Dnešní datum: 04. 04. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

PRAVDA, KTERÁ SE NERADA SLYŠÍ ...

03. 09. 2019

     Z historie 2. světové války si naše veřejnoprávní média dnes vybírají, bez ohledu na pravdivost, jen to, co právě má to správné "zabarvení" dle "evropských norem". Proto člověka příjemně potěší najde-li náhodou na internetu text, který z těchto norem vybočuje a ctí historické pravdy. Takový článek jsme našli a rádi jej na naší stránce zde všem zveřejňujeme. Tu je:

GERMANIA a SLOVANIA

Hmmm, svatá to pravda!!

     Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety. Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba.     Pro čas skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “Generalplan Ost", plán na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měli Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu “Germania”.  Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva. Rusové měli skončit v plynových komorách stejně jako Židé, a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a dosídlencům z Říše.

     Projekt "Generalplan Ost" měl být "mistrovským"dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti ruských obránců Stalingradu. Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky "Generalplan Ost" realizovány na úrovní vyčišťování území od ruského obyvatelstva, na což dohlížel osobně právě Heydrich. Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně za wehrmachtem ve druhém sledu za frontovou linií. Jenže ani wehrmacht nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů. Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky, které by dobyté vesnice a malá městečka mohly kontrolovat. Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí. Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech wehrmachtu hlavně z roku 1941.

     Proto bylo zastavení wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez vítězství Rusů u Stalingradu by dnes nebyla ani Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko, a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Ruskou "demokracii". Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ne válečně, ale migračně.

     "Německo opět velí slovanským armádám, znovu se slovanské národy staví proti Rusku, které zachránilo naše národy před genocidou v rámci programu "Generalplan Ost". I dnes zažíváme takový projekt, "Generalplan Islam". Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd …....  Opět nám Západ diktuje osud a úděl, a co je nejvíce hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy.

     Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů. Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní.

     Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny si je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc Stalin nebo obránci Stalingradu. Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce – z vlastního rozhodnutí.

            Ing. Jaroslav Ivanič, Spišská Nová Ves, Podunajská 10, tel. +421908730384

….................

Poznámka NP: 

     Ano, ve školách, ani v médiích, se hned tak nenajde něco tak pravdivého jako je to co výše zveřejněný článek uvádí. Ale podle některých kádrů naší ČTV by to asi byly „hoaxy“ - výroky lživé a nežádoucí. Neboť ta má „laťku pravdivosti“ docela jinak nastavenu. A to, co dnes „zasévá“ už nese ovoce. Hodně kyselé. Takže se dnes už nemůže nikdo divit, když skupina „vhodně poučených občanů“ někde pomaže rudě nevinný pomník jen proto, že připomíná pravdivě ty, kteří za války osvobozovali naši zem od nacistických hord. A starosta obce, konkrétně Prahy 6, se pozastavuje nad tím, že se zároveň našla také jiná skupina občanů, která pomník šla očistit.

     Říkalo se, že v naší zemi provždy zvítězí „Pravda a láska“. A hle, ona začíná stále víc nad nimi v myslích mnohých lidí vítězit „Lež a nenávist“ ...


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3198 hl.)
 
Spíše Ano (2040 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1883 hl.)
 
Spíše Ne (2190 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1871 hl.)
 
Neumím posoudit (1866 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13048
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!