Dnešní datum: 19. 09. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

SENÁT PÁTOU KOLONOU ?

12. 03. 2019

   K senátu a jeho současné politické orientaci se dost ostře v jednotlivostech vyjadřují nejen různí politici, ale také veřejnost. Tento stav se v senátu přiostřil zvláště po posledních doplňkových senátních volbách, kdy výrazně posílily pravicově zaměřené senátní kluby, jimž příliš stávající sněmovní koalice neladí natolik, že začínají ukazovat sílu své většiny. Kterou pohotově hned využili odhlasováním ostrého doporučení senátorům, aby nechodili na připomínková shromáždění “Českého svazu bojovníků za svobodu” (ČSBS) vzhledem k jeho nežádoucí orientaci, kterou svaz projevil tím, že udělil medaili komunistickému poslanci Zdeňku Ondráčkovi, policistovi, který ve dvaceti letech v listopadu 1989, jako novopečený příslušník Pohotovostního pluku VB zasahoval proti studentské demonstraci.   Předseda ČSBS poté co k udělení medaile Zdeňku Ondráčkovi zazněly halasné protesty na internetových sítích i v médiích, všem sdělil: “medaili za boj o svobodu” jsme panu poslanci Ondráčkovi udělili jako ocenění za to, že se aktivně zúčastňuje našich akcí, a že z vlastních prostředků financuje i částečné opravy pomníků z období první a druhé světové války." A ještě k tomu pan předseda dodal: “Ocenění se týká Ondráčkovy současné, nikoliv předlistopadové činnosti. A za druhé je to dnes řádný poslanec a osoba, která nebyla odsouzena.” Zdá se, že nebezpečí negativního ovlivnění naší společnosti, vzniklé udělením téměř bezvýznamné medaile, bylo asi natolik hrůzné, že k této věci bylo připraveno speciální usnesení, které bylo ve středu 23. února senátory v rychlosti přijato, 53 hlasy „pro“ z celkového počtu 81 senátorů.

   Starostliví ti naši senátoři, co … ? ČSBS je přitom starou českou dobrovolnickou organizací, sdružující po léta pamětníky světové války a přežívající členy tehdejšího protinacistického odboje, která je ale nyní obviňována z ústupu od prvotních cílů a z toho, že politizuje svoji činnost a tíhne k ideálům minulosti, k období před sametovou revolucí. Není to absurdní ? Svaz je přitom organizací, která tady svůj účel má. Těm mladým, kteří už pomalu ani nevědí, že byla nějaká válka která naší zemi přinesla velká utrpení, připomínat naše dějiny. Jak mají mít ti naši mladí nějaký vztah k naší zemi, když se ve školách spíš dozvědí jak tu žili lidé v době lovců mamutů, než něco o tom jak tu museli lidé žít ve zlých dobách novověkých ?

   Ale to, co bylo předmětem předešlých odstavců, to byla jen malá okrajová epizoda. Mnohem podstatnější, a také závažnější, je skutečnost, že senát se stále častěji velice   neobjektivně staví k zákonným předlohám a novelám, které již většinově schválila sněmovna, takže se nám stává už pomalu stává jakousi novou “pátou kolonou”. A to není to “pravé ořechové” co ta naše země zrovna potřebuje … !

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2874 hl.)
 
Spíše Ano (1750 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1628 hl.)
 
Spíše Ne (1966 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1726 hl.)
 
Neumím posoudit (1791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11735
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!