě, která je nyní uložena v souladu se zákonem ve svěřenských fondech. Tak důrazně, že to přímo vyvolává otázku, čím naší opozici ten Agrofert tak hrozně vadí. A tu člověka napadá otázka, co všechno za tím může stát. Vždyť Agrofert, jako česká firma (!) představuje v jedné důležité oblasti naší ekonomiky významné místo – obhospodařuje víc než 10 tisíc hektarů zemědělské půdy, z části pronajaté – dává práci cca. 22 tisícům lidí, a daně platí poctivě tady doma, ne tak jak to dělají některé u nás podnikající firmy zahraniční, které daně posílají do “daňových rájů” a zisky “hezky domů“, za hranice.   A tak přichází lidem – ale především opozičním politikům a novinářům – na mysl podezření, zda tomu tak není proto, že se Babiš k tak rozsáhlým majetkům v časech privatizace těžko mohl dostat poctivou cestou a tak využil ve svůj prospěch nějaké právnické kličky. Ale jako další možnost přichází ještě myšlenka, zda Agrofert a Babiš nestojí v cestě některým bývalým “sudetským Němcům” a v zahraničí žijícím potomkům šlechtických rodů, kteří se pořád ještě pokoušejí u mezinárodních tribunálů o zrušení tzv. “Benešových dekretů” na jejichž základě byly po válce tyto pozemky a majetky vyvlastněny těm, kteří za války spolupracovali s nacisty proti našemu státu.

   Ale když se nad tím zamyslíme zdá se nám ta první varianta jen málo pravděpodobná, zato ta druhá mnohem pravděpodobnější. Soudíme tak podle toho, co už delší dobu zaznívá z Německa při srazech “sudetoněmeckého landsmanšaftu”, kterým tam, “jako hosté”, přizvukují i někteří naši opoziční politici, zejména z řad “lidovců”. Kterým tu doma nahrávají také organizátoři “milionů chvilek pro demokracii” při pouličních demonstracích, kterým také zrušení Babišova obvinění nevonělo. Takže dalším jejich cílem, když jim to s Babišem neprošlo, asi teď bude Agrofert.

   Ale zároveň v mediích začala proskakovat fáma, že Andrej Babiš chce odvolat Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, ale přestože je to zjevná lež jak Brno, někteří lidé už na to médiím skočili. Jenže další demonstrace to asi nezastaví a “milion chvilek” bude po náměstích řádit vesele dál. Můžeme nyní jenom doufat a věřit, že český národ není tak blbý a nenechá si naplňování nějakých cizáckých choutek vnucovat.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3425 hl.)
 
Spíše Ano (2165 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2004 hl.)
 
Spíše Ne (2338 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1993 hl.)
 
Neumím posoudit (2014 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13939
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!