Dnešní datum: 20. 02. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

HÁZEJÍ LIDEM PÍSEK DO OČÍ

02. 05. 2018

   Mnozí naši politici, a tedy lidé všeho schopní, to jsou prý samí “odborníci”. Již od roku 1989 přece v širokém rozsahu zvládali odborně korupci, zlodějny, podvody a lži všeho druhu, lokajsky se pevně vinuli k EU, NATO i k Americe a pilně nám všem "házeli písek očí". Poslední takovou přímo exklusivní ukázkou "metáním písku" je právě nyní probíhající jednání o sestavování vlády ČR.   To se táhne už téměř půl roku a přitom od samého začátku bylo zřejmé, že tanečky vítězného hnutí ANO jsou jen divadlem pro ostatní politické strany a voliče. Hned od chvíle, kdy byl předseda hnutí ANO Andrej Babiš pověřen sestavením vlády, hnutí ANO využilo vzájemné výhodnosti Okamurovy SPD a KSČM k prohlasování různých postů ve sněmovně. Kdo si však myslel, že premiér Babiš sestaví menšinovou vládu jen z ministrů ANO, podepřenou o SPD a KSČM, aby mohl lidem dokázat jaký je borec, jak bude řídit stát jako firmu, byl jistě zklamán.

   Premiér Babiš není jen premiérem, ale i podnikatelem-oligarchou. Je jasné, že dojde-li na "lámání chleba" a bude se muset rozhodnout mezi státem a osobním majetkem a zájmem, jak se rozhodne? Veškerý úspěch jeho podnikání dle našeho názoru byl přece založen na využití všemožných dotací, jak tuzemských, tak evropských. Firmy, které "jen vzdáleně ovládá”, údajně staví v NSR největší chemičku na výrobu umělých hnojiv v EU. A každá taková investice je většinou financovaná z úvěru, jehož splácení jde do nákladové položky. Takovou investici vždy financuje konsorcium bank, které patří v podstatě dnes těm majitelům, kteří mají zájem na "obohacování" našeho evropského obyvatelstva o arabské a africké, většinou ekonomické migranty. 

   EU, G. Soros a majitelé nadnárodních bank, klany Rockefellerů, Rotschildů, Goldmanů a jim podobných, jsou všichni silně znepokojeni odezvami z těch národů, ve kterých se zmáhá národní cítění. Takže kdyby u nás vznikla vláda opírající se právě o tu Okamurovou SPD, která je našimi evropskými lokaji pilně před celým světem haněna i přímo urážena, stranou, která má v programu mimo jiné i referendum o vystoupení z EU, na čelech nikým nevolených představitelů EU, různých Sorosů a bankovních magnátů, by určitě naskočily vrásky.

   Dá se předpokládat, že v takovém případě by se také dveře k úvěrům a k dotacím uzavřely i pro A. Babiše. Což by v podstatě mohlo znamenat konec Babišova impéria a také by mohl přijít o značnou část svého majetku. Proto si ANO nepřeje podporu Okamury. Proto se obyvatelstvu snaží tvrdit, že minulá vláda ANO s ČSSD a KDU-ČSL byla vláda úspěšná. Ale to je lež jako věž. Růst HDP je iluzí. Určující je růst HDP na hlavu. Chudí jsou chudší a bohatí bohatší. Zavedená inkluze, zhoršující zdravotnictví, klesající vzdělanost dětí, vzrůstající chudoba atd. To jsou reálné faktory! Ale to je na jiný článek.

   Bude-li nová vláda složena z Ano a ČSSD za podpory KSČM, bude to jen znamenat, že budou promarněny na změnu další roky. Ale Babišovy firmy budou mít dál přístup k miliardovým dotacím a úvěrům, ČSSD bude opět u koryta a bude jistit, že s EU budeme na věčné časy. Panstvo bude mít blahobyt a lidé budou mít čím dál více hlouběji do kapsy a blíže k exekucím. Sdělovací prostředky budou přeplňovány hrozivými zprávami o “novičoku”, xenofobii, nárůstu neonacismu, rasizmu, a zejména hrozivými zprávami o „ruském nebezpečí”, ale zároveň se nám všem tu budou potichounku „utahovat šrouby“ podle not Lisabonské smlouvy. Právě tak dnes vidíme situaci v čase právě se rodící další vlády ANO s ČSSD!

NÁRODNÍ PROSPERITA 


Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2729 hl.)
 
Spíše Ano (1652 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1552 hl.)
 
Spíše Ne (1881 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1668 hl.)
 
Neumím posoudit (1731 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11213
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!