Dnešní datum: 29. 11. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

TVŮRCI ZKÁZY MOBILIZUJÍ ?

22. 02. 2018

   Jak konstatuje sociolog Petr Hampl, "Zákony a ústavy přestaly hrát rozhodující roli. Jde již čistě o to, kdo momentálně drží moc Dobrá zpráva ale je, že uvnitř elit se hromadí byrokratická neschopnost, tupost a je tam vidět stále víc vnitřních sporů." Hampl k tomu v Parlamentních listech říká, že jedinou možností, kterou lidé nyní mají, je zdržovat postupující zkázu a připravovat se na výhodnější situaci. Dle jeho názoru je povinností každého slušného národa okupační moc vypudit za každou cenu, a přidává k tomu klasický výrok Winstona Churchilla, „i kdyby měli žrát trávu“, Kdo se, podle Hampla, dobrovolně podrobí požadavku na vlastní vyhlazení, a o nic jiného prý v dnešní společné imigrační politice nejde, ten si takový osud zaslouží.   Realitou je, že pokud bude Evropská unie direktivně osidlovat naše území jiným cizorodým etnikem, stane se okupační mocí. A za takové situace se musí slušný národ proti tomu postavit čelem, i kdyby opravdu "měl žrát trávu". Právě před několika dny (17.2.2018) zveřejnila ČTK zprávu o tom, že podle předsedy evropské komise Junkera je zapotřebí zrychlit rozhodování EU, a v něčem, například v otázkách zahraniční politiky, odstoupit od podmínky jednoznačného schvalování všemi členskými zeměmi, která doposud platí. To je zas další z konkrétních "nápadů" bruselské, nikým nevolené administrativy, který, pokud bude realizován, urve členským zemím další kus suverenity a děj posune zase blíž k totalitě.

   Dnes musíme konstatovat, že současné bruselské elitě se podařilo už nashromáždit takovou moc, jaké dosud žádné vládnoucí politické uskupení v dějinách Evropy nedosáhlo. Naše země měla v minulosti tu smůlu, že jsme museli nedobrovolně prožívat totalitní útlak v nedlouhém období hned dvakrát. A dnes nás bruselští novodobí diktátoři ženou jak stádo do totality další. Postavíme se proti tomu a donutíme naše politiky zaujmout stejné stanovisko s námi a obhajovat je i v Bruselu?

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3917 hl.)
 
Spíše Ano (2597 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2429 hl.)
 
Spíše Ne (2725 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2357 hl.)
 
Neumím posoudit (2556 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16581
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!