Dnešní datum: 27. 05. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

PROVOKACE NEBO NÁHODNÝ “ÚLET” ?

15. 10. 2018

   Pokládat naše veřejnoprávní média za důvěryhodný zdroj informací už mohou jen jedinci omezeného ducha, a samozřejmě ovšem také jisté redakční “tvůrčí týmy” spolu s tzv. “kavárenskou elitou”. Řadu jejich informací normální člověk přejde takřka bez povšimnutí, nanejvýš si pomyslí o našich novinářích a redaktorech něco co se nesmí vyslovovat před dvaadvacátou hodinou večerní, ale někdy se člověk nad některými informacemi přece jen zastaví, když jej doslova “trknou” svou amorálností, hraničící s přímo nelidským hulvátstvím. A bohužel to se dnes stává častěji a častěji …….   Na něco takového, a pro naši dobu přímo příznačného, nás upozornil text na portálu “AE News” který si zde dovolíme citovat. Píše se tam:

Prezident České republiky Miloš Zeman se stal obětí velmi nebezpečného mediálního útoku s kriminálním podtextem. Písničkář Jaroslav Hutka totiž ve spolupráci s neziskovou organizací “Post Bellum” uveřejnil na videu píseň, která při hlubším zkoumání textu odkazuje a vyzývá k provedení fyzického útoku na prezidenta republiky. Něco takového Česká republika ještě nezažila. Nejde totiž o písničkářskou satiru namířenou proti politickým postojům prezidenta, což by se dalo respektovat v rámci svobody jedince a práva na svobodné vyjadřování, ale o štvavou výzvou a apelem k ukončení života prezidenta republiky, v níž se nachází i návod. Autor písně v textu naznačuje, že prezidentovi někdo rozbije hlavu a uvnitř rozbité prezidentovy hlavy spatří kladivo a srp, a krev z rozbité hlavy vystříkne v podobě tequily. Závěr songu oslavuje Zemanovu smrt s odkazem na šťastné a zpívající anděly, že prezident je konečně po smrti, protože Zubatá mu mává na pozdrav.”

   AE News k tomu ještě dodává: “Pokud nevěříte svým očím, jak taková nenávistná skladba mohla vzniknout, potom byste měli vědět, že nahrávka je šířena ve spolupráci s neziskovou organizací “Post Bellum”, a vznikla i díky mediální podpoře České televize a Českého rozhlasu, i díky podpoře  amerického velvyslanectvím, některých českých ministerstvech a také automobilky Škoda a německých fondů! Odkaz na prasklou lebku lze hodnotit jako výzvu k fyzickému útoku na prezidenta republiky!”

   Ono těch “zhovadilých útoků” na pana prezidenta již bylo víc, ale tento poslední opravdu překročil všechny meze a ti, kteří se na něm jakkoliv podíleli zaslouží jen opovržení všech slušných lidí. A je to jen další důsledek novou dobou šířené intelektuální svobody bez hranic, která nemá obdoby. Je to stav, který už s demokracií nemá nic společného.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2779 hl.)
 
Spíše Ano (1679 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1575 hl.)
 
Spíše Ne (1908 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1693 hl.)
 
Neumím posoudit (1760 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11394
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!