Dnešní datum: 25. 05. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Soumrak bílého heterosexuálního muže.

02. 10. 2019

   Poslanec Jaroslav Foldyna říká: "Jsme ohroženější než bílý nosorožec." V rozhovoru pro noviny v poslední době projevuje oprávněnou obavu o osud heterosexuálního bílého muže nejen v Evropě. Bílý muž prý riskuje vyhnutí kvůli přílišnému lpění na politické korektnosti, která snižuje jeho sexuální zdatnost a schopnost úspěšné reprodukce.Na otázku "Mohli bychom znát váš současný, aktualizovaný názor" pak řekl:

   Podívejte, my se pořád snažíme vytvářet dojem, že chceme spasit svět, resp. že Evropa chce spasit svět. Posíláme již 50 let peníze do Afriky, hovoříme o tamních podmínkách. Afrika ale nevymírá, každý rok produkuje naopak miliony a miliony nových dětí. Každý rok se tam narodí „nové Německo“… Pokud někdo vymírá v tuto chvíli, tak je to stárnoucí a vymírající Evropa, kde se nerodí děti. Ti bílí heterosexuální lidé – to jsme přece my.

   Všechny mezinárodní instituty (které mohou) posílají peníze, aby zachránily bílého nosorožce. To je určitě správné. Kdo se však snaží vytvořit podmínky, aby si lidé v Evropě, ti původní Evropané, – nemyslím tím ty, kteří se sem houfně stěhují –, mohli dovolit více dětí, a sice na základě pocitu jistoty z budoucího vývoje. Tzn. pokud se něco (ne)stane a půjde to takto dále, Evropa jako taková, ten bílý heterosexuální muž – vymře, což neříkám jako nadsázku. Politici by se tím měli zabývat. Nemá smysl, aby jezdili po světě, viz Greta, která (jen) fanaticky hovoří k ekologické (klimatické) krizi… Zde je jedna zásadní krize: Vymíráme my – původní obyvatelstvo Evropy.

 

Další otázka: "Selhává křesťanství? Boží plán byl, abychom se množili. Abychom plodili děti. Slábne víra? Nehraje takovou roli? Jde o úpadek křesťanství" odpovídá:

   Je to pozvolný kolaps. Dá se to nazírat i tímto způsobem. Historické tradice Evropy, na nichž se Evropa rozvíjela, v posledních „x“ letech upadají… Religiozita obyvatelstva klesá. Zejména je to dáno politickým vlivem. Vytváří se zde umělé názory neomarxistické, ty se snaží vytvořit dojem, že to někdo jiný vymírá, přitom jsme to ale my… Vytváříme podmínky, které protiřečí historickému vývoji v Evropě.

   Státy by se měly zasadit o to, aby rodina, jako základní prvek společnosti a státu, měly co nejlepší podmínky pro to, aby mohly plodit děti, aby je dokázaly vychovat, aby z nich udělaly řádné občany svých zemí. Od toho se upustilo. Dnes se tu vytváří podmínky pro minikultury, pseudomenšiny, které jistě existují (a expandují). Nemám nic proti nim. Potřebuji vytvořit podmínky pro to, aby hodnoty vytvářel původní obyvatel – bílý heterosexuální muž, jeho žena a jeho rodina…

 

Otázka: "Je tento proces řízen zevnitř Evropy, nebo jde o vnější vlivy?"

   Nechci si dovolit spekulovat a vytvářet teorie. Jsem toho dalek. Kdyby to byla náhoda, nebude to tak úspěšné. Náhoda to ale není. Kdo a za jakým účelem to dělá, to si netroufám říct, to nechám sociologům a politologům. Rozhodně by se tím měli zabývat. Já jsem obecný politik, pohybuji se mezi lidmi. Budu dělat vše pro to, abychom ztížili podmínky těm, kdo tlačí bílého heterosexuálního muže směrem k vyhynutí. Přeji si, bychom mohli zachránit původní stav, původní kulturu Evropy, původní kulturu národních států. Rozbor statutu quo nechám na někom jiném.

….................

Dovětek NP:

   I my bychom se rádi vyjádřili podobným způsobem, ale brání nám v tom bohužel vnitrem propagovaná „předsudečná nenávist“. Proto to necháme na panu poslanci chráněném imunitou ...


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3233 hl.)
 
Spíše Ano (2062 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1904 hl.)
 
Spíše Ne (2211 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1890 hl.)
 
Neumím posoudit (1887 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13187
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!